Şimdi Ara

hepsiburada.com rezaleti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yaşadığım durumdan haberdar ve bana destek olmanız için bu başlığı açıyorum.
    bundan tam 25 gün önce yani 3 mayıs'ta hepsiburada.com dan nurgaz tekli portatif ocak siparişi verdi. ürün sözde 12 mayıs'ta kargoya verilecekti. neyse yoğunluk vardır idare edelim derken az önce arayıp stok yetersizliğinden iptal edeceklerini söylediler. ancak stok yok dedikleri ürün şu hala satılıyor ama bir farkla: benim 110 tl ye aldığım ürün 142 tl olmuş. satıcısı hepsiburada olmasa yine anlayacağım ancak mevcut durumun hiçbir mazereti olamaz.

3 mayısta verdiğim ve iptal edeceklerini söyledikleri sipariş hepsiburada.com rezaleti

stok yok dedikleri ama sattıkları ürün hepsiburada.com rezaleti

ürünün hala satışta olduğunu telefondaki yetkiliye söyledim. "satıcısı hepsiburada mı?" diyerek şaşırdı. iptal edilmesini istemiyorum dediğimde ise yapacağım bir şey yok, bana öyle söylendi dedi.
    böyle böyle yaparak güven duygusunu zedeleyen ticari kuruluşları en derin nefretimle selamlıyorum.

• Zamanında bir bisikletin fiyatını 300$ yerine 300tl girmişlerdi alanlar almıştı. Hepsiburada olayı fark ettiklerinde iptal etmeye çalıştılar ama kabul etmeyenlere bisikleti göndermek zorunda kaldılar. Bence olayın peşini bırakmayın zorlayın iptal ederlerse mail yoluyla sürekli taciz(ürünü göndermelerini isteyen taciz mesajları) mailleri yollayın. Eninde sonunda alırsınız.
  • KyourakuShunsui kullanıcısına yanıt
    benim çıkışımdan sonra ürün hala iptal edilmedi görünüyor. ama müşteri yetkilisin telefonu kapatırken son sözü iptal edilecek oldu. bu yüzden hiç güvenmiyorum. Sağ olun desteğiniz için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçekten rezalet gibi rezalettir . Hepsi burada canlı desteğe bağlanıp herkes sorsun bence bu rezilliği .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hb yi biliyorsam o ürün 5 haziranda da kargolanmayacak hocam. stok var sanmayın, hep öyle yapar hb. site algoritması sanırım. ordaki tarihe kadar milleti bekletmeye çalışırlar, o tarih geçince de şak diye 15 hazirana falan atar otomatikmen. baktılar olmuyor iptal ederler

• Aynı sorunu bende yaşıyorum 6 mayısta sipariş verdiğim bir çift ayakkabıyı hala kargoya vermediler.
    Şikayet vara şikayet açtım bir gün sonra dönüş yapıp ürün hasarlaydı deyip iade edeceiz dediler

• Arkadaşlar maalesef ürünüm iptal edildi. Ancak hala satışta. Böyle bir rezilliği kabul etmiyorum.

• Bu mu rezillik şikayet var a bak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ugur.k U kullanıcısına yanıt
    Rezilliklerinden sadece biri hocam ne yapalım. Kendi çapımızda hakkımızı arıyoruz...

• THH ye başvur, ürünü alırsın. Satıştaki ürünün ekran görüntüsünü de mutlaka ekle.
  • Hiç beklemeden THH'ne başvuru yapın. Edevlet üzerinden de yapabilirsiniz.
  • Şu sitelerde sanirim bir standart yok.
    Şubat Ayinda bir cep telefonunda kampanya vardi HB de.
    Hemen aldim 1900 TL verip.Neyse 1 gun sonra geldi urun.
    Actim, Kurulum yaptim Wifi'ye baglandim ( HİC HAT TAKMADIM)
    3 GUN Sonra iade sureci baslattim.Formu doldurup urunun ihtiyaclarimi karsilamadigini belirttim.
    Carsamba Kargoladim,Persembe Ellerine gecti,Cuma 17.00 gibi tutarini hesaba iade etmislerdi.

Tabi hayretler icinde kaldim, Ama herkes bu kadar şanslı olmayabiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Oldsoundman

Şu sitelerde sanirim bir standart yok.
    Şubat Ayinda bir cep telefonunda kampanya vardi HB de.
    Hemen aldim 1900 TL verip.Neyse 1 gun sonra geldi urun.
    Actim, Kurulum yaptim Wifi'ye baglandim ( HİC HAT TAKMADIM)
    3 GUN Sonra iade sureci baslattim.Formu doldurup urunun ihtiyaclarimi karsilamadigini belirttim.
    Carsamba Kargoladim,Persembe Ellerine gecti,Cuma 17.00 gibi tutarini hesaba iade etmislerdi.

Tabi hayretler icinde kaldim, Ama herkes bu kadar şanslı olmayabiliyor
    normalde o cihazın iade alınmaması gerekiyor

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 1 Haziran 2020; 4:29:31 >
  • Thh ye başvur günleri gösteten ss ler al konuşmaları al . Thh red bile yese mahkemede onaylanır.

• quote:

Orijinalden alıntı: chn_yldz_

normalde o cihazın iade alınmaması gerekiyor

Alıntıları Göster
    Valla Hocam bende sasirdim( Sanirim Hat takılmadı diye aldilar)

Bu arada Subatta degil, Ekim Sonu almisim.

hepsiburada.com rezaleti

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.