Şimdi Ara

hepsiburada ayakkabılarda indirim (39,90 tl)/kampanya bitti (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.183
Cevap
7
Favori
53.426
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: AC@DC

numara olmazsa iade edebiliyoz mu

Ne iadesi, 3 katı fiyatına sat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gazellewish

quote:

Orijinalden alıntı: alfist

az önce müşteri hizmetleriyle konuştum, ayakkabıların temin edilememesi gibi bir durum söz konusuymuş. bilgilendirme yapacaklarmış.

söylediğiniz doğruysada hayırlısı olsun ne yapak.

az önce tekrar aradım, başka bir ürünle değişmek için. bu kez de temin edileceği söylendi. müşteri hizmetleri bi garip, ilk alışverişim olacak buradan. umarım sorun yaşamayız .
  • numara olmassa okulda çocuklara hediye ederim
  • 80 çift alan kesin ayakkabı mağazası açacaktır, ucuzdan kapattı malları
  • ürünlerin çoğunun modeli apaçi styla.
    bunlara 180 200 verip alan anayi olmuşmuydu aceba?
    20 tl ye anca alınır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: AC@DC

numara olmassa okulda çocuklara hediye ederim

Okul ? öğretmen falan mısınız yoksa , Öğrenci arkadaşlarına falan mı vericeksiniz ?
  • Anneme bi 5 sene yetecek kadar ayakkabı aldım.
  • quote:

quote:

quote:

az önce müşteri hizmetleriyle konuştum, ayakkabıların temin edilememesi gibi bir durum söz konusuymuş. bilgilendirme yapacaklarmış.

söylediğiniz doğruysada hayırlısı olsun ne yapak.

az önce tekrar aradım, başka bir ürünle değişmek için. bu kez de temin edileceği söylendi. müşteri hizmetleri bi garip, ilk alışverişim olacak buradan. umarım sorun yaşamayız .

ben daha önce 3 alışveriş yaptım 2 sinde sorun yaşadım iptal ettim sonuçta param geri yattı.yani o yüzden rahatım en kötü paramı geri yatırırlar bende şansımı denemiş olmuş olurum.ama bu fiyata görüpte es geçseydim o zaman pişman olurdum.

• Pabbuc'tan dolayı birçok ayakkabı aldığım için 1 çift etnies piston aldım. Mükemmel ayakkabı, mükemmel fiyata
  • http://www.hepsiburada.com/liste/cougar-mess-casual-sneaker/productDetails.aspx?productId=zdco171sh44mnf&categoryId=60000126

bu ayakkabıdan daha önce almıştım. zidaya 'ydı herhalde. çekle kargo dahil 30 TL ye gelmişti. Sıradan bir ayakkabı. ederi 20-30 lira zaten. Ama tabi Türkiye'de böyle ayakkabılar bile 60-70 TL den satılıyor
  • Arkadaşlar bunların aldıkları şeyler sadece ayakkabı mı? Başka şeylerde de böyle indirimler var mı acabaSanki devamı gelir gibi geliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

Arkadaşlar bunların aldıkları şeyler sadece ayakkabı mı? Başka şeylerde de böyle indirimler var mı acabaSanki devamı gelir gibi geliyor

Bence asıl malı HB de çalışanlar götürmüştür eşe dosta en iyileirini ayırmışlardır :)

• quote:

Arkadaşlar bunların aldıkları şeyler sadece ayakkabı mı? Başka şeylerde de böyle indirimler var mı acabaSanki devamı gelir gibi geliyor

ziyadayı nın elinde kalan kozmetik ve giyim ürünlerine gelebilir indirim.takip etmek lazım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reobig

Pabbuc'tan dolayı birçok ayakkabı aldığım için 1 çift etnies piston aldım. Mükemmel ayakkabı, mükemmel fiyata

bende dc shoes aldım.sonra etnies leri gördüm ama bri türlü alamadım ya stokta tükenmiş diyor yada yazmıoyr stokta tükenmiş diye ama numarada yazmıyor.yani alamadım etnies bir tane.neyse allahtan dc kaptım bir tane.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Escapetolife

quote:

Bence asıl malı HB de çalışanlar götürmüştür eşe dosta en iyileirini ayırmışlardır :)

Aynen hocam bir de onların orada çalışıyor diye aylık çekleri oluyordur belli bir miktar, yani beleşe onlarca ayakkabı almışlardır en güzellerinden

quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

quote:

ziyadayı nın elinde kalan kozmetik ve giyim ürünlerine gelebilir indirim.takip etmek lazım...

Zidaya gibi sitelerden komple ürünleri almışlar galiba ama bu kadar indirimli olarak açmayabilirler diye tahmin ediyorum, çünkü başka satıcılar için rekabet düşürücü
    tarzında bir şey olabilir.Mesela bunlar adidas ayakkabı filan da almıştır ama bu kadar indirim yapmazlar büyük ihtimal, ama yine de indirim olur hocam.

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Reobig

Pabbuc'tan dolayı birçok ayakkabı aldığım için 1 çift etnies piston aldım. Mükemmel ayakkabı, mükemmel fiyata

bende dc shoes aldım.sonra etnies leri gördüm ama bri türlü alamadım ya stokta tükenmiş diyor yada yazmıoyr stokta tükenmiş diye ama numarada yazmıyor.yani alamadım etnies bir tane.neyse allahtan dc kaptım bir tane.

Etnies, dc shoes kalite olarak baya yukarda iyi etmişsiniz almakla, zaten vans türü ayakkabılar, bunlar esasında bizdeki converse kadar tanınıyor abd'de.

• Arkadaşlar bayan ayakkabılarında markadır, iyidir dediğiniz ayakkabı var mı?İsimleri çok uzak bana, pazarda da 10 liraya 20 liraya satılan bayan ayakkabıları oluyor,
    içlerinde iyilerini seçersek iyi olur

• Navigare'den kaptım 2 tane.Zidaya ve Sporena da indirimli 80TL'ye gelirken almayı düşünüpte alamamıştım.Şimdi görünce hemen çaktım.Haber veren arkadaşa teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.