Şimdi Ara

HepsiBurada Efsane Cuma 23 Kasım 2018 - Seneye Görüşürüz (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.173
Cevap
56
Favori
220.685
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-E025DA543

Üniversite öğrencilerini işe alacaklarmış kampanya için

Alıntıları Göster
    sonuçta ek işgücünün paketleyip kargoya verdiği ürünler,semtinizdeki kargo şubesine gelecek,normal kargo yükünün üç-dört katı kargo gelince başka yerden de alışveriş yapsan o kargoyu sana o şubedeki kuryeler getirecek.geçen sene aras kargo şubeleri ağzına kadar hepsiburada kargosu doluydu.heba olup giden bir sürü yiyecek kolisi oldu maalesef.haberiniz olsun.
  • HepsiBurada Efsane Cuma 23 Kasım 2018 - Seneye Görüşürüz

twitter'da bir kişi paylaşmış bakalım neler olacak. s9+ ve note 9 için takipteyim, bindirip indirme olursa HB gözümde biter.
  • Huawei P20 Pro 128 GB (Huawei Türkiye Garantili)-MAVİ
    5.359,00 TL Cep Ekspress

Corsair Vengeance LPX 8GB 2400MHz DDR4 Ram

503,55 Tl ince hesap

İNnidirimmde nolacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technova -- 15 Kasım 2018; 21:58:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ravanel

Kuponlar nasıl alındı acaba 11.11 için. Geçen sene 5 tane alt limitsiz alabildim. Bu sene hiç alamadım. Ödeme sayfasına yönlendirip banka hatası almaktan gına geldi. Çoğu kişi benim gibiydi. Hayır beceriksizim desem geçen sene nasıl aldım. Hemde hilesiz hurdasız 5 kupon gerçi 11 33 55 44 33 Dü galiba ama neyse genede alabildim. Sahi bu sene 11.11 hasılatı açıklanmadı daha. Geçen sene 1 gün sonra açıklamışlardı.sadece bizim için iyi geçmemiş anlaşılan 11.11 n11 için de aynı sonuç. Gerçi bu amazon girdi pazara nasıl iyi geçsin amazon yeminle 11.11 de kepaze etti n11 i oh beter olsunlar. Adamlar 50 ye 10 TL çek veriyor 30 TL'lik tuvalet kağıdı 59 TL ye satıyorlardı. Nasıl olsa n11 çek veriyor yasla girtsin bindirimi millet salak ya
    N11 de 685 e 4 lastik aldik ertesinde 675 düştü . çek cük hikaye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçen sene yapılan İndirimleri ekledim.
  • Monitor için takip

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu adamlar xiaomi nin 2-3 usd lik plastik kalemini 75 tl den 50 tl ye indirim yapıp satan adamlar.
    gerçekten ciddi bir indirim beklemeyin.yakın zamanda indirimli bi laptop aldım o da 200-300 tl civarı
    ucuzdu o kadar.bu arada bf değil şanslı cuma olcak adı.hep öyle yaptılar.
  • Ohh kızışsın biraz

• technova kullanıcısına yanıt
    İncehesap 11.11 de rami 425e indirdi çekle 375e aldım, efsane cumada o fiyata düşer

• quote:

Orijinalden alıntı: Tyler Durden

twitter'da bir kişi paylaşmış bakalım neler olacak. s9+ ve note 9 için takipteyim, bindirip indirme olursa HB gözümde biter.
    Ne bu simdi hocam ? Fiyatlar yuksek

• Tyler Durden kullanıcısına yanıt
    almayı düşündüğünü görüyorum ama herkesin kurduğu cümle bence doğru " varsayalım Apple ipad 6 için diyecek ki 2560tl sonra indirdim 2050tl ama bu fiyata zaten şu an veren var yada 50TL daha ucuzuna verecek , indirim yaptım diyecek diye bekliyorum " geçen sene ben bir şey alamamıştım.
    herkesin dediği " Çok heveslenmeden ihtiyatlı takipte olmak lazım"
    Umarım olur da ihtiyacı olan ürünleri ucuza herkes alır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zknmr -- 15 Kasım 2018; 23:13:6 >
  • Amazon amazon diyorsunuz da amazon da N11'den hallice. Hayır kendileri stok yaptı da biz mi bilmiyoruz.

HB dikkatli davranır akıllıca hareketler yaparsa N11'in rezil olduğu 11.11'ine güzel bir gol atabilir.
  • birkaç daire ve birkaç arsa alıp seneyi kapatırım artık

bu arada n11 hala kazandığı paraları sayıyor galiba
    yahu bu sürat kargo artık tam felaket ,4 gündür bir ürünü teslim edemedi ,sabah dağıtıma çıkartıyor ,kıyamayıp akşam geri şubeye götürüyor
    telefonu açsalar beğendiyseniz ürünler sizin olsun diyeceğim
  • Diğer ürünlerde de araba ve evlerdeki gibi indirim olursa birşey beklemeyelim.
  • Umarim amazon gereken cevabi verir.lafla degil icraat ile black friday gorur hakki.

• quote:

Orijinalden alıntı: merdas

Garanti pay ile sadece bir sefer alamadım bu seneki kuponlardan tahminim genel olarak garanti pay ile alınabildi
    Garanti paycilerde ağlaşıyordu alamıyoruz kim alıyor diye

• Dh ahalisi bu boş laflara kanmaz, bütün fiyatları bilir.

• Her sene "EFSANE" adı altında reklamı yapılan ve yine her sene fiyasko ile sonuçlanan indirim günü

• arkadaşlar SAMSUNG GALAXY A8 64 GB model bir telefon almak istiyorum ve fiyat 2350....sizce fiyat nasıl.biraz daha bekleyeyim mi yoksa alayım mı?
  • Maaşlar 25 inde yatıyor indirim 23 ünde.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.