Şimdi Ara

Hepsiburada.com REZALETİ --- SORUN ÇÖZÜLDÜ Technoplus Yardımcı Oldu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
546
Cevap
5
Favori
36.728
Tıklama
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Televizyonlar >> Tv Genel >> Hepsiburada.com REZALETİ --- SORUN ÇÖZÜLDÜ Technoplus Yardımcı Oldu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3544 Mesaj
    Tüketici hakem heyetine başvurun ürünü yeni almıştım servis kendisi kutuyu açtı ekranı kırık çıktı diye elinizde de rapor varsa ürünün sıfırını yoksa para iadesi yapmak zorundalar ki senin 7 iş günü içersiinde para iadesi hakkın var tüketici hakem heyetinden para iade talabi oluştur.Sorun çözülür inşallah iyi günler geçmiş olsun.
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    Bunun bir önemi kalmayacak, hepsiburada sitesi ABD'li yatırım bankasına satıldı. Sitenin akibeti ne olacağı belirsiz, değişikliğe uğraması muhtemel. İçerisindeki çalışanlarında değişmesi büyük olasılıklar arasında.. Yani herkese geçmiş olsun.

İnşallah hiç birşey değişmez ama görünen o ki satıştan sonra değişiklikler olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BladesTR -- 4 Ekim 2017; 15:26:45 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    506 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    sukrugzdm

quote:

Orijinalden alıntı: Karargahx

quote:

Orijinalden alıntı: BlancpaiN

Hocam yardımcı olabilir misiniz ? nasıl yapacağım başvuruyu ? parfüm gibi kozmetik ürünlerde geçerli midir ?

Bikere parfümde cayma hakkı var eğer o süre içerisinde hakkını kullandıysan ve para iadesi yapılmadıysa bu evrakları ve faturasını yazdığın güzel bi dilekçeyle beraber bulunduğun ilçenin Hakem Heyetine bırakabilirsin. Diyelim ki cayma hakkını kullanmadın süreside geçti, parfümün 2015 üretimli ve bayat olduğunu,kokmadığını söylüyorsunuz bu zaten direk ayıplı mala giriyor buradada sana ücret iadesi hakkı doğuyor. Hertürlü sen dilekçeni yaz altına faturasını koy parfümüde yanına al Hakem Heyetine başvurunu yap gerekirse bilirkişi atarlar ama genede sonuçlanır o konuda kuşkun olmasın.

Yapmayın arkadaşlar, ambalajı açılmış parfüm de cayma hakkı olmaz, ayrıca üretimi 2015 olan parfümün açılmadığı sürece 2020 yılına kadar raf ömrü vardır, tek çıkar yol ya sahte parfüm yada bozuk kokuyor diye iade talebi istemek, oda satıcının yada parfümü getiren disibiritör firma nın insafına kalıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    907 Mesaj
    Ayni durumu ben yasadin 28 gunde parami alabildim gönderiyorum kargoyu teslim almiyorlar TV 3 defa gitti geldi en son saticiyi aradim sövdüm aldilar

|
    |
    |
    |
    Intel i7 4790K, Corsair Hydro Serisi H100i ,G1.Sniper Z97, 16 GB DDR3 1600 Mhz,GeForce® GTX 1070 Mini , Cooler Master RC-690 II , 250 GB 850 EVO SSD , Seagate 1 TB 7200RPM Sata 3 32 MB , FSP AURUM PRO 80PLUS GOLD 1200W , A4 tech bloody v7 , LOGITECH G103 , Logitech z623 , Samsung UHD 28” Monitor (U28D590D)
  • Yüzbaşı
    873 Mesaj
    Tüketici hakem heyetine şimdiden başvursun süreç uzayacak gibi
    |
    |
    Intel i7 4790K, Corsair Hydro Serisi H100i ,G1.Sniper Z97, 16 GB DDR3 1600 Mhz,GeForce® GTX 1070 Mini , Cooler Master RC-690 II , 250 GB 850 EVO SSD , Seagate 1 TB 7200RPM Sata 3 32 MB , FSP AURUM PRO 80PLUS GOLD 1200W , A4 tech bloody v7 , LOGITECH G103 , Logitech z623 , Samsung UHD 28” Monitor (U28D590D)
  • Binbaşı
    1113 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Vincent54

