Şimdi Ara

HepsiBurada Efsane Cuma 23 Kasım 2018 - Seneye Görüşürüz (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.173
Cevap
56
Favori
220.681
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bagcesmeli41

850 TL'ye Xiaomi Mi A2 Lite 32 GB alabileceksem neden olmasın
    Var mi bu fiyatlara bu telefondan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeyneparin

Var mi bu fiyatlara bu telefondan.

Alıntıları Göster
    11 Kasımda N11'de alt limitsiz kuponla bu fiyata aldık
  • Sabah 770 liraya çocuğa oyuncak alacaktım attım sepete 1 saat sonra 940 tl oldu şu andada 1200 tl ye çıktı sonrada indirim yaptık derler bindirim üzeri indirim çakallık diz boyu bunlarda

• Telefonlarda 2000 liraya kadar indirim olacakmış diye bombayı patlatmissiniz. Evet İphone X 256gb 10000 liradan 7500- 8000 e düşer sınırlı sayıda o da. Sıcak fırsatlara ilk defa girip bu bomba haberi okuyan birine kesin rezil oluruz.

• Bi dal uçak alalım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüm sitelerde 850 lira olan ürün hepsiburada da 1112 liraya çıkmış :) Cuma günü indirecekler sanırım
  • Hepsiburada da şimdiden bindirmeye başlamış. Kargo dahil 153 TL olan Hasbro Tabu XL Kutulu Oyun 283,80 TL'ye fırlamış. İndirimle 180'e çekip 100 lira indirdik yeah derler ve eminim ki bu ve bunun gibi bindirilmiş kazık fiyatlı ürünleri yağmalayacaklardır sazan bilinçsiz alıcılar. Yazık yazık!
  • hbnin bindirimli indirim yapacağı kesinleşti. 2659 a satıyorlardı v30 plus ı. 3000 olmuş şimdi
  • Takipte kalalim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kart limitini tüketmişim ,alacağım şeyi Hepsiburada dan havale EFT ile aldım buda önemli her sitede Yok bu

• Hepsiburada Amazon gibi bazı ürünleri deposuna doldurup satıyor buda önemlidir, Hepsiburada olmayan ürünü satıp sonra iptal le uğraştırmıyor kendi satışında mağaza Hepsiburada olursa ,hadi bakalım fazla stok doldurun müşteriniz bol olsun

• Hb bebek bezlerinin indirim var diyor, bakıyorum 2 numara 108 adet 85lira, migrosta bile 67lira, bu nasıl indirimse indirim olmasa kaça satacak acaba?

• Bakalım gerçekten indirim olacak mı?
  • Arkadaşlar uçak için link atar mısınız beni kıza bir tanr almam lazım

• Evet kaldık Amazona burasının da bindirim olacağı kesinleşti.
  • İndirime 3 gün kala 2 aydır 2199 TL ye sattıkları kurutma makinasını 2499 Tl ye yükselttiler ki bu ürünü 2 ay önce 1699 Tl ye satıyorlardı kur hikayesiyle 2 aydır 2199 tl ye satıyorlar.ÖTV indirimi geldi yine fiyatı düşürmediler birde ötv indirimli fiyat diye reklam yaptılar sitelerinde.Cuma fiyatı 2199TL ye çeker indirim yaptık derler alsana efsane cuma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemege35 -- 21 Kasım 2018; 9:11:31 >
  • uçakta kargo bedava mı yoksa kendimiz mi gidip alıp uçurup getiriyoruz
  • https://www.hepsiburada.com/deji-lg-g4-batarya-p-HBV000000GX0I 96,80 TL

Daha önceki mesajımda geçen hafta 80,82 TL ye aldığımı belirtmiştim.(İptal ettiler satışı bu arada göndermediler)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takipte olduğum tüm ürünlerin fiyatını yükselttiler bumu etik ahlak, bu çağda senin fiyatını milyonlarca insan izliyor ve sen göz göre göre indirim yaptım diyebiliyorsun aslında acil olarak webde bu çakallığa izin vermeyecek bir yasal düzenleme yapılması lazım. Klavyenin ucundaki paşa keyfine göre zırt pırt fiyat değişitrip adınıda ‘’indirim’’ koyuyor, Hepsiburada BAN !!!

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.