Şimdi Ara

Hepsiburada cep telefonunu tahtakale piyasasından gönderdi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
3.493
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Linkteki telefonu almak için hb ye sipariş verdim. Sipariş telefonal.com tahtakale den kargoya verildi siparişi hemen iptal ettim. Bu tarz bir durumla karşılaşan oldu mu?

• umutbaran kullanıcısına yanıt
    Hepsi burada Pazar yeri mantığıyla satış yapacak bundan sonra ki süreçlerde bildiğim kadarıyla (N11 ePttAvm, Gittigidiyor) gibi ama haber vermeden veya uyarmadan bu şekilde sisteme uyarlaması pek mantıklı olmamış sonuçta. Hepsiburada.com eskiden de ürünleri bu tedarikçilerden alıyor olabilir ama müşteriler bunu bilmeden alıyorlardı bu şekilde tercih edilme oranlarını düşürebilirler. Sonuçta aynı kişiler birçok platformla çalışıyor. Madem aynı adamdan alacaksın en ucuzunu ararsın Hepsiburada bu şekilde eski güven ve sağlamlık yapısını bozmuş oluyor.
  • eyvahlar olsun
  • hepsiburada artık değişmiş n11 gibi satıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockerboy-h

hepsiburada artık değişmiş n11 gibi satıyor
    '' Bence artık sen de herkes gibisin ''
    Dİğerlerinden farkın yoksa neden seni tercih edeyim ki... en ucuzunu bulurum alırım. Maliyetleri düşürecem diye imajını bozmayaydı iyiydi bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: copyright05

'' Bence artık sen de herkes gibisin ''
    Dİğerlerinden farkın yoksa neden seni tercih edeyim ki... en ucuzunu bulurum alırım. Maliyetleri düşürecem diye imajını bozmayaydı iyiydi bence

Alıntıları Göster
    aynen. bir de bana gönderen firmanın kendi sitesinde telefon 496 TL. idi. Tahtakale piyasasından almak istesem direk oradan alırdım.
  • Hepsiburadanın rekabet etmesi zor beyler. Akakçede hiç üst sıralarda görmedim ben.
  • Bu tarz satıcılardan almaya da huylanıyorum. Eskiden hb siparişini gözü kapalı teslim alırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof. Dr. MEZARCI

Bu tarz satıcılardan almaya da huylanıyorum. Eskiden hb siparişini gözü kapalı teslim alırdım
    şu sayfada tedarikçi olmak isteyenelri bekliyoruz diyor:
    https://b2b.hepsiburada.com/login.aspx?ReturnUrl=/

linkteki telefonda ise Bhz İletişim satıyor.

daha bugüne kadar bir tane memnun kaldığım alışverişim olmadı hepsiburada'dan.
    neden gittigidiyor, n11 gibi aracı site olmaya karar verdi merak ediyorum.
    kendisi satmaktansa bu şekil daha karlı diye düşündü sanırım.

yalnız, ben Bhz İletişim yazısının yanında satıcı profili falan göremedim. nasıl güveneceğiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: kuyuduzu

şu sayfada tedarikçi olmak isteyenelri bekliyoruz diyor:
    https://b2b.hepsiburada.com/login.aspx?ReturnUrl=/

linkteki telefonda ise Bhz İletişim satıyor.

daha bugüne kadar bir tane memnun kaldığım alışverişim olmadı hepsiburada'dan.
    neden gittigidiyor, n11 gibi aracı site olmaya karar verdi merak ediyorum.
    kendisi satmaktansa bu şekil daha karlı diye düşündü sanırım.

yalnız, ben Bhz İletişim yazısının yanında satıcı profili falan göremedim. nasıl güveneceğiz?

