Şimdi Ara

HEPSİBURADA'DAN ALINAN IPHONE 5S GARANTİSİ HAKKINDA (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
2
Favori
8.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çarşamba gününe kadar 5s gelmezse ellerine o zaman SE vereceklermiş. Sanmıyorum bir kolpa uydurup vermeyecekler gibime geliyor sadece beni susturmak için söylenmiş bir yalan gibime geldi. Hem neden Pazartesi ya da Salı değilde Çarşamba günü?
  • ayfon5bozuldu kullanıcısına yanıt
    Daha gelmedi hocam benimkisi. Stok ve üretim olmadığı için SE modelinin VERİLEBİLECEĞİ söylendi. Kesin değil yani. Siz hangi servise verdiniz? Ben direk Apple'ı arıyorum ayrıca siz verdiğiniz servisi mi arıyorsunuz?
  • nasilyapsam N kullanıcısına yanıt
    bende apple arıyorum da aynı senin durum servisi arıyom yani farklı değil
    sorsan iphone kral herkese göre hep beni buluyor hem flash hem titreşim sorunlu
  • Bende 2-3 güne 5s imi servise vercektim ölü piksel ve ekran kenarlarında sararmadan dolayı. Yazdıklarınızı okuyunca korktum vermeye telefonsuz kalmak istemiyorum. Ses soluk yokmu hâla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ahmet Çakar01 kullanıcısına yanıt
    Hala yok hocam. Çarşamba günü gelecek olan haberi bekliyorum.
    Hocam benim telefon için 21 iş gününün dolmasına daha çok var o tarihe kadar büyük ihtimalle bulup getirirler 5s'i ama sizin sonucuda merakla takip ediyorum
    geldi mi telefon benimki yarın gelebilir aga
    telsiz günlerde geçmiyor napıyonuz siz gelse de kurtulsak
    gelsin ilk işim güzel ve kibar kullanmak olucak
    siz napcaksınız hocam gelince
  • ayfon5bozuldu kullanıcısına yanıt
    Yarın gelebilir derken haber mi geldi size? Umarım SE 32 GB gelirde beklediğime değer hocam. Daha haber yok Çarşamba gününü bekliyorum.
    Hocam son durum nedir?

Geçen hafta Cuma günü Apple'ı aradığımda Çarşamba kesin olarak sonuçlanacaktı demişlerdi, fakat bugün aradığımda tekrar Cuma gününe kadar beklemeniz gerektiğini ve henüz değişim mi yoksa yeni SE mi vereceklerini kararlaştıramamışlar. Sonuç ne olursa olsun her türlü tüketici haklarına gideceğim. SE gelse bile zamanı geciktirdikleri içinde olsa tüketici haklarında hakkımı arayacağım. Ayıp ya. Daldan dala atlatıyor koca firma. Allem edip kullem edip 5S verecekler bana gibime geliyor. Arkadaşım Ağustos ayında 5S vermiş daha yeni SE göndermişler yuh ulan yuhhh...
    Sonuç nedir hocam?

Hala bir cevap yok bugün aranacaktım sözde... Dediğim gibi sonuç ne olursa olsun hakkımı arayacağım tüketici haklarında. İster SE ister 5S versinler. Konuyu da burdan güncelleyeceğim her zaman.
  • Takip

• Bende bekliyorum hala benim değişim kararı 28inde çıktığı için sizinkinden önce sonuçlanması imkansız o yüzden sizi ve size verecekleri cevabı takip ediyorum.
  • Kardeşimin iPhone 5S 16 GB cihazı , SE 32 GB ile değişti , cihazı geçen hafta teslim aldı. Apple Store faturalı , orjinal kutusunda UPS ile geldi ürün.

Bende 5S'imi garantiye vermiştim , ekran ve batarya değişimi oldu. Ancak yeni takılan ekranda 1 adet ölü piksel var , versem cihaz değişimine girer mi ?
  • stanco kullanıcısına yanıt
    Kardeşinizin cihazı ne zaman servise verilmişti? Ekran hakkında bilgim yok hocam.
    Genpaya Veriliş Tarihi: 12 Ağustos
    Apple'a Ulaşma Tarihi: 14 Ağustos
    Değişim Kararı Verilmesi(5S ile değişim)* : 17 Ağustos
    Yeni Cihazın Eline Geçmesi: 5 Ekim

şeklinde bilgi aldım kardeşimden hocam.

*5S Stok sıkıntı olduğu bilgisi geliyor , Apple tarafından 20 iş günü dolunca üst model verilmesi kararı alınıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stanco -- 14 Ekim 2017; 14:2:57 >
    Bende yarın vereceğim servise. Umarım kısa sürede gelir. Eğer 0 gelirse s7 edge geçme şansım var.

• Gecenin bu vakti gene Apple destek sitesini kontrol ederken ilk defa bu ekranla karşılaştım. Ne demek bu? Daha önce karşılaşan var mı? 5S'i kitledir bana sanırım.

HEPSİBURADA'DAN ALINAN IPHONE 5S GARANTİSİ HAKKINDA
    iPhone SE 32 GB hayırlı olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.