Şimdi Ara

Hepsiburada’dan Amazon Prime’a rakip hizmet: Hepsiburada Premium (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
3
Favori
14.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir şeyi de kopyalamayın, hadi kopyaladınız, bari kopyalayıp hayata geçirmeyi becerin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taytaylan -- 26 Haziran 2022; 11:27:21 >
  • saol amazon, var ol amazon sende olmasan, bu hıyarların yol alma ihtimali sıfır...

• Önce 1 günde teslim olayını bir becersinler. Hepsijet de rezalet bir hale geldi.

• Mümkün değil.Telefon aldım ben de bi kaç gün sonra akıllı bileklik hediyesi oldu.İstedim vermediler.İade edecem dedim o zaman telefonu.Bana iade formu gönderdi temsilci.Allah razı olsun.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Amazonu da fazla şişirmeye gerek yok ! Sipariş iptalini sadece ilk 15 dakikada yapabiliyorsunuz, ürün kargoya verilmemiş olsa bile iptal olmuyor. Ürün kargoya veriliyor, kargoyu reddediyorsunuz, geri gidiyor, 3 gün kargoda bekliyor, satıcıya iade ediliyor, 7-10 gün bekliyorsunuz ki paranız iade edilsin! HB iade konusunda daha pratik bence. BluTV yıllık üyeliğim olmasa HB premium üyelik alırdım kesin.

• Hepsiburadadan uzak durun. Türk esnaf stili ile hareket eden bir site.

• sıra geldi trendyola. oda genişletsin elit programını.

• BluTV hala dahilse ayda 30TL'ye kadar gayet ucuz sayılır. Bakalım yeni fiyatı göreceğiz yarın.

• Helal olsun hb ya. Bu arada trendyol kapatılsın. Teşekkürler

• helal olsun. GittiGidiyor pazardaki rekabete ayak uyduramadı ayrıldı sıra trendyolda

• Musty3535123 M kullanıcısına yanıt

Aynen öyle Trendyol hızlı bir şekilde ayak uydurmalı yoksa küçük tutarlı alışverişler için hiç mantıklı değil. Trendyol da satılan ürünlerin %90 ı hepsiburada da var çünkü neden trendyoldan alayım ki?

• 10 yıldır hb kullanıyorum sıkıntı yaşamadım hiç ama amazonda ilk siparişimde hesabımı banladılar sebepsiz... bir dahada amazondan birşey almam

• trendyol'da %10 olan komisyon oranı;
    Hepsiburada %16,5 + 2 tl işlem bedelidir.
    Hepsiburada her zaman en pahalısı olacaktır. Disney plus sonrası Blue tvde kapanmaya hazırlanıyor heralde .

• En azından hepsiburadanın sitesi çok kullanışlı Amazon yıllardır paint sitesini kakalayıp duruyor hiç bir güncelleme yok.

• Bir çok kişi Amazon sayesinde felan demişte arkadaşlar bu olay çok basit bir pazarlama taktiğidir her marka yapar/dener. Yani sanki ilk Amazon yapmış gibi konuşmayı bırakın.

• Çok yanlış düşünüyorsun. Yaşın kaç ne kadar tarih biliyorsun bilmiyorum ama orta yaş ve üstüne gelince daha iyi anlarsın. 1960 lı yıllarda bizim uçak fabrikamızı kapattırmışlar ne gerek var üretmeyin biz daha ucuza veririz diye umarım anlatabildim. (bu arada amazon prime kullanıyorum, hepsiburada yıda tebrik ediyorum.

• Hepsiburada önce kendisine çeki düzen versin. Ürünü satıp sözleşmeye aykırı şekilde siparişi iptal edip parayı 8 gün sonra cüzdana aktarmak hakkını nereden buluyor kendinde ve ne amaçla?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ya ne hepsi premium’u Daha gebze’den, Kocaeli’ye 1 gunde teslimat yapamiyorlar. Amazon 12 saatte kargo ulastiriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu hb ama en çok konuşulan ve takdir edilen amazon. Bugünlere boşuna gelmediğinin ispatıdır bu mesajlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi travers -- 30 Haziran 2022; 22:54:45 >
  • 1 temmuz oldu

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.