Şimdi Ara

hepsiburada-cardfinans kampanyası ( 500 tl ve üzeri alışverişe %10 parapuan)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
3.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 37
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 20 saat 46 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Sezo87 (7 mesaj) gulyunus (3 mesaj) ilkerbb (3 mesaj) drserti (3 mesaj) SUAVI (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (42 mesaj) Mobil (11 mesaj) Tablet (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> hepsiburada-cardfinans kampanyası ( 500 tl ve üzeri alışverişe %10 parapuan)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    247 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ktykck

Değerli Müşterimiz,

Banka kaynaklı teknik bir problemden ötürü puan yüklemesi yapılmamış/ eksik yapılmış olan siparişlere ait puanların 23.07.2013 tarihi itibariyle tanımlanacağı bilgisi banka tarafından verilmiştir. Önümüzde ki 2 gün içerisinde ilgili kredi kartı puanlarınızı kontrol etmenizi, olası bir problemde tekrardan tarafımıza bilgi vermenizi rica ederiz.

Yaşanan bu gecikme için tekrardan çok özür diler, firmamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.

MAL BUNLAR ARKADASLAR HEPSİBURADA İLE GÖRÜŞTÜM CEVAP BU GÖZÜMÜZ AYDIN.

çok teşekkürler bilgilendirdiğin için
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    puanlar 3. kez aramamızda yüklendi, bizede teknik sorun güncelleme vs. zırvaladılar
    |
    |
  • Er
    1 Mesaj
    benimde yatmamıştı. hepsiburada müşteri hizmetlerini aradım 2 gun sonra yuklendi. Ya yerse yapıyor olabilir cardfinans
    |
    |
  • Yüzbaşı
    401 Mesaj
    online kullanım varmı cardfinans parapuanlar için?
    |
    |
  • Teğmen
    138 Mesaj
    şikayet var'a mesaj yazdıydım. 5 saat sonra baktımki 100 tl parapuan yatmış Yani toplamda 200 tl yatmış oldu... geç olsunda güç olmasın... sonuçta uğraştırsalarda yatırdı adamlar..
    |
    |
  • Teğmen
    247 Mesaj
    puanınız yatmıştır mesajı dün gelmesine rağmen, hala sistemde gözükmüyor yattığı
    |
    |
  • Yüzbaşı
    763 Mesaj
    Benimki yatmis arkadaslar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Er
    1 Mesaj
    Merhaba;
    Finansbank İnternet bankacılığından Parapuan sorgulaması yapıldığında sayfanın sağ üst köşesinde KAMPANYA PARAPUAN adı altında yapılan yükleme miktarı gösteriliyor. Kartın Parapuanlarının üzerine yüklenmiyor. Bilginize...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    754 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    finansbank'ın böyle saçma işleri var arkadaşlar.parapuanlarınıza normal parapuan kısmından değil kampanya parapuanı diye farklı bir bölümden bakmanız gerekmekte.süreli puanlar bu şekilde yükleniyor finansbank'ta..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    741 Mesaj
    parapuanları kullanan oldu mu ben kullanamadım hepsiburada da
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Biz benzin aldık hocam en temizi
    |
    |
  • Teğmen
    138 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ilkerbb

finansbank'ın böyle saçma işleri var arkadaşlar.parapuanlarınıza normal parapuan kısmından değil kampanya parapuanı diye farklı bir bölümden bakmanız gerekmekte.süreli puanlar bu şekilde yükleniyor finansbank'ta..

aynen çok saçma birşey.. post cihazından puan sorgulatıyorsun ama puan görünmüyor.. bende direkt puandan geçin dedim, o zaman işlem oldu, ne kadar puan kaldığını hep internetten baktım..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    741 Mesaj
    benim puanlar gitti boşuna hepsi burada oyaladı beni kaçırdım. Çok saçma ya.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
Sohbet
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.