Şimdi Ara

HepsiBurada Efsane Cuma 23 Kasım 2018 - Seneye Görüşürüz (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.173
Cevap
56
Favori
220.677
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cupi

Hepsine okeyim ama 180bin tane tır T.C. devletinin trafiginde kayitlimi acaba orda biraz sallamis gibi sanki
    aslında TIR kelimesini doğru anlamı ile kullanırsa uluslar arası yollarda yapılan taşımacılık olarak ele almamız gerekir. (kamyonların çektiği kısımlar aslında tam olarak TIR olarak düşünülebilir (treyler , konteyner falan vs..) , kamyon zaten kamyon . 180bin tır da vardır ülkede .. :)

(dorse de diyorlar hangi dilden geçme bilmiyorum dorse ,marka bile olabilir)

(tdk ya bakmayın 1 gecede deyimlerin anlamını değiştirdikleri oluyor, yarın birgün tır için "tırnak kökü" açıklaması yazabilirler)
    (dorse de diyorlar hangi dilden geçme bilmiyorum dorse ,marka bile olabilir)
  • Umarım N11 gibi dolandırıcı indirimler yapmazlar.
  • Kupon yoksa alisveris de yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatlar rezalet yüksek.

N11'den kuponla 135'e indirimsiz fiyatı 159 TL olan dikey süpürge en ucuz 199 TL.
  • Geçen sene "Efsane Cuma" akşamı için takip ettiğim diş fırçasının fiyatı 90 tl artmıştı indirim başlayınca eski fiyatına düşmüştü.

Bu konuyla ilgili başka bir şey yazmayı düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAAltuntas -- 18 Kasım 2018; 0:44:52 >
  • Gecen sene kara cuma kampanyasindan COSA akıllı oda termostati almıştım.

Normalde ureticinin sitesinde bile 279 TL iken 199 TL'ye almıştım. Ertesi gune tekrar 249 TL'ye cikmisti. Su an bile halen 250 TL civarı.

Bazi urunlerde gerçekten indirim oluyor. Yakalamak lazim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ev NEF ORTAKAYA Projesinden satılacak.
    Araç BMW oldu
    Uçak görselde yer almış ama gerçek mi oyuncak mı çözemedim.
    ATV Motor da güzel oldu.
    Jetski de fena değil.

HepsiBurada Efsane Cuma 23 Kasım 2018 - Seneye Görüşürüz
  • Benim gördüğüm herşeyin fiyatı 279bin mi yoksa bana mı öyle geliyor?
    Korkuyorum %40 indirimli deri ceketler de 279bin den satılacak diye.
  • Heyecanla bekliyoruz bakalım geçen sene gibi olacaksa olmasın🤔

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu sene dolaresteki artıştan dolayı fiyatlar şiştikçe şişti 3.5-4 tl civarında olsaydı beklenti içine girebilirdim ancak mevcut haliyle ümit vaadetmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakancx

MSI marka düşünürsen alınacak tek monitor bu.
    Diğer modeller de, çözünürlük , nit değeri ve pixel büyüklüğü düşük.

MSI OPTIX MPG27CQ 27" 144 Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync WQHD Curved Oyuncu VA Monitör

https://www.hepsiburada.com/msi-optix-mpg27cq-27-144-hz-1ms-hdmi-display-freesync-wqhd-curved-oyuncu-va-monitor-p-HBV00000BPGOX?magaza=Hepsiburada
    Toplam: ........3.551,15 TL

Bakalım, 23 Kasımda fiyatı ne olacak.

Alıntıları Göster
    ona bütçem yetmez maalesef hocam
    benq xl2411 avındayım

• ben en çok arsayı nasıl satacaklar onu merak ediyorum.
  • Futbol fanatikliği bitti şimdi de internet sitesi mi tutuluyor

Biri diyor ki N11’ciler ölsün gittigidiyordan selamlar

Öteki diyor ki alayı fason tüm dünya Amazon’un b..kunu yesin

Biri oradan atlıyor Hepsiburada hepsini tokatlar

Arkadaşlar bunlar her gün milyon dolarlarla oynayan ve tek amacı daha fazla kar elde etmek olan şirketler.

Hiç biri kampanya yaparken bizim daha ucuza işlemci alabilmemiz veya hanımın istediği dik süpürgeden 10 lira daha kar etmemiz için uğraşmıyor. Önemli olan şirketin yıl sonu hedefini tutturabilmek ve piyasadaki rakipleri geçebilmek adına doğru stratejileri izlemeleri.

Alacağınız ürün o sırada hangisinde daha ucuzsa ondan alın geçin. Çok da şeyapmayın yani

• Ankarada satılacak arazi ile ilgili bilgi bulamadım sitede. Gören varmı ?

• Ümitlenenler var yazık . Laciverti bu laciverti ki hepsiburadada taban fiyatları her zaman daha yüksek oluyor.

• cptANGRIST C kullanıcısına yanıt
    Tıra resmi evraklarda çekici diyorlar. Dorse olayı ise amerikalı dorsey trailers firmasından geliyor. Yani Türkçe çekici kasası diyelim olsun bitsin kamyon sırtında taşır, tır ise çekerek götürür teknik olarak farklı yapıdalar. 180 binden çok daha fazladır bence sayısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BakimsizTarzan -- 18 Kasım 2018; 3:47:55 >
  • Hepsiburada ne zaman ucuza bi ürün sattı ki şimdi satsın , aldatmaca bence ...

• Okuma salina 3 , olta kamışı

Hepsiburada fiyatı : 600 TL

https://www.hepsiburada.com/salina-3-parca-surf-kamis-420cm-100-200g-p-OUTSC59461

internetteki bütün siteler : 546 TL

Avfoni havale ile : 491 TL , kredi kartı ile 546 TL

https://www.avfoni.com/urun/okuma-salina-surf-serisi-olta-kamisi-288937?gclid=EAIaIQobChMIgaT5sfjc3gIVbLXtCh2zMQGuEAQYAiABEgIAbvD_BwE

Balık av malzemeleri dükkanlarinda 450 TL , yani internetten daha ucuz ...(gidip sorabilirsiniz ayrıca pazarlık olayıda var )

SONUÇ : HEPSİBURADA , Aldatmacadan İBARETTİR

• quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Geçen sene "Efsane Cuma" akşamı için takip ettiğim diş fırçasının fiyatı 90 tl artmıştı indirim başlayınca eski fiyatına düşmüştü.

Bu konuyla ilgili başka bir şey yazmayı düşünmüyorum.
    O nasıl bir diş fırçasıymış öyle. O paraya dişleri yenilersin.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.