Şimdi Ara

hepsiburada.com (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
1.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bide yüzbaşı olmuş
  • bende pazar usb bellek ile 128 lik sm kart aldım bugun teslim ettiler
    herhangi bir sorun cıkmadı urunlerde
    ve ben acıkcası su ana kadar hepsibuardadan 2 yıldan beri yaptıgım hiçbir alışveriste bir terslik yaşamadım burda yaşanılanları duyunca şaşırıyorum tabiki ama şansım da var demekki.
    ayrıca hepsiburadanın tel numarasınu bulamayanlara veriyorum:
    0212 249 63 84 fax: 0212 249 63 86
    ADRES:
    iNÖNÜ cAD. nO:76/78 k:1 Gümüşsuyu 34437 Taksim/İST
  • quote:

Orjinalden alıntı: esik1

elma=cep telefonu ( size göre)

bu sadece bir benzetme ama internetten alışveriş yapmama olayları cehaletce
  • arkadaşlar bende webcam almayı düşünüyorum hepsiburada veya bascudadan hangisinden alayım??
  • hepsiburada.com dan 1 kere alışveriş yaptıım ertesi gün siparişim geldi (10 tane verbatim dvd)

siberstore.com dan yaptım 15 günde siparişimin 1 tanesi geldi diğeri sitede olmasına rağmen yok dendi ve bekletilmeye çalışıldım para iadem için 1 hafta daha beklettiler (havale yaptığım için hemen geri ödemek zorundalar yasalar böyle sonunda telefonda ağzıma gelene söyledim 1 saat içinde para hesabımdaydı) bi daha tövbe sitesine bile girmem

webdenal.com dan 3-4 kere alışveriş yaptım yerlerinede gittim (ataşehirde) inanılmaz ilgili ve hızlılar ürünü hemen tedarik edemiyolarsa adam gibi söylüyolar satmak için var ayağına yatıp ertesi gün stokta yokmuş diye telefon açmıyolar bunları tek geçerim herkese tavsiyede ederim ama onların kusuruda ürün çeşidi o kadar fazla değil
  • Bence ikiside sağlam. hangisinin fiyatı uygunsa oradan al derim.
  • Benim bildiğim kadarıyla memnun olmadığınız bir ürün olursa, değiştirilmesini veya sorunun giderilmesini isteyeceğinize direkt ürünü iade edin. Kaç gün olduğunu hatırlamıyorum ama belli bir süre içinde herhangi bir nedenden ötürü ürünü iade edebiliyorsunuz. Bu kanuni bir hak.
  • tamam alisveris yapmaya karar verdim de bunlarin birinde e-kolay baglantisiyla yapinca %3 indirim felan oluyo diyolardi. hangisiydi o???
  • quote:

Orjinalden alıntı: mersahin

tamam alisveris yapmaya karar verdim de bunlarin birinde e-kolay baglantisiyla yapinca %3 indirim felan oluyo diyolardi. hangisiydi o???

hepsiburada.com, hem e-kolay ile bağlanınca indirim hem de havale yaparsan bir daha indirim yapıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TRCaPiTaL -- 18 Şubat 2005, 1:32:57 >
  • 6670 sipariş etmiştim 678 ytl .Şimdi 715 ytl olmuş.
  • tesekkürler
    quote:

Orjinalden alıntı: TRCaPiTaL

quote:

Orjinalden alıntı: mersahin

tamam alisveris yapmaya karar verdim de bunlarin birinde e-kolay baglantisiyla yapinca %3 indirim felan oluyo diyolardi. hangisiydi o???

hepsiburada.com, hem e-kolay ile bağlanınca indirim hem de havale yaparsan bir daha indirim yapıyor

• eğer o an ellerinde varsa sipariş çok çabuk geliyor ama eğer tedarik sürecinde ve üretici firmadan bekleniyor durumunda kaırsanız benim gibi 2 hafta arkadaşım gibi 10 gün bekleyebilirsiniz..

yanlız işin ilginci 2 hafta sonunda direk merkezlerine gittim nerde ya bizim sipariş 2 hafta oldu dedim tamam hemen yolluyoruz dedi ertesi gün kapımdaydı, arkadaşta 10 gün bekledi o da sonunda gitti taksimdeki merkezlerine ve onada tamam diyip ertesi gün yollamışlar.. aklınızda bulunsun..
  • iyi bilgi sağol magisterial
  • www.estore.com.tr güvenlimidir sizce doğan grubunun diye duydum.
  • beyler siyah sx1 hepsiburda.com a gelcekmiş galiba.ne dersiniz alayımmı.walla için pekte sıcak bakmıyo burdan almaya?!?'?'?!=
  • evet ahpap ben estore den almayı düsünüyorum.ama siyah gelirmi diye sordum.adamalr bişey demiyo. o yüzden tereddütte kaldım. ama estore sağlam yer.baskudada iyi.uzanlarındı ama şimdi kimin bilmiyorum. anma en sağlamı estore.tnn.net bile estore ile anlaşmalı.direk onları sayfalarını getiriyo.tnn de sabancıların.gerçi teknosada sabancıların ama olsun:)
  • bende hepsiburadadan devamlı alış veri şyapıyorum gerek elektronik olsun gerek başka bişey olsun şimdiye kadar bir sürü elketronik eşya aldım kitap aldım dosya aldım her şey aldım.. 2 tanede telefon aldım. geçenlerdede dijital kamera aldım hiç birinde bir sorun yok hale daha..
  • Dün başarının cep tel reklamını gördüm.Reklamda siyah sx1 gösteriyordu. Yani gelmesi kesin bu telefonun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: esik1

Dün başarının cep tel reklamını gördüm.Reklamda siyah sx1 gösteriyordu. Yani gelmesi kesin bu telefonun.

hepsiburda doğan holdingin firması ve bence en sağlam ve ucuzu.

bir çok ürün estore de daha pahalı.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.