şimdi bir haber okudum hepsiburada.com un satışı gerçekleşecekmiş. sizin işiniz zor bu saaten sonra allah yardımcınız olsun

hocam satış gerçekleşmemiş, satış için firmaya yetki verilmiş. Muhtemel alıcılar Amazon ve Alibaba bence her türlü şimdikinden daha kolay olur işi.
    323 Mesaj

Daha iyide olabilir, daha kötüde olabilir. Ben açıkçası muallaktayım. Ama ne olursa olsun inşallah çözülür.
    |
    |
    draw1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1352 Mesaj

Ben bir çok alışveriş sorunumu müşteri hizmetleri ile çözmediğim halde, sikayetvar.com üzerinden çözdüm. Tuhaf bir şekilde bu yazdığım siteyi fazlaca önemseyen firmalar oluyor. Bu yolu denemediyseniz denemeye değer diye düşünüyorum. Hepsiburadayı şikayet edip yazdığınız belgeleri de ekleyin.
    |
    |
    Bahsedilenler: FLowme131
    En iyi kamera yanınızdaki kameradır. / Amatörler ekipmanı, profesyoneller zamanı, ustalar ışığı düşünür-Vernon Trent / Bana fotoğrafımın ne kadar keskin olduğunu her söylediklerinde, çok da ilginç bir fotoğraf olmadığını düşünüyorum. Eğer öyle olsaydı, söyleyecekleri daha çok şey olurdu.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    18 Not
    43 inch tvde ultra hd ye gerek yokki sizin goxunuz zatrn o kadar detayi algilamaz

|
    |
    Başlığın url sini firmaya ve HB ye gönderin

DH nin gücünü test edelim .
    |
    |
    |
    |
    HB den özellikle elektronik eşya almak çok sakıncalı. Benimde ekran kartı hasarlı gelmişti adamlar kılını kıpırdatmadan kucağımda bırakıp resmen kaçtılar. Biraz daha ucuza alacağım diye riske girmeyin çok başınız ağrır.

Bir sürü yazışma, şikayetvar vs , banamısın demedi hepsinde anlayışınız için teşekkür ederiz (üzerine bir bardak soğuk su için) yazıp geçtiler.

Böyle durumlarda adamların maillara cevap vermesini beklemeyin çünkü direk oyalama üzerine dönüyor, amaç sadece yasal süreci geciktirip , zamanı geçirmek. Bazı sürelerden dönüş ne yazıkki olmuyor.

Vakit geçirmeden tüketici hakem heyetine şikayetinizi başlatın. Bunlar anca ondan anlıyor.
    |
    |
    |
    |
    Hem konu üstte dursun hem de mesajım bulunsun. Hepsiburada ne zaman kendi dışında satıcı olayına geçti o zaman bitti. Bugün haber vardı, satıcı olayına geçtikten sonra satışların yanılmıyorsam %94 artmış. Aklı sıra yıllardır verdiği kaliteli hizmet adı altında müşterileri mağdur etti. Neden? Çünkü satış arttı ciro arttı gelir arttı. O yüzden satın alacak şirket kimse umarım buna çeki düzen verir. Eskiden bir ürün tedarik edilmediğinde direk ilglilendiyorlardı çünkü satıcı kendileriydi. Size de geçmiş olsun en azından belgeleriniz elinizde mevcut. Hemen tüketici haklarına, kanırta kanırta alacaksanız paranızı geri. Bunlara meydanı bırakmamak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProsesMuhendisi -- 4 Ekim 2017; 15:55:34 >
    |
    |
  • Yarbay
    3352 Mesaj
    Konu üstte kalsın, bir yararımız dokunsun. Tüketici hakem heyetine gitmenizi öneririm.
    |
    |
Bey Azura
Mobilya Takımları
kolayoto.com
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.