Şimdi Ara

HepsiBurada Efsane Cuma 23 Kasım 2018 - Seneye Görüşürüz (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.173
Cevap
56
Favori
220.677
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fırtınam..

Aliexpressin de sabıkası pek iyi değil onlarda önceden fiyatı şişirip indirim günün sözde indirim yapanlardan yani hepsi değil elbet

Alıntıları Göster
    AliExpress için iyi bir çevren varsa Tıkla Kazanla 6 kuruşa çok uyguna ürünler alabilirdin. Ancak bazen çıkar çatışmaları olduğundan sorunlar çıkıyor. Gelecek sene iyi bir çevre ayarlayıp Aliexpressi takip edin. Bu sene Drone , Güvenlik kameraları , bluetooth kulaklıklar , Mi band3 ve 2 , Amazfit gibi her kategoriden birçok ürün 6 kuruşa satıldı stoklarla. 25-30 kişilik destekte bulunacak kişi buldun mu tamamdır

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E025DA543

AliExpress için iyi bir çevren varsa Tıkla Kazanla 6 kuruşa çok uyguna ürünler alabilirdin. Ancak bazen çıkar çatışmaları olduğundan sorunlar çıkıyor. Gelecek sene iyi bir çevre ayarlayıp Aliexpressi takip edin. Bu sene Drone , Güvenlik kameraları , bluetooth kulaklıklar , Mi band3 ve 2 , Amazfit gibi her kategoriden birçok ürün 6 kuruşa satıldı stoklarla. 25-30 kişilik destekte bulunacak kişi buldun mu tamamdır

Alıntıları Göster
    Evet daha önce duymuştum bunları ama öyle bir çevrem yada ekibim yok malesef :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Altlimitsiz çekleri çıkarınca hiç de uygun çek yokdu en iyi çek 100/22ydi oran olarak galiba

30dan fazla çekim vardı 1 tane kullanmadım tek 1 tane bile kullanamadım fiyatlar çok yüksekti hatla o gün amazondan alışveriş yaptım

Altlimitsiz çeki olan yaklaşık 10000 kişilik bir grup için kampanya yapmışlar bu kafayla devam etsinler ne kazanacaklar bakalım

Dikkat etdiysen geçen sene her yerde söyle satış yaptık söyle rekor kırdık diyorlardı bu sene diyemiyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Proprietor P kullanıcısına yanıt
    Bu tarz kampanyalar bol reklamdan dolayı, ne yazık ki, her şekilde firmaların işine yarıyor ve yüklü cirolara ulaşılıyor. N11 geçen sene 140M ciro yaptık dye caka satmıştı ama ardından HB Efsane Cuma ile 254M yaptı. N11 bu sene beklentilerini karşılamadığı, yeni bir oyuncu (Amazon) piyasaya girdiği için ve geçen sene HB'nın arkasında kaldığından bu sene rakamları açıklama işini ağırdan alıyor olabilir. HB hem kendi depolarından satış yapmak hem de 3.parti satıcılara pazar yeri sunma avantajı var. Amazon TR ilk yılı için umarım ciddi kampanyalar yapar. 11.11 de bile N11'e ayar verdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 18 Kasım 2018; 14:45:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HepsiBurada Efsane Cuma 23 Kasım 2018 - Seneye Görüşürüz

bakalım geçen gün sepete ekledik bekliyoruz. üstlerine tıkladığımda bile fiyatlara zam getirmişler. cuma günü ne olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BakimsizTarzan

Bende v30 u takipteyim. 2300 civarına gelmedikçe almam. N11 de 2420 ye geldi almadım. Donanimhaberciler kül yutmaz. Hepsiburada da 2649 liraya falandı. Şimdi 3000 yapmışlar dediğiniz gibi. Peki biz bunu yer miyiZ
    Hocam tabi yemeyiz.öyle devirdeyiz ki.insan insana 1 kuruş bağışlamayacak dönemdeyiz

Gerçekten ucuza verilen ürünler elbette var.ama inanın çoğu iade,çok ufak defoların olduğu,son kullanma tarihlerinin yakın olduğu ürünler

Bu devirde kimse kimseye 50 lira bile indirimi zor yapar.hele ki bu ekonomik buhranda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorpion3560 -- 18 Kasım 2018; 17:6:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyler Durden

bakalım geçen gün sepete ekledik bekliyoruz. üstlerine tıkladığımda bile fiyatlara zam getirmişler. cuma günü ne olacak.
    şaka gibi 10binlik alışveriş yapacaksın kargo çıkıyor :D
  • baba1993 kullanıcısına yanıt
    o zaten ayrı bir ironi
  • N11 uğurlu gün gibi ellerinde patlar bence bunlar hediye ceki falanda vermiyor

• Bu kadar mesaj atıldı tırt çıkmasa bari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cokbaska -- 18 Kasım 2018; 21:47:53 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hb ye laf atarken amazon da numara yapcak sanırım takip ettiğim 31 dolarlık ürün 34 dolara yükseldi. Gerçi halen tr ye göre baya baya ucuz.
  • Takip

• B450 Pro Carbon veya X470 Pro Carbon almayı düşünüyordum ikisi de stokta yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emperor Karl Franz

B450 Pro Carbon veya X470 Pro Carbon almayı düşünüyordum ikisi de stokta yok
    Müşteri Hizmetlerine iletin bence talebinizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E025DA543

Müşteri Hizmetlerine iletin bence talebinizi

Alıntıları Göster
    İlettim bakalım bir sonuç alabilecek miyim.
  • N11'de alt limitsiz çek almayanlar amazonla karşılaştırıyor ama benim gibi alt limitsiz çek toplayanlar çok güzel kar yaptı.

Toplamda 2600 liralık alışverişi 1400 liraya hallettim. Şu zamana kadar hiçbir siteden bu denli yüksek indirim almamıştım. N11'in hakkını yememek lazım.

• ürünleri sepete attık,bekliyoruz ne kadar ucuzlayacak
  • bu sitenin canlı yardımı vardı ona bağlanamıyorum linkini verebilecek varmıdır acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: AMOR55

bu sitenin canlı yardımı vardı ona bağlanamıyorum linkini verebilecek varmıdır acaba
    canlı yardımı bakıma aldılar telefonla ulaşabilirsin
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.