Şimdi Ara

HEPSİBURADA EFSANE KASIM 5 KASIM SAAT 21 (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.867
Cevap
35
Favori
323.974
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Axe Trimmer ne işe yarıyor?

• SilenthillDream kullanıcısına yanıt

Parfümü Boyner, Sevil, Sephora gibi yerlerin dışında almamak lazım. Ek olarak forumda açık parfüm satan birisi var. İlgisini çeken olursa baksın. Kalitesi gayet iyi fiyatları da uygun.

• quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

Axe Trimmer ne işe yarıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: s1LENT

hocam vallahi dediğiniz gibi oldu ve o satıcıların hepsi silindi şimdi ürün linkinden. sadece 5-6 tanesi kaldı, onlar orjinal ürün satan satıcılar diyebilir miyiz peki?

Alıntıları Göster

Zannetmiyorum hocam, satıcının fiziksel mağazası var mı bunu araştırmak lazım olsa da arada karı arttırmak için sahte satanlar mevcut nasıl olsa internette satıyor. Alacağınız mağazayı iyi araştırın buradan paylaşın kontrol edelim.

Eğer bütçeniz var ise ve para sorun değil ise sevil gibi yerlerden şaşmayın

• s1LENT kullanıcısına yanıt

Kardeş sana alma diyen mi var gir şimdide var kampanya al. İster kullanırım ister satarım sanane ! 1 ay takip ettim ben 7250 aldım diyorum , kampanya güzel fikrimizi söylüyoruz alın diyoruz sizin gibiler yüzünden faydalanamıoz diyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Melange kullanıcısına yanıt

Pilli ise şuan soğudum hocam teşekkür ederim :) Powertec tr3200 almıştım geçen ay ama sıfır kesmediği için bu belki işime yarar demiştim , fakat pil ile uğraşamam gerçekten :)

• sinanakgl kullanıcısına yanıt

Pilliymiş hocam ben şarjlı sanıyordum boşverin çok bir şey kaçmamış gibi :D

• Teşekkürler,yine iyi fiyat.

• Dün şoktakine baktım ama esneklik olarak vs pek güzel gelmedi. Standart, konforlu istiyorum. Bazı modeller dar kalıp- dar fit gibi oluyor nedense.

HEPSİBURADA EFSANE KASIM 5 KASIM SAAT 21 

• WmGMD W kullanıcısına yanıt
    Ya zaten telefonu alırken mavinin fiyatini yükseltmeler falan şimdi fiyat düştü üstüne hediyeleri de kacirmisiz dedim herhalde en kötü alışveriş zamanlamasını yaptım aslında 11 kasımı beklesem mi sanki o zaman sağlam indirim oluyordu diye hatırladım da sonrasında geçen sene bu zamanlar alışveriş yapanların kargo sürecinde çektikleri çileler aklıma geldi hiç o topa girmek istemedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

250 liraya satilmasi zaten kendini ele veriyor. Dusunsenize tom ford 30 dolara filan geliyor :) imkanı yok. Amazon’u beklicem. Saticisi amazon olan urunun orjinalliginden korkmuyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar 6 yaşında çocuk için tablet ne önerirsnz uygun fiyatlı kaliteli

• anneye almıştım m31 kargoya verilmiş, şaşırttın hepsiburada.
    j5 ten m31e terfi etti hb sayesinde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yaniyorsnfuatabi

Geçen fikir almak için konusunu açtığım manyetik kablolardan Qozie marka olanı aldım hazır indirimdeyken.

https://www.hepsiburada.com/qozie-manyetik-led-sarmal-2a-3in1-sarj-kablosu-p-HBV00000YC4AI

Fiyat düşmüşken bende alıp deneyeyim. Çift telefon kullanınca sök çıkar zor oluyor seyir halinde, araç kullanırken kolaylık sağlar diye düşünüyorum

• Arkadaşlar satıcısı hepsiburada dışında olan (Samsung) akıllı saatten memnun kalmazsam iadede sıkıntı yaşar mıyım, hepsiburada olsa hiç uğraştırmıyor ama ne dersiniz?

• Asus Vivobook 15 X509JB-BR099T 3 gün önce 6K şimdi efsane fiyat ile 7K. Bu adamlar ya kendilerini çok akıllı sanıyor ya da bizi çok salak sanıyor.

• Ulan gece gece 600 700 lira para harcadık iyi mi :)

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.