Şimdi Ara

Hepsiburada'da Satılan İlginç Fiyatlı Asus Ekran Kartları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
21
Cevap
1
Favori
3.733
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> Hepsiburada'da Satılan İlginç Fiyatlı Asus Ekran Kartları
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    402 Mesaj
    Arkadaşlar ekran kartlarına göz atarken satıcısı Hepsiburada olan bazı Asus ekran kartı fiyatlarının pazar yerlerinden çok daha düşük olduğunu fark ettim. Bir fiyat hatası mı oldu bilmiyorum ama göz atmakta fayda var;
    https://www.hepsiburada.com/asus/ekran-kartlari-c-204?filtreler=satici:Hepsiburada

*Edit: Link düzeltildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hyperious -- 26 Mart 2020; 17:37:54 >

Mesajı Yerinde Gör

panik yapıp tuvalet kağıdı depolamak varken ne gereği var tabi böyle başlıklara. hatta komple kapatılsın forum başka bir konuda konuşulmasın. evet çok iyi düşünmüşsün @ademcell

başlık için teşekkürler @Hyperious hocam. fena durmuyor fiyatlar ihtiyacı olana süper

• Binbaşı
    1311 Mesaj
    Hata nerde reis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

hangisinin fiyatı çok absürt anlamadım
    |
    |
    CemalSanane kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ben doğru düzgün bi indirim göremedim hocam, hangi ürünler düşük fiyatta?

|
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    402 Mesaj
    |
    |
    CemalSanane kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    273 Mesaj
    https://www.hepsiburada.com/asus-rog-strix-geforce-gtx-1650-advanced-edition-4gb-128bit-gddr5-dx12-pci-e-3-0-ekran-karti-rog-strix-gtx1650-a4g-gaming-p-HBV00000KAS9K
    ben bunu ve birkaçını diğer satıcılardan ucuz sattıklarını gördüm ama dünya ne halde ekran kartınımı düşüneceğiz...

Evet hocam bu da benim dikkatimi çekti fakat ben muhtemelen 1660Ti satın alacağım.
    |
    |
    ademcell kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

şu sıralar bulgur pirinç bakliyat düşünmek daha iyi

|
    |
    ademcell kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ademcell

https://www.hepsiburada.com/asus-rog-strix-geforce-gtx-1650-advanced-edition-4gb-128bit-gddr5-dx12-pci-e-3-0-ekran-karti-rog-strix-gtx1650-a4g-gaming-p-HBV00000KAS9K
    ben bunu ve birkaçını diğer satıcılardan ucuz sattıklarını gördüm ama dünya ne halde ekran kartınımı düşüneceğiz...
    quote:

ademcellhttps://www.hepsiburada.com/asus-rog-strix-geforce-gtx-1650-advanced-edition-4gb-128bit-gddr5-dx12-pci-e-3-0-ekran-karti-rog-strix-gtx1650-a4g-gaming-p-HBV00000KAS9K

panik yapıp tuvalet kağıdı depolamak varken ne gereği var tabi böyle başlıklara. hatta komple kapatılsın forum başka bir konuda konuşulmasın. evet çok iyi düşünmüşsün @ademcell

başlık için teşekkürler @Hyperious hocam. fena durmuyor fiyatlar ihtiyacı olana süper

• Yarbay
    2733 Mesaj
    ikinci elde 1080ti alınacak paralara leş 1660 ti lar var lol.
    aklım almıyor...
    |
    |
    poligow ben kendi adıma sen de kendi adına konuşuyorsun
    sen stok yapma oyna herkesin kendi tercihi ben stokçulukmu önerdim
    ekonomik ve sosyal anlamda bu kadar kötü durumdayken pek anlamı kalmadı artık indirimin zaten indirim yapıyorlarsa bu tip ürünlere talep bu dönemde azaldığındandır
    sadece indirim göremediğini söyleyenlere indirim olduğunu ama önceliklerimizi hatırlatmak istedim...
    |
    |

Ben de öyle düşünüyorum hocam
    |
    |
    poligow kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kart o fiyata alınır mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugur6600 -- 29 Mart 2020; 10:0:28 >
    |
    |
    forvet09 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    43 Mesaj
    Aman diyeyim dikkatli olun hepsiburadadan uygun fiyatlı ekran kartı veya anakart alırken.
    özellikle Anakart piyasa fiyatının yarısından ucuzdu. Satıcı hepsiburada..
    1 aydır uğraşıyorum hepsiburada ile...

Uygun fiyatlı ASUS anakart ve MSI ekran kartı vardı ikisini de aldım. ASUS Anakartı açtım, ürün kullanılmış. İçinden başka vatandaşa ait fatura çıktı.
    Resimlerini çektim iade kaydı açtım. Bunu iade verirken yanında aldığım MSI ekran kartını da iade ettim kutusunu bile açmadan.

Adamlar ASUS ankartı kabul etti, MSI ekran kartı kullanılmış, zarar görmüş diyerek reddettiler.
    Eyvah dedim, demek ASUS anakart gibi, MSI ekran kartı da kullanış olmalı ki, ürüne zarar verdim sanıyorlar.

40 kere kayıt açtım, hepsi reddedildi. Sonra MSI ekran kartını bana geri gönderdiler. Kutuya bi baktım, içinden ASUS anakart çıktı.

İade alan kargocu HepsiJET zaten karıştırmıştı benim kutuya yazdığım kodları ama bana "bişey olmaz abicim zaten aynı anda gidiyor" demişti.

Yani özetle hepsiburada;
    1- Kullanılmış ASUS anakart ürün gönderdi(ürünün fiyatı piyasanın yarısıydı ve ben spariş verir vermez 2 katına çıktı)
    2- Kargoyu alırken ürünleri karıştırdı
    3- ASUS anakart yerine açılmamış MSI ekran kartı iade aldı (üstelik talepte yazdığım ve çektiğim resimleri hiç sallamadan)
    4- MSI ekran kartı yerine ASUS anakartı işleme alıp talebimi reddetti
    5- Bana yanlış ürünü geri gödnerdi (kutuda MSI ekran kartı yazıyor içinden ASUS anakart var)
    6- Elimde 6000 TL ödediğim kullanılmış anakart ile kaldım.

1 aydır 10larca kayıt açıyorum, arıyorum çırpınıyorum hepsi reddediliyor. Gel de çık işin içinden..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korkete -- 29 Mart 2020; 12:13:23 >
    |
    |

• Onbaşı
    24 Mesaj
    saçma sapan ne olduğu belli olmayan bir konu ama halen ortada.

burası dingonun ahırı gibi
    |
    |
kolayoto.com
Orjinal Laptop Yedek Parça
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.