Şimdi Ara

HepsiBurada Efsane Cuma 23 Kasım 2018 - Seneye Görüşürüz (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.173
Cevap
56
Favori
220.683
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İlk mesaja bkar mısın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3-5 ürün için rez aldık bakalım. Fiyatlar ne kadar değişecek göreceğiz. Güzel bir indirim olur umarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip
  • Hehehehe kara cuma da herkes hb de iken ben amazonda takılıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

Hehehehe kara cuma da herkes hb de iken ben amazonda takılıcam
    Bende amazon için beklemedeyim :) neler alıcaksınız siz

• Paramız mı var da alalım

• quote:

Orijinalden alıntı: senturk041

35 tl ye berrak 32 li paket aldım kargo dahil. 1 tl ye 11 lik kupon vardı atl limitsiz. 25 tl ye almış oldum. ayrıca 500/1000 tl alt limitsiz 44/444 tl alt limitsiz ve 1/44 tl alt limitsiz kuponlarım vardı. Allah razı olsun en 11 den

Alıntıları Göster
    Burda emin markette aynı marka tuvalet kağıdı 32lisi 23tl. 2 TL fazla veririm evime gelsin dersen bilemem. O tercih meselesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ravanel -- 17 Kasım 2018; 21:41:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratveb

Anakart olarak ryzen bir sistem için x470 serisi mi daha mantıklı x370 mi ? Ne öneriyorsunuz ? Hangi kartı ?
    Ryzen 2700x işlemci aldığımdan x470 serisi tercih ettim. İlerde işlemci değişikliğindede x470 almak daha mantıklı sanırım. Hangi kart konusuna gelince ASUS ROG Crosshair VII Hero (Wi-Fi) ve x470 taichi modelleri piyasadaki en iyi kartlar, türkiyede satışı olmadığından bu modelleri eleyip msi x470 m7 ac ve gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi arasında kalmıştım. 1500 tl ye düşünce tercihim msi dan yana oldu, 40 dolarda steam hediyesi vardı 1280 tl ye gelmiş oldu. Bf de msi fiyatı 1500 tl den daha da aşağılara düşecektir, msi da bitmediyse odyssey oyununu veriyor şuan.
    Tek sıkıntı amd sistemde ram uyumluluğu, x470 msi m7 ac anakart için 3600mhz 2*8 ram tavsiyesi olan varsa, tavsiyelere açığım.

• N11 gibi çek kupon vs olmadığı sürece bir Halt olmaz .

• takibe alayım da n11 gibi bindirip indirirlerse farkedelim
  • Sepetimde 70 liralık ürün vardı 91 tl olmuş

Komple yamyam komple uyuz sevici çıktı bunlar

• https://www.hepsiburada.com/bluetooth-kulakliklar-c-16218

şu ürünü çarşamba günü 229 tl ye aldım şimdi tekrar 249 a çıkarmışlar bakalım 23 ünde kaç tl olacak o zaman anlarız.
  • Fiyatlar uçmuş resmen

• Hepsine okeyim ama 180bin tane tır T.C. devletinin trafiginde kayitlimi acaba orda biraz sallamis gibi sanki

• Rez

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tek efsane amazon olabilir, ilk senesinden kalıcı olmak istiyorsa...

Burdan yetkililere sesleniyorum, hepsiburada "black friday" tekelini bitirin. (nokta)
  • Geçen sene 2 ürün aldım 1-Niloya Bebek 2-Tospik Kaplumbağa. 1 numaralı ürün yanlış geldi, aslında yanlış değilde görseldekinin ufak modeli geldi, fiyatı da piyasadan 4 ya da 5TL ucuzdu ama mağazada bulamadığımdan buradan aldım. Sonrasında M.H. arayarak özellikle değişim istediğimi, iade istemediğimi belirttim. Tabi evde kıyamet koptu çocuğun beklediği oyuncak gelmeyince. 1 hafta sonra ürün iade kabul edildi, param hesabıma geri yattı. Ne kadar M.H. arasam da sonuç alamadım. Şimdi Niloya Bebek oyuncağını yollamaktan aciz, yanlış yollayıp sonrasında sorunu bile çözemeyen firmaya güvenip ev, araba alacak arkadaşlara bol şans diliyorum!

• inanan varmış. ...

• Anker bluetooth kulaklık ekledim bakalım fiyatı nasıl olacak...

• Bence fiyatları yüksek gösterip satmak istedikleri fiyatı indirim olarak gösterecekler çok fazla kasmaya gerek bakalım. Görelim bakalım ne olacak...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.