Alıntıları Göster
    Gayet normal böyle birşey yapması, ve yıllardırda yapıyor zaten. Paralel ithalat diye bi kavram çıktı telefonlarda, telefonı bilerekten paralel ithalat olarak aldıysanız, paralel ithal edende o firma ise onun göndermesi gayet normal. O kişinin size gönderdiği fatura değil sevk irsaliyesidir. Böyle durumlarda fatura hepsiburada tarafından sonradan iletiliyor.

Örnek: Hepsiburadadan tonbalığı alıyorum, ton balık çanakkaleden dardanel tonun tesislerinden gönderiliyor. Faturası sonrasından elime ulaşıyor.
    Büyük ihtimalle sizin aldığınız telefon paralel ithalat o yüzdende direk ithalatçı firma gönderiyor. Yani artık çoğu ürünü kendi deposuna getirtmeden direk firmaya kargolatıyor.

• Geçen gün altın siparişimi hb den verdim. Siparişimi kapalıçarşıdan nadirgold firması gönderdi. Sadece sevk irsaliyesi vardı fatura sonradan gönderilecekmiş.
    Şansıma nadirgold eli ayağı düzgün birisi altın gibi önemli birşeyin başka firmalara devredilmesi hiç güvenülir değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hkinali52

Geçen gün altın siparişimi hb den verdim. Siparişimi kapalıçarşıdan nadirgold firması gönderdi. Sadece sevk irsaliyesi vardı fatura sonradan gönderilecekmiş.
    Şansıma nadirgold eli ayağı düzgün birisi altın gibi önemli birşeyin başka firmalara devredilmesi hiç güvenülir değil.
    https://www.satilikmarkalar.com.tr/hepsiburadacoma-dev-yatirim.aspx?pageID=422&nID=6282&NewsCatID=334

Sanırım yabancı ortak girdikten sonra böyle bir karar alındı...Ama bir tüketici olarak hiç hoşuma gitmedi...
    Yarın öbürgün bir sorun olsa hepsiburada ilgilenmeyecek...Ne idüğü belirsiz,bir masa bir sandalye esnafla uğraşacağız...
    Benim tarafımdan yavaş yavaş biter bu e-alışveriş...

• ben de gittigidiyorda mediamarkt ve gold un telefon sattığına denk geldim.
    kliksa da n11de dükkan açmıştı.
    bu sektör iyi gidiyor üstelik riskler de az aracı firmaların.
    hepsiburada da nemalanmak istemiş demek ki
  • Bilgi dışında mı gönderiyor? Ben ürünlerde diğer satıcılar kısmını gördüm,yani satıcı firma gözüküyor gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALAIN DELON

Bilgi dışında mı gönderiyor? Ben ürünlerde diğer satıcılar kısmını gördüm,yani satıcı firma gözüküyor gibi.
    N11 tarzına dönerse mevcut hediye çeki anlayışı ile batarlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: nayir

Alıntıları Göster
    http://www.hepsiburada.com/merchant/Webudaa

İnsanlar mağaza dahi açmış HB'da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nayir

Alıntıları Göster
    geç bile kaldılar.
    yeniçarşım.com'u aldıklarında hepsiburada.com'un bu mantıkla işleyeceğini söylemişlerdi.
    hayırlısı artık bakalım.
  • Hizlial varken hb umrumda olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

Hizlial varken hb umrumda olmaz
    HB alternatif satıcı olduğunu satış sayfasında belirtiyor. Arkadaş dikkat etmeden almış ve şimdi de HB'yi suçluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilen Biri

HB alternatif satıcı olduğunu satış sayfasında belirtiyor. Arkadaş dikkat etmeden almış ve şimdi de HB'yi suçluyor.

Alıntıları Göster
    Selamlar. Emin olun dikkat ederek aldım. Siparişi iptal ettikten sonra gönderdiğim link değiştirildi. Önce 3 renk için de temin edilemiyor olarak güncellendi . Daha sonra ise gördüğünüz 2. satın alma opsiyonu eklendi. Sitenin son halinde Beşken Elektronik diye bir opsiyon eklenmiş.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.