Şimdi Ara

HepsiBurada Efsane Cuma 23 Kasım 2018 - Seneye Görüşürüz (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.173
Cevap
56
Favori
220.681
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Zeze1

N11 in anasyafası Çin k*ranesi gibi renkli renkli ama icraat sıfır.
    piyasa ve sitelerdeki en ucuz ihtiyaç ürünlerini seçerek 2700 TL lik ödeme yapmışım, 550 si kupon indirimi ile bende kaldı iyi alışveriş oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu kupon işini hiç sevmiyorum. İşte bu yüzden en az kupon kullanan firma gözümde en iyi firmadır.
  • Kuponlar nasıl alındı acaba 11.11 için. Geçen sene 5 tane alt limitsiz alabildim. Bu sene hiç alamadım. Ödeme sayfasına yönlendirip banka hatası almaktan gına geldi. Çoğu kişi benim gibiydi. Hayır beceriksizim desem geçen sene nasıl aldım. Hemde hilesiz hurdasız 5 kupon gerçi 11 33 55 44 33 Dü galiba ama neyse genede alabildim. Sahi bu sene 11.11 hasılatı açıklanmadı daha. Geçen sene 1 gün sonra açıklamışlardı.sadece bizim için iyi geçmemiş anlaşılan 11.11 n11 için de aynı sonuç. Gerçi bu amazon girdi pazara nasıl iyi geçsin amazon yeminle 11.11 de kepaze etti n11 i oh beter olsunlar. Adamlar 50 ye 10 TL çek veriyor 30 TL'lik tuvalet kağıdı 59 TL ye satıyorlardı. Nasıl olsa n11 çek veriyor yasla girtsin bindirimi millet salak ya

• bu sene de geçen seneki kadar yoğun olursa,hepsiburada hangi kargo şirketiyle anlaşmalıysa,o kargoyla gönderim yapan hiç bir yerden alışveriş yapmayın.geçen sene bunların kampanyasından üç hafta kargoları bekledik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smoch

bizim mübarek cumamız kara olamaz diye haykıran kitle bu sene de şovunu yapacak mı merak ediyorum
    Hiç şüphen olmasın...Onlar her türlü fırsatı değerlendirmeyi pek iyi bilirler...
  • Kestane olmaz umarım
  • pusudayız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bloodrap -- 15 Kasım 2018; 16:9:1 >
  • Amazon ezip geçecek HB’yi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İhtiyaçları 11.11'de halletik, süpermarket için enflasyona inat(!) fiyatlar olursa değerlendiririz.
  • hepsiburada , gg, n11 falan geçin, senelerdir takip ediyorum hep bindirimli indirim yapıyorlar başka olayları yok

bu sene amazonu bekleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 15 Kasım 2018; 16:20:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nihilist76

Amazon'da ürün yok ki doğru düzgün.

Açıldığı günden beri aradığım herhangi birşeyi bulamadım. Ne de uygun fiyatlı bir ürüne denk geldim.

Ne bir banka kampanyası ne hediye çeki..

Yapsın bişeyler bari de utandırsın.
    demek ki amazon sıcak fırsatlar konusunun pek sıkı takipçisi değilsiniz. Zibilyon tane ürün anlık flash indirimlerle satıldı ama sıkıntı şu ki stok az giriyorlar ve anında satılıyor ürünler.

o flash indirimler de o kadar iyi oluyor ki ne bir banka kampanyalı ne bir hediye çekine gerek kalmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

hepsiburada , gg, n11 falan geçin, senelerdir takip ediyorum hep bindirimli indirim yapıyorlar başka olayları yok

bu sene amazonu bekleyin.
    Hep amazon reklamı yapıyorsun ama 1 ay boyunca N11 konusundan ayrılmadın ne iş

• Shiftdelete sitesini inanın 10 senedir takip ettim. Yeni teknolojik haberler, rehberler, forum ve inceleme vidyoları konusunda cidden muadili olmayan bir siteydi benim gözümde.

Fakat Hakkı Bey 3 sene önce resmen o güzel sitenin içine etmeye başladı, heryere clickbait’li vidyolar, alakasız tanıtımlar ve haberler yaparak, ekşisözlük gibi sitelerden insanlara yerli yersiz küfürlü cevap vererek, iphonedo ile girdiği gereksiz münakaşa ile sonunda resmen gözümde yerin dibine girip öteki taraftan çıkmıştır haliyle Hakkı Bey’in adının geçtiği yerde kendisini pel kale almıyorum. Bu forumdaki arkadaşların daha başarılı fiyat-ürün izleme yapacağına inanıyorum.

Kendisine başarılar dilerim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atahanzzz -- 15 Kasım 2018; 19:59:20 >
  • Efsane Cuma yani kara değil beyaz gibi bişey bu iyi sıkıntı yok alabiliriz, ama kart limitimizi n11 de tükettik alamayacağız sonraki aylarda olsa iyi olur

• Beklemedeyim pusuya yatıp.

• Watsapp grubu kurulabilir paylaşımlar için

• quote:

Orijinalden alıntı: Giantballs

bu sene de geçen seneki kadar yoğun olursa,hepsiburada hangi kargo şirketiyle anlaşmalıysa,o kargoyla gönderim yapan hiç bir yerden alışveriş yapmayın.geçen sene bunların kampanyasından üç hafta kargoları bekledik.
    Üniversite öğrencilerini işe alacaklarmış kampanya için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: escanor_

Hep amazon reklamı yapıyorsun ama 1 ay boyunca N11 konusundan ayrılmadın ne iş

Alıntıları Göster
    n11 altlimitsiz kupon sıcak fırsattı sadece , onu da şanslı ve hızlı azınlık alabiliyor benim gibi

yoksa çöptü yani 11.11 bakma , adam akıllı bir fırsat yoktu

• N9 6500 den 4500

S9 PLUS 5200/3200 olacaksa okey fakat olmayacagi icin no prob.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KISKANIYORLAR

çakal n11 esnafının iş yapamadığı gün
    Adamdan 4 lastik aldik tanesini 685 ten şimdi 675 e indirmiş .

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.