Şimdi Ara

***HEPSIBURADA.COM AKSESUAR FESTIVALI ANA KONU*** (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
3
Favori
7.599
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ezimuse

Hayırlı olsun. Fiyat 2 haftadır aynıydı. bende 2. el almıştım 550ye
    kuzenimde denedikten sonra aklımda alma fikri vardı hep tesadüfen denk geldim şimdi mevcut dolar kurunu da düşününce fiyat çok iyi, 1-2 ay sonra bu fiyatlar hayal olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Proprietor

sadece fakir olsan yine iyi bir insanın her mesajı hakaret içerir mi ?
    Aklı başında konuşmayanın yada ağzının ayarı olmayanın hakettiği birşeydir o. Sende nasiplen diye yazdım.
    Nabza göre şerbet diye birşey vardır , yada ne ekersen onu biçersin vardır. bunları bilirsin.
    bilmiyosan hakaretle öğrenmiş olursun.
  • latiff1903 kullanıcısına yanıt
    20bine araba varken gidin 2milyona maybach alanda akılsız 100bine kötü mahallede ev almak yerine iyi bir semtte 450bine ev alanda akılsız 20 TL'lik ayakkabı yerine 300tllik alanda akılsız 1000tllik PC yerine 5bine PC almakta akılsızlık 8mbit internete 60tl vermek yerine 100mbite 120tl vermekte akılsızlık o zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Royals11

20bine araba varken gidin 2milyona maybach alanda akılsız 100bine kötü mahallede ev almak yerine iyi bir semtte 450bine ev alanda akılsız 20 TL'lik ayakkabı yerine 300tllik alanda akılsız 1000tllik PC yerine 5bine PC almakta akılsızlık 8mbit internete 60tl vermek yerine 100mbite 120tl vermekte akılsızlık o zaman
    Mesaj yazarken cevap verirken bence herkes 2 kere düşünmeli sende dahil. Her malın bir ederi var ve bu edere makul ölçülerde değer biçersen
    mantıksızlık akılsızlık değil. senin verdiğin örneğe bak 20bin tl nere, 2 milyon maybach nere? şuanki emsal koşullarda, standart bir araç zaten
    60-70 bin tl ile başlayıp 100bin tlye uzanıyor. ama 2 milyon veren tabiki akılsızdır. standart bir ev 200 ila 500bintl arasında semte göre
    daireye göre. sen gidip bi daireye 2 milyon verirsen akılsızsın tabi. beton parçası kerameti. memlekette bunca aç yoksul varken, yıl olmuş 2018
    ve hala açlık varsa verilen bu paralar benim görüşüme göre günahtır. o paralara yetim sevindirmek sevaptır. herkesin görüşü beni desteklemek
    bana uymak zorunda değil kimse. ama bunları düşünmek zorunda diye düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.