Şimdi Ara

HepsiBurada Efsane Cuma 23 Kasım 2018 - Seneye Görüşürüz (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.173
Cevap
56
Favori
220.685
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: slickman

Boyle bir gunde, Amazon gibi piyasayi sallayan bir rakibin varken, donanimhaber amazon sayfasinda saniye 15 ileti atilirken sen kalk fiyatlari bindir indir ustune 150 lira alt limit koy kargo bedaa icin. Olacak is degil, anladilar ama gec kaldilar sagda solda boy boy reklam verince atlayacak sazan musteri kalmadi artik. Kusura bakma hepsiburada simdiye kadar cok dudukledin milleti biraz da paylasmayi ogreneceksin.
    bi avansas kadar olamıyo bunlar.yapsana sen 1 hafta kargo bedava.avansas bile arada 15 gün kargo bedava yapıyo.
  • Nautilus20 kullanıcısına yanıt
    Hangi market hocam o?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şahıs marketi küçük esnaf.
  • forumbloger F kullanıcısına yanıt
    Yanlız yıllar sonra efsane bir Cuma olarak anılacağı kesindir. Burası Türkiye. Satıcılar TÜRK. Yıllar sonra Bir efsane Cuma vardı normal fiyatına 1000 ekledik sonra 800 çıkarıp bir gün önceye göre 200 fazlaya sattık buna da indirim dedim millet de deli gibi aldı diyecek. 2 günden beri aldığım Aliexpress 1 adet şarj kablosu 0,9$ Ülkede bir şarj kablosu bile 20 TL. Bir cacık olmaz. Hepimize hak tüm Elektronik ürünler 2 katı olur da hiç kimse alamaz. En azından Cari açık düşer
  • Vay arkadaş dün gece 89 olan powerbank bugun 99 lira olmus....

• quote:

Orijinalden alıntı: İbnulCevzi

Yanlız yıllar sonra efsane bir Cuma olarak anılacağı kesindir. Burası Türkiye. Satıcılar TÜRK. Yıllar sonra Bir efsane Cuma vardı normal fiyatına 1000 ekledik sonra 800 çıkarıp bir gün önceye göre 200 fazlaya sattık buna da indirim dedim millet de deli gibi aldı diyecek. 2 günden beri aldığım Aliexpress 1 adet şarj kablosu 0,9$ Ülkede bir şarj kablosu bile 20 TL. Bir cacık olmaz. Hepimize hak tüm Elektronik ürünler 2 katı olur da hiç kimse alamaz. En azından Cari açık düşer
    harbiden black friday oldu ama

• Güzel bir taşınabilir dizüstü görebilen oldu mu 3-4 bin arası hala bulamadım geceden beri?

• dün amazonda aynı 2500 tl ye satmıştı anında stok bitti monitör ihtiyacı olan değerlendirebilir

https://www.hepsiburada.com/msi-optix-mpg27cq-27-144-hz-1ms-hdmi-display-freesync-wqhd-curved-oyuncu-va-monitor-p-HBV00000BPGOX?magaza=Hepsiburada

• Onu gördüm eyvallah lakin siyah istiyordum

• Mustafa_Hoca M kullanıcısına yanıt
    Hocam saatlerce o fiyatta durdu. Siz kaçırmışsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • %100 kardan vazgeçmiyor adamlar. Netten alışveriş çoğaldıkça bozuldular.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrth87

Onu gördüm eyvallah lakin siyah istiyordum
    o zaman araştıracaksınız. alo 132 yıkama çok iyi fiyattı ona da bakabilirsiniz
  • Nerden bakyz hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sepetinizdeki urunler goruntulenemiyor diyor. kargo bedava diye pil alalim dedik, urunu sepete ekledim, direk stok yok hatasi geldi. Neyse, ise yarar birseyler bulduk, sepete ekleyeyim dedik yukarida yazdigim hatayi veriyor site.

Kargon da ürünlerinde senin olsun hb beycigim.

• HepsiBurada Efsane Cuma 23 Kasım 2018 - Seneye Görüşürüz
  • hepsiburada.com satıcısında geçerli çekler kullanılmıyor yav ne biçim sistemleri var
  • quote:

Orijinalden alıntı: demirhaner61

Güzel bir taşınabilir dizüstü görebilen oldu mu 3-4 bin arası hala bulamadım geceden beri?
    Bulursan bana da haber ver deli olucam artık :)

• hepsiburada göçtü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.