Şimdi Ara

Hepsiburada Aygaz otogaz satmaya başlamış (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
18
Favori
28.912
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kredi kartı kampanyaları komboları havalarda uçuşmadığına göre sönük kalacak gibi.

• ahmet0691 A kullanıcısına yanıt
    Ilginctir ki kredi kartinin ortaya cikma hikayesi amerikada petrol sirketlerinin musterilerine kendi markasini kullansinlar diye ayricalik tanımaları ile baslamistir günümüzde bu tür olaylari görmemek şaşırtıyor insani. Hukuki sorunlari varmidir bilemiyorum ama demek ki yeterince doyuyorlar bu tur islemlerle ilgilenmiyorlar.
  • akbank 20₺ indirim kodu otogaz için de geçerli

• quote:

Orijinalden alıntı: celtic pride

bence lpg kullananlar için güzel kampanya, banka - kart kampanyaları ile birleşebilirse daha da iyi olur.

Nesi guzel kardeşim. Bu is benzin fiyatlarina zam geldi dendiğinden yandaş adamın ben hep 50 tl lik aliyorum demesine benziyor. Lt bazinda garanti verilmemiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mfeker89 kullanıcısına yanıt
    celtic pride kullanıcısına yanıt
    Hocam kredi kartı kampanyası ile birleşebilirse tabii ki güzel. Ne alaka hep 50 TL ile alanla. Ayrıca litre bazında olmasa da 1 ay içindeki %5 zama kadar ilave edeceğim diyor. Bu da bir garanti. Ayrıca litre bazında vermemesi bir yandan iyi çünkü LPG fiyatları çok farklılık gösteriyor. Bursa’da şu anda neredeyse %10 a yakın fiyat farkı var. Uygun olan istasyondan alırsın daha da kar edersin
  • mfeker89 kullanıcısına yanıt
    Mesela şöyle güzel: Şu anda garantinin 75 - 10000 arası her alışverişe vade farksız 3 taksiti var, 150/15 x 3 Bonus kampanyası var, kartların bir çoğunun online alisverise puanı vs var... Hb alışverişi elektronik olarak geçtiği için elektronikte geçerli her kampanyadan da faydalanılabilir...

Edit: litre bazında garanti veremez çünkü her akaryakıtın her bölge için tavsiye edilen satış fiyatı farklıdır. Lojistik/nakliye masraflarından ötürü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celtic pride -- 17 Ocak 2021; 0:32:25 >
  • ztalan kullanıcısına yanıt
    250den başlıyor satışlar hepten geçerli olsa ne olacak ki 20tl indirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt
    250 dediğin 2 depo gaz ediyor, şahsen yola gideceğim için lazımdı aldım yükledim. Git gel yaparken cebine harçlık konmuş gibi düşün
  • Keriz.avi
  • Sipariş verdiğiniz anda yükleme yapılıyor mu arkadaşlar.

• İndirim var şimdi 513 tllik otogaz 465 tlye veriyor ben aldım 30tlde benim indirimim varmış 435 tlye 513tllik gaz almış oldum.

• 255tl lik kart puanını 232tlye veriyorlar.

HB çekleri geçerli.

ayrıca kart puanı vs geçiyor HB de.

bakiyen 100tl oldu diyelim, %5 gaza zam gelirse bakiyen 105tl oluyor.

bence avantajlı gibi duruyor.

• keske parca parca alım olsa 10 20 50 100 seklınde en azından puanlarımızda yuklemıs oluruz ayrı ayrı

• Egeli3543 E kullanıcısına yanıt

Indirimi farkettiğim icin konuyu hortlattim zaten. Sipariş verdiğiniz anda yakıt yüklendi mi durum nedir ?

• mustafasc kullanıcısına yanıt

1 dakika içinde mesaj ve mail geliyor sonrasında aygaz uygulamasını indirip üye oluyor ve o geken kodu ekliyorsunuz

• Hepsiburada cüzdan ile satın alınabilir mi acaba

• 500 TL üzeri bazı hesaplarda 50 TL indirim var. Akaryakıt kampanyası kovalamaktan daha iyi
  • İndirim bitti dağılalım.

• Sepete eklerken gümledi :))
  • Şu an indirim var. Oldukça cazip görünüyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.