Şimdi Ara

HEPSİBURADA 8-11 KASIM HEDİYE ÇEKİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
2
Favori
8.892
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam hepsiburadanın ürünleri genelde daha ucuz..kendi sattıklarıda garantili orjinal ürünler.n11 in kuponuna aldanmayın fiyatları hormonlu çoğu orjinal olmayan ürünler .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HB kendi ayagına sıkmış
  • Ah ah nerde o eski hb çekleri

• Bu kampanyayı yapmak kullanıcı kaybettirir agaa. N11 was here yazsınlar ana ekrana.

• 300 e 100 verip 300 de

500 e 250 verip 500 de

1000 e 500 verip 1000 de

Kullandırsaydı iş görürdü

• Çöp

• Şimdi N11 düşünsün.
  • Farkettiniz mi, Hepsiburada hakkında konuşuyoruz..
    Adamlar reklamı yaptı bile. Reklamın iyisi kötüsü olmaz derler işte..

Ulan böyle reklam mı olur Allanızı severseniz yaa
  • 2017 yılının en iyi kampanyası bu ! okuyunca elim ayağıma dolaştı ne yapacağımı şaşırdım.

2000 tlde 50 tl indirim gelde fıttırma:)

konunun acilen kaldırılmasını talep ediyorum.

çöp desem çöpe hakaret.
  • 600 tl alışverişe10 tl indirim. %0,8 falan mı indirim oranı... Ekonomi iyi durumda.

• rezil durumdasın hb, şu rezilliği kampanya diye millete yutturmaya çalışmak komik oluyor, n11'i de beğenmiyorum ama yine de kötünün iyisi n11 sanırım.

11 kasım için doğru düzgün kampanya yapsaydın, 11 kasım'da n11'den alışveriş yapmayı düşünen belli bir kitleyi kendine çekebilirdin ama bu kafayla batmazsanız şükredin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ktdgvr kullanıcısına yanıt
    Sabah siz yazınca baktım, bende de 25 lira çek aktifti. Az önce baktım, "15/11/2017 tarihinde kullanım süresi bitmiştir" yazıyor. Sizde durum ne?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nautilus- -- 8 Kasım 2017; 12:0:38 >
  • utanmadan kazandıran diyor kapatın gidin la siteyi 2000 e 50 lira veriyor %2
  • Arkadaşlar bu hediye çeklerini o an ki siparişte kullanamıyoruz değil mi ? 300 TL lik alışveriş yapacaksın ki bir sonra ki 300 tl lik alışverişin için hediye çeki verecek.. Doğrumudur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pelerinlikedi

600 tl alışverişe10 tl indirim. %0,8 falan mı indirim oranı... Ekonomi iyi durumda.

%1.694...
  • Arkadaşlar konuyla pek alakalı değil ama bilen birileri vardır belki. Gittigidiyor da X bir şahıs ekran kartı satıyor. Dükkan değil ama şahıs kendi kullandığı 2. el ürünü satıyor. Ben siparişi geçsem ürün bana gelmedi veya geldi arızalı çıktı gibi durumlarda paramı gittigidiyordan geri alabilirmiyim? Yani ne kadar güvenli bu alışverişi yapmak?
  • verdiği çek altlimitsiz bile olsa dönüp bakmam, bir de altlimit koymuşlar allam bu ne cesaret böyle

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kampanyayı düşünüp bulan kör olmuş

• Bende kullanmıyorum demiştim çek geldi kullandım ürünlerde geldi

• Kampanya mı bu 😂😂 kargo fiyatı zaten 7 lira olan bi yerde 10 lira indirim nedir ya

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.