Şimdi Ara

Hepsiburada Aras Kargo garipliği

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
44
Cevap
1
Favori
60.701
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • %18 bilgisayar ürünleri indirim kampanaysından bir kaç ürün aldım. Yurtiçi kargonun aras kargoyla anlaşmasıyla bu seferlik Aras Kargoyu tercih ettim. Fakat bir türlü ürünler Tuzla'dan çıkamıyor. Sizde de böyle mi?

7.2.2017 23:17:00
    HB TRANSFER
    Kargonuz çıkış transfer merkezinden varış transfer merkezine gönderiliyor.
    8.2.2017 12:29:45
    ORHANLI KURUMSAL
    Kargonuz varış transfer merkezine indirilmiştir.

• Normalde aldığımdan 4 gün geç aldım hocam ben ürünleri.Var bi terslik ama anlamadım
  • pazartesi aldığım ürünler bu gün geldi hepsini geri gönderdim
  • 4 şubattan beri bulunduğum şubeye sevk olan bir gönderim var :) Acelesi olmadığı için aramıyorum ama geleceği yer 40 km.

4.2.2017 16:54:00
    HB TRANSFER
    4.2.2017 18:33:00
    ORHANLI TRANSFER
    4.2.2017 18:34:00
    ORHANLI TRANSFER
    5.2.2017 23:03:00
    EGE TRANSFER
    6.2.2017 05:07:00
    EGE TRANSFER
    Kargonuz varış transfer merkezinden varış şubesine gönderiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnderT -- 9 Şubat 2017; 18:25:47 >
  • aras kargo ya 100 metre yakınlıktaki dükkanıma 1 kargoyu 2 gündür getiremediler rezillik resmen gidiyorum dagıtımda diyor bari dagıtmayında kendim alim
  • bunlar birşeymi,03-02-2017 tarihinde aras kargoya verilen kargom hala gelmedi.6 gündür kargo gelmiyor ama garip olan taraf burası değil,kargo ortada yok ne hb,ne aras kargo korgoyu bulamıyor,gerizekalılar kaybettimi ne yaptı anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnderT

4 şubattan beri bulunduğum şubeye sevk olan bir gönderim var :) Acelesi olmadığı için aramıyorum ama geleceği yer 40 km.

4.2.2017 16:54:00
    HB TRANSFER
    4.2.2017 18:33:00
    ORHANLI TRANSFER
    4.2.2017 18:34:00
    ORHANLI TRANSFER
    5.2.2017 23:03:00
    EGE TRANSFER
    6.2.2017 05:07:00
    EGE TRANSFER
    Kargonuz varış transfer merkezinden varış şubesine gönderiliyor.

Dün bu şekilde açıklama olan kargo bugün ne hikmetse geri dönüş yoluna geçmiş. Arada hiç bir bilgi eklenmemiş. Yani Yurtiçi kargo'yu mumla arayacağız. O kadar sinir oldum ki bugün hepsiburada başka firma ekleyene kadar sipariş vermeyi bıraktım.

• aha dediğim olay başladı bile ,yakında aras şöyle böyle diye konular açılır diyordum :)
  • şubelerde kargolar yığıldığı için arasta, transfer merkezinden gelen kargoları şubeye vardı diye girmiyorlar, hemen dağıtmayacakları için
  • 6.3.2017 18:37 NAMIKKEMAL Kargonuz çıkış şubesinden transfer merkezine gönderilmek üzere aracımıza yüklenmiştir.

6.3.2017 22:4 NAMIKKEMAL Kargonuz çıkış transfer merkezinden varış transfer merkezine gönderiliyor.

6.3.2017 22:5 İKİTELLİ TRANSFER Kargonuz çıkış transfer merkezinden varış transfer merkezine gönderiliyor.

7.3.2017 15:35 ANTALYA TRANSFER Kargonuz varış transfer merkezine indirilmiştir.

8.3.2017 04:13 ANTALYA TRANSFER Kargonuz varış transfer merkezinden varış şubesine gönderiliyor.

8.3.2017 16:22 ADALYA Kargonuz çıkış şubesinden transfer merkezine gönderilmek üzere aracımıza yüklenmiştir.

8.3.2017 18:47 ANTALYA TRANSFER Kargonuz çıkış transfer merkezinden varış transfer merkezine gönderiliyor.

