Şimdi Ara

Hepsiburada Bilgisayar Kategorisinde Sepette KDV Kadar İndirim! (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
490
Cevap
5
Favori
41.728
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emrahrasa

Intel i7-7700k işlemci fiyatı 1.469 TL, sizce alınmalı mıdır?

Alınmaz. Intel daha çok indirime gidecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Intel i7-7700k işlemci fiyatı 1.469 TL, sizce alınmalı mıdır?

Amazon.de 1423 TL
    TR'de en düşük 1524 TL yani alabilirsiniz.
    http://www.teknobiyotik.com/donanim/intel-kaby-lake-core-i7-7700k-4-2ghz-8mb-cache-lga-1151-islemci.html

edit : yukarıda bahsedilen indirim konusu çok başka bir şey ona siz karar verin ben güncel durumu yorumluyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 17 Mart 2017; 14:42:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anvial

Arkadaşlar 3000-4000 tl arasında bir pc toplamak istiyorum, uzun süredir laptop kullandığım için çok uzak kaldım masaüstünden, yardımcı olabilecek bir arkadaş var mıdır acaba ?

Olurum ama geç yazdın çoğu şey yağmalandı şuan düzgün bir pc toplanır mı zor biraz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: Anvial

Arkadaşlar 3000-4000 tl arasında bir pc toplamak istiyorum, uzun süredir laptop kullandığım için çok uzak kaldım masaüstünden, yardımcı olabilecek bir arkadaş var mıdır acaba ?

Olurum ama geç yazdın çoğu şey yağmalandı şuan düzgün bir pc toplanır mı zor biraz.

Daha yeni haberim oldu kampanyadan malesef, bu arada 4.000 tl civarında bütçem var, duruma göre zorlayabilirim. Tavsiyeni bekliyorum, teşekkürler.
  • Kac kampanyadir takip ediyordum en sonunda Sandisk Ultra 2 480GB aldım inşallah pişman etmez.

• ysakay kullanıcısına yanıt
    https://www.kingston.com/en/memory/search?DeviceType=3&Mfr=HEW&Line=245%20G3&Model=91701

http://www.hepsiburada.com/kingston-valueram-8gb-1600mhz-ddr3-notebook-ram-kvr16ls11-8-p-BD304580
    Yukarıdaki ürün açıklamalrında 1.35V yazılı yani DDR3L.
    Yorumlar kısmında bir kullanıcı belirtmiş.

Ayrıca diğer fiyatlar.http://teknofiyat.com/?search=8+gb+DDR3L+1600MHz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeser -- 17 Mart 2017; 15:7:23 >

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Tabii bir de aklımda oyun bilgisayarı için i5-7600K mı i7-7700K mı sorusu var.
  • HB de havale ile alınan sipariş için kaç gün içinde ücreti yollamazsak sipariş iptal oluyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: marslan1999

Kac kampanyadir takip ediyordum en sonunda Sandisk Ultra 2 480GB aldım inşallah pişman etmez.

Bende aynısından sipariş verdim daha uygun hale elmez umarım bi süre :D

ÜRünün yanına kasaya takmak için ekstra bir kutu almaya gerek varmı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultraaskin -- 17 Mart 2017; 14:59:29 >
  • marslan1999 kullanıcısına yanıt
    Mrb, bende almayı düşünyorum daha önceki kampanyalarda ne kadara geliyordu acaba? Ben bu ssdyi takip etmediğim için fırsatı mı değil mi tam veremedim.
  • quote:

Kac kampanyadir takip ediyordum en sonunda Sandisk Ultra 2 480GB aldım inşallah pişman etmez.

Hocam sanırım ben de alıcam ama kafam çok karışık. İş gereği yüksek kapasiteli bir SSD şart bana. Windowsun kurulu olduğu Samsung Evo 850 250GB var, bunu onun yanına almayı düşünüyorum. Sizce pişman eder mi acaba çok kararsızım.
  • Eskiden vatan bilgisayarın indirimleri olurdu artık HB yapıyor.

• quote:

Tabii bir de aklımda oyun bilgisayarı için i5-7600K mı i7-7700K mı sorusu var.

7600K - 1060-1070 yeterli dostum daha önce yazıldığı gibi bu işin sonu yok, belli bir noktadan sonra alacağın verim performans ile cebinden çıkan para orantılı gitmiyor maalesef özellikle bu ülkede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acaluka

quote:

Hocam sanırım ben de alıcam ama kafam çok karışık. İş gereği yüksek kapasiteli bir SSD şart bana. Windowsun kurulu olduğu Samsung Evo 850 250GB var, bunu onun yanına almayı düşünüyorum. Sizce pişman eder mi acaba çok kararsızım.

Sandisk'in tepe modellerinden ama sen Samsung kalitesinden sonra özellikle performans ve kalite bekliyorsan beklediğini alamayabilirsin, fiyat farkları ortada bunlar boşuna olmuyor.
    Aradaki 500 TL'ye yakın fark için sanırım değmeyecek, yanıt için teşekkürler.
    Murat hocam, buna Windows kurmayacağım zaten. Kullandığım bir kaç program var iş için. Hepsi de kapasiteli programlar. Şu anda HDD'de bulunuyor programlar. Her şekilde HDD'den çok daha iyi olacağı kesin değil mi? BF'de Amazon'da çok bekledim Samsung Evo 850 500 GB istediğim fiyatlara düşmedi malesef. Yani yine de bunun HDD'den çok daha hızlı olacağı kesin sonuçta.
  • acaluka kullanıcısına yanıt
    Ultra 2 ler çok başarılı pişman etmez, performansı samsug evodan aşağı değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: acaluka

Murat hocam, buna Windows kurmayacağım zaten. Kullandığım bir kaç program var iş için. Hepsi de kapasiteli programlar. Şu anda HDD'de bulunuyor programlar. Her şekilde HDD'den çok daha iyi olacağı kesin değil mi? BF'de Amazon'da çok bekledim Samsung Evo 850 500 GB istediğim fiyatlara düşmedi malesef. Yani yine de bunun HDD'den çok daha hızlı olacağı kesin sonuçta.

O zaman alabilirsin bende arıyorum depolama için bir SSD, HDD'yi tamamen sistemden çıkarmak istiyorum.
  • acaluka kullanıcısına yanıt
    Ultra serisi ortalama uzerinde bir performans verir, sistem dahi kursaniz pisman olmazsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marxx -- 17 Mart 2017; 15:10:4 >
    marxx kullanıcısına yanıt
    Hocam benim de niyetim o zaten. HDD zulüm gibi geliyor artık. 1TB zaten dolduramıyorum, depolama için harici disklerim var. 480GB bana yeterli gelecektir. Bir de Corsair 400C kasa var, sırf HDD için ayrı bir kutu duruyor PSU çıkış kablolarını zorluyor, ondan da kurtulup kasanın yan tarafındaki askılara takıp hepsinden kurtulacağım. Aldım gitti ya her türlü HDD'den iyi olacak, zaten 3 yıl garantisi de varmış, 3 yıla kim öle kim kala
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.