Şimdi Ara

Hepsiburada Efsane Cuma İndirimleri | 22 - 27 Kasım (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
909
Cevap
36
Favori
176.741
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

iyi değil tabi. önce 42 dediler sonra 29 a indirdiler paylaşmak istedim fiyat değişikliği olunca.

• Dün de rezaletti bugün daha da rezalet.

Yarın layığıyla indirim yapmazlarsa bir daha sevseler* alış veriş yapmam hepsiburada'dan.

2-3 kr fazla veririm amazon prime'dan sipariş geçerim. Hiç değilse ertesi gün kargo elimde oluyor.

Xiaomi Mi Band 5'i indirime soksunlar yav! 199 TL'yi kaçırdım 175 civarı koysalar ya da 149'dan kademeli arttırsalar çok güzel olur, muhteşem olur. Adlarını temize çıkarırlar. İndirim değil bindirim yaptığı zamanları unuturuz da...

Bi' umut...

@hepsiburada @Hepsiburada.com

• HKND kullanıcısına yanıt
    Bonus vs ile daha indirimli oluyor Hepsiburada ama alsam mı bilemedim.
  • berkay956 B kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun :)
  • Laptop hala duruyor, tükenmemiş... demek ki fiyat o kadar da iyi değilmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: Gaddar.Kerim

Dün de rezaletti bugün daha da rezalet.

Yarın layığıyla indirim yapmazlarsa bir daha sevseler* alış veriş yapmam hepsiburada'dan.

2-3 kr fazla veririm amazon prime'dan sipariş geçerim. Hiç değilse ertesi gün kargo elimde oluyor.

Xiaomi Mi Band 5'i indirime soksunlar yav! 199 TL'yi kaçırdım 175 civarı koysalar ya da 149'dan kademeli arttırsalar çok güzel olur, muhteşem olur. Adlarını temize çıkarırlar. İndirim değil bindirim yaptığı zamanları unuturuz da...

Bi' umut...

@hepsiburada @Hepsiburada.com

Dün robot süpürge 999 satıldı bence iyiydi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu reziller daha bir önceki indirimde sattıkları montu kargolayamadılar, yine indirim ayağına mont satıyorlar. Olmayan ürünleri satıp insanların paralarını gasp ediyorlar.

• ROBOT SÜPÜRGE EFSANEYDİ.

BUGÜN PORLAND FIRSAT GİBİ GÖZÜKSE DE EN TIRT ÜRÜNÜNÜ KOYMUŞLAR KAMPANYAYA..

en son fiyat 43

• Kayınvalideye Samsung süpürgeyi alacaktık, 599 gözüküyordu panodaki ilanda. Ödeme yaparken son ekranda 629'a çıktı. Sonra döndüm baktım, panoda da 629'a çıkmış. Oysa saat 21.00'den önce de fiyatı 629 liraydı  

Şimdi de tükendi yazıyor  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahbap -- 26 Kasım 2020; 21:34:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay956

28,99 da iyi fiyat değil bence, trendyoldan daha ucuza mal olur.

trendyolda PAPİA 32 si en ucuz 50 TL ye mal oluyor. Kupon vs olmadan tabi.. 29 TL kaliteye göre iyi fiyattı gayet.

• İndirimli satılan ürünlerin stok sayısı 10'ar adet belli ki anında tükeniyor. İndirim yaptık imajı verme hareketleri, indirim başlamadan önce stok sayısı yazılsa anlaşılır da işte delikanlı ahlaklı ticaret erbabı yok internette.
  • taffytaffy T kullanıcısına yanıt
    Hocam kişisel görüşüm; papia ile familia plus arasında hiç bir fark olmadığı. Familia plus 48 lik 52₺
    96 tane 104₺ oluyor 40₺ çek 10₺ den alınca 30₺ net indirm olur. 96 tane 74₺ ye gelir.

Bİ TUVALET KAĞIDI İÇİN NE HESAP YAPTIN ARKADAŞ.

• martelersin M kullanıcısına yanıt

bi tarafımızı silmek dışında işe yaramayan bir parça için bence güzel hesap  

• quote:

Orijinalden alıntı: berkay956

Hocam kişisel görüşüm; papia ile familia plus arasında hiç bir fark olmadığı. Familia plus 48 lik 52₺
    96 tane 104₺ oluyor 40₺ çek 10₺ den alınca 30₺ net indirm olur. 96 tane 74₺ ye gelir.
    Ben de familia kullanıyofum genelde ama pappia da bariz kalite farkı var.

• martelersin M kullanıcısına yanıt

hangi marka model di?

• vivo x50 lite 2299 dan satıldı alsam mı derken bir baktım tükenmiş

• Bide havlu kağıt uygun bilen varmı

• imax1 kullanıcısına yanıt
    Ben 12 li selpak aldım, başka ürünler de vardı alacağım, 200 e 20 indirimi ile 23 küsüre geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pharheke -- 27 Kasım 2020; 1:9:26 >
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.