Şimdi Ara

Hepsiburada.com Saatleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Emporio Armani AR1452 model saati satın alacagım ancak saatvesaat'te bu ürün su an 2240 TL iken hepsiburada.com'da 750 TL'lere kadar indigini gördüm ve aklıma "acaba ürün orjinal midir?" sorusu geldi. Elbette daha once hepsiburada.com'dan onlarca ürün satın aldım ama bu en pahalısı olacak. Hal böyle olunca da fikrinizi almak istedim. Sonucta arada dramatik bir fiyat farkı var.

Sizce bu fiyat farkına ragmen hepsiburada.com'un satıcılarının saatleri orjinal midir? Bilgisi veya tecrübesi olan var mı?

NOT: Satıcı hepsiburada.com degil, farklı satıcılar.

Simdiden tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cangfb20 -- 4 Nisan 2017; 0:31:4 >

• Piyasada en çok çakması bulunun saat desem yeridir. Hepsiburada`ya çok güvenmeyin. Şikayet konularını bir inceleyin.

Arada ciddi manada fiyat uçurumu var. Farklı bir satıcı olduğundan ben sahte diye şüphelenirim.
  • Merhaba,

Yanıtınız icin tesekkurler, mesela Burberry'nin BU9354 modeli de piyasa fiyatının yaklasık 2.000,00 TL kadar altında. Bu ürün icin de aynı varsayımı yapabilir miyiz sizce ?

Tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cangfb20 -- 5 Nisan 2017; 15:16:4 >
  • Selam,

Yanıt icin tesekkurler. Satıcı isimleri "DLINE" ve "Eren Saat". Bilgisi veya tecrübesi olan ?

Tesekkurler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.