Şimdi Ara

Hepsiburada.com' da Saphire 9800pro 249 USD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet doları 1550 den çevirmişler.Cardfinansa peşin fiyatına 5 taksit.
  • evet ama ege nick li arkadaşımın uyarısı üzerine birşey fark ettim.
    mavi bilgisayar da gigabyte 9800Pro 296+kdv.
  • hepsiburada.com da 9600 xt nin de fiyatı uygun geldi baya.hiç beklemezdim bunlardan genelde kazık oluyo fiyatlar. neyse bekliycem ben daha..umarım daha da düşer.
  • ben olsam hepsiburada.com'dan alışveriş yapmazdım. forumda o kadar tartışıldı bu konu, birazcık bilinçlenmek lazım [deal] birde zaten, sapphire 9800pro 249$+kdv. reklam kokusu alıyorum.
  • Tam demek istediğini anlayamadım ama benim hepsiburada.com la alakam yok.Sadece sağı solu gezerken uygun fiyat bulduğumdan yazdım.Problemli bir firma olduğunu biliyorum ama genede en azından İstanbul' da oturanlar gidip yerinde görebilirler..
  • Sapphire 9800 pro 249$ Şu an dolar cinsinden en iyi fiyat.Diabelica bunu görmüş ve buraya yazmış.
    Neden hemen reklam mı diye fikir belirtiyoruz ki? Kaçırmayın alın falan da demiyor hem.
  • iyi fiyat
  • Bence kaçırmayın lık bir fiyat bu
    peşin alırsanız yani havale ile 431 milyon tl ki bu fiyat $ artmadan önceki 1300 lü seviyeler ile yaklaşık aynıdır.
    ve 9600xt nin fiyatı da uygun peşinde 292 milyon tl
    card finansa da peşin fiyatına 5 taksit

her ne kadar hepsiburada sabıkalı da olsa bu fiyatlar alternatifsiz
    saygılar
  • hepsiburada com a bilgisayarım girmiyo kafayı yiyecem bütün sitelere bağlanıyom ama ona bağlanamıyom siz girebiliyormusunuz ark.sitemi göçtü benim pc mi bilmiyom
  • havale indirimini saymazsan doları 1540 dan çevirmişler bugun.Doların düştüğü bugunlerde...
    Doalr fiyatı ucuz ama Tl olarak bakınca :)
  • ben 235$+kdv'ye buldum bir yerde ama tek kalmış. onu da ben inşallah yarın alacağım ;)
    bu yüzden yerini söylememi istemeyin. ancak aldıktan sonra söylerim :D
  • sn umut (yanlışsa düzeltin)
    tek ve son kalan mal hemde ucuz ise dikkatli olmak lazım
    bence kasanı götürüp orada oyunlarda deneyip al derim
    burası türkiye
    saygılar
  • doğru diyorsun da.
    benim ev bahçelievlerde, alacağım yer anadolu yakasında. arabam yok. olsa da ehliyet yok :P
    kasa da h600A taşımaya kalksan taşınmaz ;) orada teknik serviste denerim artık. ama şirket çok bilindik şirket yamuk olmamalı !!!!
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by yurt</i>
    <br />sn umut<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

isimimi nerden biliyorsun bu arada????? [cptn]
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Fistan</i>
    <br />evet ama ege nick li arkadaşımın uyarısı üzerine birşey fark ettim.
    mavi bilgisayar da gigabyte 9800Pro 296+kdv.
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'> dostum mavide Gigabyte 9800pro yok?
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by X-GeN</i>
    <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by yurt</i>
    <br />sn umut<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

isimimi nerden biliyorsun bu arada????? [cptn]
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    şaka yapıyorsun galiba kalkıp ismini verip sonra da ismim nereden biliyorsun demek...?[arindr]
  • sn umit bir yerlerde yanlış anlamış olabilirmisiniz?

sn umut biraz dikkat diyelim
    işin aslı kendi forumum haricindeki diğer forumlarda yurt nickini kulanıyorum
    ama sizler her forumda başka başka nickler alsanızda sattıklarınızdan kimin kim olduğunu anlamak çok zor değil.
    bu arada 9600 proydu değilmi satıldı mı biraz yılan hikayesi olmuştu..

bu arada cidden h600a taşınmaz, umarız kart sağlam çıkar bu arada ürünün samsung ram'li olmasına özen göstermek lazım (oc ve problemsizlik açısından)

saygılar
  • mavibilgisayar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.