Şimdi Ara

CİNEMAXİMUM IMAX/ 3D/ 2D BİLETLER 18 TL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
19
Favori
40.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Etkinlik #Cinemaximum Firma #D&R #Hopi Ulaşım #Kamil Koç Süper Market #Migros
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Mediamarkt kodu 100 tl duruyormu

kendi hesabımdan kullanabiliyormuyum

tüm ürünlerde geçerli mi ?
  • Gittigidiyor Cep telefonu %5 indirim mevcut mu halen?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • n11 den 1.350 tl lik alışveriş yapacağımda kod işi nasıl oluyor? pm den açıklayabilirmisiniz?
  • gitti gidiyor kodu almak ıstıyorumda whatapp varmı

• Sinema geçerlilik süresi ve kaynağı hakkında bilgi alabilirmiyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • lider06 kullanıcısına yanıt
    Merhaba 31 Ocak a kadar geçerlidir, hepsiburada efsane cuma kampanyasından temin edilmiştir. Bilet satışları devam etmektedir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metin_66 -- 4 Ocak 2018; 17:50:9 >
  • takip
  • 2 adet alındı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam cinemaximum varmı
  • Vardır, ilan günceldir..

Soru soran arkadaşların cevapları pm yoluyla verilmiştir.
  • D&R 100-25 için Enpara bilgilerini gönderebilir misin :)
  • birçok kupon satın aldım. uçak bileti indirimi , sinema bileti , n11 hesabı .. kesinlikle güvenilir arkadaş .

• Hocam hepsiburada gittigidiyor veya n11 de telefon da geçerli 1000 TL için civarı çek kupon vs lazım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. Sorulara özel mesaj yoluyla cevapları verilmiştir.

İlan günceldir.
  • Sinema bileti aldım arkadastan ilgili ve dürüst biri tavsiye ederim teşekkürler

• İlgili dürüst biri teşekkürler

• Teşekkürler uygun fiyatlı biletler.
  • sattığı biletler 3d de geçmiyor, sattığı ürünlerin sorumluluğunu kabul etmiyor, iade konusunda da sıkıntı çıkartıyor.
    (uzun uzun yazmıştım ama forumun bozuk altyapısı yüzünden gönderilemedi mesajım ve editlemek zorunda kaldım.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kangroo -- 19 Şubat 2018; 10:30:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kangroo

sattığı biletler 3d de geçmiyor, sattığı ürünlerin sorumluluğunu kabul etmiyor, iade konusunda da sıkıntı çıkartıyor.
    (uzun uzun yazmıştım ama forumun bozuk altyapısı yüzünden gönderilemedi mesajım ve editlemek zorunda kaldım.)

Forumda sıcak fırsatlarda konusu açıldı, hepsiburada sevgililer gününde uygun fiyattan 3D de dahil olmak üzere sinema bileti sattı.

Ben de bir miktar aldım, bu arkadaşa vermeden önce de birçok arkadaşa verip kullandırttım. Dün arkadaş 3 adet 3D bilet istedi, gişede çalışan biletlerin sadece 2D de geçerli olduğunu söylemiş, bazen bazı sinemalardan kaynaklı olabilir veya sistemsel hata olabilir tam emin değilim kodların 3D de geçmediğiyle karşılaşıyoruz.

Arkadaş benim için sattığı biletler 3D de geçmiyor demiş ben burda sahtekarlık mı yapıyorum ? Bilette sorun olursa tabiki telafisini yapacağım, dün telefonda da kaç kez dedim iade alırım sorun değil diye? Ama dünkü durumda olay farklıydı, gişede çalışan biletin birini basmış, arkadaş da bu bileti alıp birine satmamı söyledi, ben de bilet basılmamış olsaydı iade alırdım fakat bu durumda alamayacağımı söyledim.

Çok uzatmak istemiyorum ben kullanılmayan iki biletin iadesini zaten yaptım, ondan hiç bahsetmemiş?? Basılan bilet için ise ücretinde yarı yarıya bölüşme şeklinde anlaşmıştık fakat bana sormadan birisine hediye ettiği için kendisi bir biletin ücretini karşılayacağını söyledi.

Durum buyken bana yazdığınız bu yorum hiç açıklayıcı olmamıştır. Beni zaten forumda bilen bilir, henüz kullanılan biletin iadesini de yapmadınız, whatsappta da emin değilim ama sanırım engellemişsiniz..

• metin_66 kullanıcısına yanıt
    uzun uzun yazdım aslında olanları yaptığınız iadeyi sonra bana geç haber vermenizden dolayı basılan bileti bir çocuğa verdiğimi söylediğimde e ben onunda parasını ödemiştim şeklinde ki yaklaşımınızı (bu arada bu sabah o çocuğun sinema biletinin parasını geri gönderdim kullandıysa da kullanmadıysa da),
    telefonda sinema görevlisiyle sizi konuşturmamı istediğinizi, oluşan sorun "benden mi kaynaklanıyor?" dediğinizi uzun uzun size açıklama yapmak durumunda kaldığımı hepsini anlattım ancak göndere basınca ne yazık ki donanımhaber in azizliğine uğradım ve tekrar o kadar uzun uzun yazmak istemiyorum.yahu size döner ayran örneğiyle açıklama yapmak durumunda kaldım sattığınız ürün 3d yi içermiyor basılan bilet de benim bir işime yaramıyor deyince "benim hatam mı" dediniz.neyse uzatmanın anlamı yok.

1 biletin parasının iadesini yapmadığımı söylemişsiniz bunu söyleyebileceğinizi öngörüp dekont almıştım işlemden:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kangroo -- 19 Şubat 2018; 12:17:13 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.