Şimdi Ara

HEPSİBURADA.COM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya arkadaşlar şuranın yok mu telini bilen? Ulaşamıyorum bir türlü. Mail atıyorum cevap yok. Kendi sitelerinden mesaj atıyorum yok. Ekran kartımız bozuldu dedik. Değiştirdik gönderdik dediler. Eee hani nerede kargo? Kargo numarası kaç gönderdik diye sadce sitede belirtmişler mail gelmedi. Ne kargo nosu belli ne şirketi belli. Bir daha buradan iğne alırsam ne olayım. Paranla rezil oluyorsun kardeşim. 3 kuruş fazla verip güvenilir firmalardan alıcam bundan sonra. Doğan holdingmiş ne imiş. Mahalle bakkalı daha düzenli çalışır

• Ya yok mu şu tlf nosunu bilen bir insan evladı?
  • Bilsem sölerim..bende 9800promun peşinde koşturuom hala...bu firmaların hepsini bombalıcam bir gün

ÖZellikle tellioğlunu

• Ya nedir bu iş ben bişi anlamadım. 2 gün oldu be kardeşim nerede bu kargo?
  • mümkün oldugunca netten bisi almayın derim
  • arkadasim 4-5 gundur tel nosunu soruyorsun, gercekten rezillik bunlarin yaptigi, allah sabirlar versin. bir fikrim var madem hangi sirkete bagli oldugunu biliyorsun, normal telefonla bir arastirmayi denedin mi.. yani bildigimiz 118 bilinmeyen telelefonlar aracigiyla hic aradin mi? biraz sacma gelebilir, ama aklima sadece bu geldi.. bence arastirmakta fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fade -- 23 Aralık 2004, 18:07:24 >
  • bu nasıl iştir?

sitesinde tlf nasıl olmaz? olması lazım,bikere aramıştım onları,

bir bakayım tekrar dönerim.
  • 2496384 diye bir noları var fakat araştırdım ki o numara cevap vermiyor. Bende denedim fakat ulaşamadım
  • quote:

Orjinalden alıntı: jaydee

mümkün oldugunca netten bisi almayın derim

her zaman derim malı görerek alın para oraya mal size
    bu sistemler hala tr için bir kaç gömlek fazla
  • sana bir sir vereyim. onlarin telefonlarini saat sabah 9-12 arasi ara...bende cok sorun yasadim.yoksa cikmiyorlar.artik eskisi gibi degil hepsibuarda.
  • bir tlf. no.su var ama bi abimiz de tez zamanda arayıp öğrenirim sizler için.
  • arkadaşlar birşey almadan önce sikayetvar.com a bakmanızı tavsiye ediyorum.
    Ben artık netten birşey almayı düşünmüyorum orayı okuduktan sonra.
  • geçenlerde de hepsiburada da bir sorun olmuştu. Demek daha dikkatli olmak gerekiyormus internetten yapılacak alışverişlerde.
  • Ya lanet olsun hala haber yok bak kaç gün oldu. Bu kadar vurdum duymazlık olmaz ama. Umarım en yakın zamanda batarlar. Kimse alışveriş yapmasın arkadaşlar buradan. Kanser olursunuz valla. Bu ne ya ne maile cevap veriyorlar n siteden yazdığım soruya ne telefona. Ne ile haberleşecez o zaman kardeşim ateş yaksam dumanını görürler mi? Güvercin mi yollayacam? En sonunda gidecem İstanbula hır çıkaracam onu istiyor onlar aslında. Bu kadar lakayatlık olmaz. Ne imiş efendim dünyada ki tüm örneklerinin telefonu yokmuş. Sen dünyada ki örneğinin tırnağı ol eyvallah. Envanter tutmayı öğrenin önce.

• ezgi@hepsiburada.com 'u dene.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hellmarch

2496384 diye bir noları var fakat araştırdım ki o numara cevap vermiyor. Bende denedim fakat ulaşamadım

evet bu numarayı hatırladııım zamanında çok aramıştım abi telefonlara çok nadir cevap veriyolar çok bekletiyolar resmen yıldırıyolar lanet olsun dedirtiyolar .Allah Kolaylık versin sana
  • Arkadaşlar aslında bu tür alışveriş sitelerinden herhangi birşeyler almak gerçekten hiç uygun değil çünkü malın bozuk çıkması ve eksik olması halinde karşı tarafa durumu ne kadar izah etseniz bile inanın telefonda ne kadar dil dökseniz nafile adamlar kendilerini haklı görüyorlar ve sizi köşeye sıkıştırıyorlar işte o zaman başka yapacak hiçbirşeyiniz kalmıyor ve çaresiz durumda oluyorsunuz... İşin birde öbür boyutu var butür alışveriş sitelerine telefonla ulaşabilmek çok daha zor numarayı düşürseniz bile inanın sizi oyalayıp duruyorlar kısaca sizi anlamak istemiyorlar ilgilenmiyorlar bile nasıl olsa fatura size yazmış oluyor..
  • abi gecen gunlerde burda hepsiburada.comu sikayet vardıi.. almayın surlardan gidin herhangi bir magazadan alın. daha ucuzsa verdin birazda başınız dertten kurtulmasın..
  • Bilgisayar parçalarını sırf bu işle uğraşan firmalardan alsanız daha iyi olur arkadaşlar..

Hepsiburada.com gibi firmalar elinde mal tutmaz, sadece aracı firmadırlar ve elemanlarının teknik bilgisi sıfıra yakındır (TEKNOSAdaki elemanlar kadar cahil olmasa da).

Mavi Bilgisayar, Gigatek, Dijital Center bunları tercih edebilirsiniz.

Bascuda, Hepsiburada vb sitelerden uzak durun derim ben, karar sizlerin :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.