Şimdi Ara

Hepsiburada Efsane Cuma İndirimleri | 22 - 27 Kasım (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
909
Cevap
36
Favori
176.743
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben Arzum ne alsam bir sorun yaşadım en son çaycı almıştım cam Alman malı diye övülen demliği sıcakken tezgaha değdi ve paramparça oldu servis de değişim istegimi kabul etmedi. Bu Fakir kahve makinasını uzun zamandır kullanıyoruz memnunum bir olumsuz yönü yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • efkan kullanıcısına yanıt

Hocam bu modeli bilmiyorum ama önerdiğim modeli uzun zamandır kullanıyorum kahvenin tadı da on numara oluyor.

• daniel_wellington D kullanıcısına yanıt
    puaniniz iade olur. garantide oyle en azindan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • martelersin M kullanıcısına yanıt
    Dün ne vardı da, bugün ne olacak? Bir yumoşu gördüm.

• YOURMOVE kullanıcısına yanıt

Ben Çaycı vb içinde sürekli sıcak su olacak ürünlerde bu dediğinize dikkat ediyorum. Ama kahve makinesi yâni eninde sonunda. Çok kaliteli bir plastiği var ve kahvenin lezzeti de yerinde. Bence parasının hakkı bir ürün.

• .Eray. kullanıcısına yanıt
    Vızıltı şeklindeyse coil whine dır, iade edin çözüm yok.

• SanDisk micro sd fiyatları piyasanın altında:

400 gb u1 423 TL
    512 gb u1 598 TL
    128 gb class10 99 TL

Satıcısı HB. Kusura bakmayın link koyamadım ihtiyacınız olanı uygulamada arama yapıp bulabilirsiniz. Bu arada fiyatlar dolara endeksli gidiyor, sabah biraz daha uygundu.

• Redlightt R kullanıcısına yanıt

Bahsettiğiniz sitelerin hepsinden ürün aldım, burada bazı insanlar daha bilgisayar görmeden internetten sipariş veriyordum, sene 2000’lerin başı, Amazon’dan ürün alıyordum. Bir kaç kelime etme hakkım olduğunu düşünüyorum.

En berbatı olma konusunda n11 ve trendyol, herhalde n11 bir tık önde. Ne olduğu belli olmayan firmaları bünyesine katma, oturmamış kargo alt yapısı, fiyat arama motorlarına verdikleri yanıltıcı bilgiler öne çıkan noktalar. Trendyol agresif bir satış politikası izliyor, ama özellikle son dönemde insanları bıktırmaları söz konusu. Biraz geç de olsa kendi dağıtım ağlarını oluşturuyorlar.

Hepsiburada - hem kendi ürün satış sistemi hem de (gördüğüm kadarıyla) görece filtre edilmiş alt tedarikçilerle biraz daha iyi iş çıkartıyor. İlk büyük siparişlerim 2006 senesine dayanır (o zaman pek kimse internetten alışveriş yapmazken buzdolabı almıştım). Satıcısı kendi oldukları ürünler sıkıntısız, diğerlerine temkinli yaklaşmak lazım. Ama benim için şu ana kadar hep sorunsuz ve genelde hızlı oldu. Bursa’dayım, pazar akşamı 21:30’da verdiğim sipariş Pazartesi öğlen elimdeydi.

Amazon TR, bir kaç defa sipariş verdim, özellikle gece 00:30’daki sipariş bile aynı gün teslim edebileceklerini yazınca oradan sipariş verdim. Amazon markalı ürünler gelmeye başlarsa, daha etkili olacağını düşünüyorum.

aslında başarı (ve başarısızlık) büyük ölçüde dağıtım sistemine bağlanıyor.

Diğer taraftan, odak daha çok anlık teslimata kayıyor, pandemi süreci ile de birleşince market alışverişlerinin kapıya gelmesi ve firmaların bu pazara gözünü dikmesi hareketlendiriyor. Yeni gibi duruyor ama Migros Sanal Market gibi yapılar 10+ senedir faaliyette ve o zaman da kullanıyordum.

Uzun lafın kısası, bazısı iyi, bazısı kötü ama artık geri dönülmez şekilde pazarı değiştirdiler, müşteriler de bir firmayı bir şekilde savunuyorsa, firma aidiyet hissi yaratabilmiştir, bu da ticari bir başarıdır.

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt

güç kaynağına kulak dayayınca daha net bir vızıltı geliyor ama fandan mı bilmiyorum hatalı üretim mi acaba

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Eray. -- 23 Kasım 2020; 21:1:33 >
  • Mi box 380 lira arkadaşlar kodla 360

bitti fiyat yükseldi

• adeleks kullanıcısına yanıt

3 dakika da bitti aç kurt gibiler maşallah işlemci kötü diye almadım ben  

• korkmazharun K kullanıcısına yanıt

Hocam hangi kod?

Şu anda var.

Düzeltme: yorumu yazıp baktık yükselmiş. xD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OmC43 -- 23 Kasım 2020; 21:7:22 >
  • xiseyn kullanıcısına yanıt
    Bazı hesaplarda 200-20 kod var ondan bahsediyorum

• korkmazharun K kullanıcısına yanıt

Hocam kod nedir? Ne kodu?

• adidas Erkek Günlük Ayakkabı B74493 Vs Pace 199 Tl? Sizce alınır mı?

https://www.hepsiburada.com/adidas-erkek-gunluk-ayakkabi-b74493-vs-pace-p-HBV000007F0GO?magaza=korayspor

• quote:

Orijinalden alıntı: .Eray.

3 dakika da bitti aç kurt gibiler maşallah işlemci kötü diye almadım ben  

Mavi renk var suan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Averell Dalton kullanıcısına yanıt
    Bazı hesaplarda 200-20 kod var

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.