Şimdi Ara

hepsiburada.com (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
1.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: ism9001

arkadaşlar hepsiburada.com dan alışveriş yapmak isteyenler biraz düşünsünler sonra alışveriş yapsınlar.bana bozuk telefonu yolladılar geri yolladım.bozuk telefonu tamir ettripi yollamışlar.hakkımı helal etmiyorum.haram olsun verdiğim paralar.dikkatli olun.

Ama ben o siteden kaç senedir alışveriş yapıyorum ne yani sana bozuk mal sattı diye hiç birimiz ordan alışveriş yapmayalım mı hem o site doğan grubunun bana ninjalık yaptırmayın

• bascuda.com'u öneririm. Ha ne aldın derseniz.. cd-writer, bluetooth, arkadaşa 1 adet 7610, 100 adet boş cd, bir adet fritöz (hediyelik), birkaç film cd'si ... hepsi garantili geldi ve tamtakır çalışıyor ...
  • Hakkını arıcaksın arkadaşım yolla telefonu paranı geri iste 1hafta değiştirme hakkın var yasal olarak.
  • Sayın worstwww.sikayetvar.com sitesine bakacak olursan 500'e yakın şikayetle alışveriş siteleri arasında şikayette 1.olduğunu göreceksin..Şahsen ben de o sitenin bir mağduruyum..
  • quote:

Orjinalden alıntı: nakka

way be kime güzveneceğimizi şaşırdık...nette sipariş daha 10 yıl adam olmaz....işin hukuku oturmadıkça....

• Çünkü en fazla alışveriş yapılan internet sitesi.Verilere baktığında günde 3 milyon kişi geziyor.
  • hoca ürünü görüp kontrol etmeden alışveriş yapmamak lazım...
    geçmiş olsun sanada...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.