Şimdi Ara

Hepsiburada bebek beşik 8.79 lira Edit:ürün kaldırıldı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
901
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.hepsiburada.com/istanbul-bebek-besik-p-AILEBEBEKIST-03

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi getz63 -- 3 Temmuz 2018; 14:12:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fiyat hatası muhtemelen.Sipariş edip uğraştırabilir sonra.
  • Göndermeler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaldirildi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrebey19

kaldirildi
    Kim ispiyonladi.

• bence forumda hepsiburada sadece donanımhaberdeki konuları takip etmesi için bir eleman görevlendirdi bu kadar hızlı müdahale etmesi onu getiriyor aklıma eskiden bu kadar hızlı değildiler.
  • Bu fiyata bu ürünü adam mecbur kalsa da yollasa sonra kul hakkindan cocugunuzun başına bi kaza (Allah Korusun) gelse daha mi iyi?

• aramizda ajanlar olabilir
    -Kemal SUNAL

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beşiği bu fiyata almak için forumda ağzına emzik alıp beşiğe yatacak adam tanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafasc

Bu fiyata bu ürünü adam mecbur kalsa da yollasa sonra kul hakkindan cocugunuzun başına bi kaza (Allah Korusun) gelse daha mi iyi?
    hb den thh ile bedava mama sandalye kazandım ve hedaye verdim
    çok şükür kullanan bebeye bela musallat olmadı
    demek ki helal
  • Link verilmeyecek bu bir . İkincisi alınca eğer sikinti olursa ki bende geçen oldu hb başka bir satıcı aracılığıyla gönderdi bana

• alabilen oldumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

hb den thh ile bedava mama sandalye kazandım ve hedaye verdim
    çok şükür kullanan bebeye bela musallat olmadı
    demek ki helal

Alıntıları Göster
    Sana musallat olacak ama ne zaman o belli olmaz. Sen bu konuda aşırı vukuatlısın bakalım bedelini nasıl ödeyeceksin.

• quote:

Orijinalden alıntı: B_O_S_S

Sana musallat olacak ama ne zaman o belli olmaz. Sen bu konuda aşırı vukuatlısın bakalım bedelini nasıl ödeyeceksin.

Alıntıları Göster
    kardeşim bedel ödense ülkeyi çalıp çırpanlar bedel öder ceykalda kardeşim hakkını sonuna kadar savunan bir kardeşim ne aldıysa helaldir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tatar 55

kardeşim bedel ödense ülkeyi çalıp çırpanlar bedel öder ceykalda kardeşim hakkını sonuna kadar savunan bir kardeşim ne aldıysa helaldir.

Alıntıları Göster
    Benim kimseye durun yapmayın dediğim yok zaten. Ayrıca desem de kimse dinlemez bildiğini okur. Baştakiler çalmış, gariban çalmış, sıradan insanlar farklı teknikler veya yollar ile hakkı olmayan şeyleri vurgunlamış bunların hepsi aynı kapıya çıkar. Bu yanlışı yapmamak için müslüman, hristiyan veya herhangi bir dine inanmak şart değil ateşe bile tapsan yanlış yanlıştır. Bunun yanlış olmadığına kendini ikna etmekte yanlışın daha büyüğüdür.

• quote:

Benim kimseye durun yapmayın dediğim yok zaten. Ayrıca desem de kimse dinlemez bildiğini okur. Baştakiler çalmış, gariban çalmış, sıradan insanlar farklı teknikler veya yollar ile hakkı olmayan şeyleri vurgunlamış bunların hepsi aynı kapıya çıkar. Bu yanlışı yapmamak için müslüman, hristiyan veya herhangi bir dine inanmak şart değil ateşe bile tapsan yanlış yanlıştır. Bunun yanlış olmadığına kendini ikna etmekte yanlışın daha büyüğüdür.

Alıntıları Göster
    Hocam bu konularin dinle alakasi yok ahlakli birey olmakla alakasi var bence şark kurnazligi yapaj hb gibi firmalardan alinan mallar bence helal cunku cok yasadik bayramdan once ucuza urun satip 1 hafta para isletip iptal edenleri

• Tatar 55 kullanıcısına yanıt
    Ben de onu demek istiyorum bu işin dinle alakası yok ahlakla alakası var. Hakan'ı baz alacak olursak zaten onun için HB veya diğer siteler hiç farketmez açık bulmuşsa alır ve keyfine bakar. Sahibinden de satar para etmeyecek şeyleri veya aklına esen şeyleri ona buna hediye eder jest yapar.
    Neyse kardeş isteyen istediği şeyi bahane ederek istediği şeyi yapmakta özgür. Hani baştakiler ne vurgunlar yapıyor dedik ya şimdi gidip onlara sorsan onlar da vicdanen rahattır onlar da kendilerini aklayacak bir sürü bahane üretirler. İşte o yüzden hayat bu tip büyük, küçük bir çok yanlışla dolu.
  • quote:

Alıntıları Göster

• CeyKalDa kullanıcısına yanıt

• Konunun mana ve önemine dair bir jpg de benden gelsin.. for jeykalda

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.