8.3.2017 18:48 ANTALYA TRANSFER Kargonuz çıkış transfer merkezinden varış transfer merkezine gönderiliyor.

9.3.2017 04:49 ANTALYA TRANSFER Kargonuz varış transfer merkezine indirilmiştir.

9.3.2017 04:59 ANTALYA TRANSFER Kargonuz varış transfer merkezinden varış şubesine gönderiliyor.

9.3.2017 19:1 PERGE Kargonuz transfer merkezimizden teslimat şubemize ulaşmıştır. Ve 3 gün Antalyada gezdi geldi Aras kargo kadar kalitesiz firima yok. Yurtiçi kargo da herzeman sipariş etiğim ürün 2günde elimde oluyor Ve Hepsiburada kargo şirketi seçimi vermiyor bana
    Ve antalya nın merkezinde oturdum halde bu sıkıntılari aras kargodam çektim. Eger firima degişmezse birdaha sipariş vermicem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musakdaş -- 29 Mart 2017; 0:57:43 >

• musakdaş M kullanıcısına yanıt
    Asıl sıkıntı bu kargo firimasına 6tl kargo bedeli verip bu rahatsızlıkları çektiğim için form a yazdın rezil herifler .
  • mng.,sürat yada ups ye geçsinler 2 gün sonra buna benzer şikayetler başlar :)
    tek bir firmaya yüklenilirse sonuç değişmez dedik ama kime anlatıyoruz
    gerçi benim bölgemde henüz sorun yok ,birazda başkaları sıkıntı çeksin (y.içinden çok memnun olanlar)
  • tvlerde aras kargo reklamları sürekli dönüp duruyor

ne diye?

daha çok müşteri çekmek daha fazla kazanmak için?

peki verilen hizmet? hep aynı hep sıfır! şubeden çıkıp dağıtım yapmıyorlar bırak köyü mahalleyi

tvdeki reklamda köylere 1 paket teslim etmek için giren aras kargo yanıbaşındaki eve işyerine gelen kargoyu teslim etmiyor!!

illa ki şikayet edecez kargo şubesinin elemanlarını işinden edeceğiz galiba. yazık aras kargo reklam yapıyorsa paraları tvlere savuruyorsa biraz da şubelerine müfettişler göndertsin
  • Aras kargo H.B şubesi ve marmara aktarması resmen cuvalladı
    benim kargolarda istanbulda 1-2-3 gun sebebsiz yere bekliyor.
  • Bende pazartesi HB den aldığım laptop için aras şubesine gittim. Görevliye yanınızda açayımda hasar varsa tutanak tutun dedim. Beyefendi kutunun dışında hasar yok biz buna tutanak tutamayız diyorlar. Allah düşmanımın başına vermesin bu kargo şirketini.
  • daha önce yurtiçi kargo ile gönderiliyordu, arada aksaklık olsada en azından dağıtıma çıktığında sms atıp getireceklerini beyan ediyorlar. aras kargoda bu yok! takip listesi güncellenmiyor, dağıtımda mı gelecek mi belli değil. hb müşteri hizmetlerine şikayet ettim ama salalğa yatıyorlar. direk farklı satıcının kargoladığı ürün 6 günde geldi, bakıyorum nereden gönderilmiş evimle arası 5 km. şuan hb den zorunlu olmadıkça kaçınıyorum. sürat kargodan sonra aras kargoda kara listemde.
  • Arkadaslar alisverislerde mumkun oldugunca ucretsiz kargo secenegi kullanmamaniz, ve hangi sube calisiyosa yigilma vs yoksa o sirketi tercih etmeniz onerimdir. Mesela ucretsiz kargo oldumu ucret odendigi icin yatış bekletiyorlar lakin ucreti siz odecekseniz paşa paşa getirecek( yigilma oldumu gene getiremez).
  • 18 inde aldığım mobilya transfer merkezinden şubeye gidiyopr görünüyor 13 gündür kayıp. sonuç yok. birbilerinden haberleri yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cemal CEMİL

aha dediğim olay başladı bile ,yakında aras şöyle böyle diye konular açılır diyordum :)

muhahaha
  • konudışı olacak ama, hepsiburada, geçen gün bizati kendi elemanı ile bana teslim yaptı. İmza mimza almadan kapıdan elime tutuşturup giderek beni benden almıştı:)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.