Şimdi Ara

Hepsiburada daki PS4 NTSC-J (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam bence en garantisi sony center. Fiyat olarakta (daha dün sordum) nakit 1450, tek çekim 1500, taksitle 1550 TL imiş.. 100 - 200 lira daha çok ver ama kafan ağrımasın. İleride satarkende rahat edersin.
  • Bence de Center'dan alın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordkisame

Hocam bence en garantisi sony center. Fiyat olarakta (daha dün sordum) nakit 1450, tek çekim 1500, taksitle 1550 TL imiş.. 100 - 200 lira daha çok ver ama kafan ağrımasın. İleride satarkende rahat edersin.

aynen öyle dostum sony eurosia garantili alacağım
    sizin dediğiniz btsony filanmı tam link varmı ürün ile ilgili
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt
    Hayır.. Ankarada yaşıyorum ben. Dün Gordion AVM de idim. Oradaki sony center da sordum. Burası
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordkisame

Hayır.. Ankarada yaşıyorum ben. Dün Gordion AVM de idim. Oradaki sony center da sordum. Burası

hmm o zaman netteki sony center dan almak lazım adana da magazası varmı bilmiyorum sony nin
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu
    hmm o zaman netteki sony center dan almak lazım adana da magazası varmı bilmiyorum sony nin

Sony Mağaza Bulucu Adanada yokmuş malesef.
  • honk hong ürünüdür o
  • İade ettiğiniz çok iyi olmuş, geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kivanc1Mac

İade ettiğiniz çok iyi olmuş, geçmiş olsun.

Teşekkürler.
    Benim için günün en güzel haberi idi. Allahtan iade aldılar.
  • Selamlar,

Çin malı Asia PS4 modeli CUH-1206A B01 kullanmaktayım uzun süredir. Pes, Fifa, Nba2k16, Nba2k17 vb. oyunlarda bir sorun yaşamadım. Konsolda bildiğiniz gibi işaretleme tuşu x yerine o kullanılıyor.

Ancak oyunlarda diğer ps4 lerden farksız şekilde genelde x tuşu geçerli. Nba 16 ve 17 de tuş takımı aynen oyunun orjinali gibiyken, şuan yüklediğim Nba2k18 US PSN oyununda aynı konsoldaki gibi back tuşu x olarak görünüyor. (Demosundada aynıydı durum)

Önceki oyunlardan çok fazla el alışkanlığı oldugu icin sıkıntı veriyor. Acaba bunu düzeltmenin bir yolu varmıdır? Oyun konsola uyum sağlamış gibi görünüyor.

NTSC Asia Çin PS4 kullananlar belki bilir diye düşündüm. Teşekkürler..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.