Şimdi Ara

hepsiburada 8-10 ekim hediye çeki kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
4.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 31
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 gün 16 saat 7 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • endülüs_faruki (3 mesaj) ilkerbb (3 mesaj) kesbi (2 mesaj) DENIZCISERKAN (2 mesaj) fuckulteli (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (16 mesaj) Mobil (4 mesaj) Tablet (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> hepsiburada 8-10 ekim hediye çeki kampanyası
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    755 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
  • Binbaşı
    1479 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: aksaray1

quote:

Orijinalden alıntı: MAG

Derin dondurucu alacaktım 40 tl zam yapmış...
    hotpoint ariston mzaa tk1

aynen bende derin dondurucu alacaktım fiyatları arttırmışlar.

Ben de derin dondurucuya bir ben bakıyorum zannediyordum. Aynı ürün benim de gözüme çarpmıştı.

Bu arada şu ürünü düşünüyorum ama siteye güvenemedim:http://www.sanalreyonum.com/urun/ugur-ucf-150-ssl-a---derin-dondurucu---2-yil-ugur-garantili-_930869.aspx?CatId=35718

• Yüzbaşı
    505 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bilgi@sayar

quote:

Orijinalden alıntı: aksaray1

quote:

Orijinalden alıntı: MAG

Derin dondurucu alacaktım 40 tl zam yapmış...
    hotpoint ariston mzaa tk1

aynen bende derin dondurucu alacaktım fiyatları arttırmışlar.

Ben de derin dondurucuya bir ben bakıyorum zannediyordum. Aynı ürün benim de gözüme çarpmıştı.

Bu arada şu ürünü düşünüyorum ama siteye güvenemedim:http://www.sanalreyonum.com/urun/ugur-ucf-150-ssl-a---derin-dondurucu---2-yil-ugur-garantili-_930869.aspx?CatId=35718

Alacağın derdin dondurucu hem markası hemde enerji sınıfı olması bakımından çok iyi.sanalreyonumda pek sıkıntı çıkmaz diye biliyorum.bir kac alışverişim olmuştu sorunsuz bir alışveriş olmuştu.bir çok kişide burdan alışveriş yapıyor forumda dolaşırken farketmiştim.

ben tezgah altı ufak birsey ,şunu alacaktım ama fiyatı 399 tl idi arttırmıslar.o yuzden vazgectım.http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?CategoryID=22266&ProductID=mtarismz1tk yani çek olayı ile aynı fiyata getirtmeye çalışmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksaray1 -- 9 Ekim 2012; 20:09:32 >
    |
    |

• Yarbay
    9269 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

4 aydır para iadesi bekliyorum. Yapana kadar bişey almayı düşünmüyorum bu siteden.

onlar para iade etmiyorlar

bankaya ödeme itirazında bulunman lazım

benimde 60 tl bi alışverişten 11 tl bi alışverişten iadem olması lazım paranın üstüne yattılar

bankaya ödeme itirazında bulunacam

daha öncede daybuyday 10 tlmin üstüne yatmıştı

ödeme itirazı yaptım banka geri verdi parayı

30'a yakın kırtasiye malzemesi sipariş vermiştim. Hepsini tek koliye gelişi güzel doldurmuşlar. 1 tanesi kırık geldi, 3 tanesi eksik geldi. Kırık olanı geri yolladım, 2 tanesinin biri iade edildi birinin yerine benzeri geldi ama bir ürünü ne gönderiyorlar ne iade alıyorlar. Ben de her hafta mesaj atıyorum. En kısa sürede konu incelenecektir diyorlar standart cevap.

http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1265689/
    |
    |

• Yüzbaşı
    489 Mesaj
    hepsiburada düzeni iyice bozdu zaten. bi yıl kullandığım ürünü arıza verince servise gönderdim göndermez olsaydım yaşadıklarımı yazdım reklam yapmıyorum yanlış anlaşılmasınhttp://www.kancablog.com/2012/11/hepsiburadacom-un-garantiservis.html

daha halen ödemesini alamadım wallahi bidaha hayatta bişey almam artık hepsiburada dan

daha önce de 60 liralık ürüne 35 tl kargo ücreti çıkartıyodu varın siz düşünün artık...

• Çavuş
    50 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BoSS03

hepsiburada düzeni iyice bozdu zaten. bi yıl kullandığım ürünü arıza verince servise gönderdim göndermez olsaydım yaşadıklarımı yazdım reklam yapmıyorum yanlış anlaşılmasınhttp://www.kancablog.com/2012/11/hepsiburadacom-un-garantiservis.html

daha halen ödemesini alamadım wallahi bidaha hayatta bişey almam artık hepsiburada dan

daha önce de 60 liralık ürüne 35 tl kargo ücreti çıkartıyodu varın siz düşünün artık...

Hocam bişey soracam, sen int. aldığın ürün arıza verince aldığın siteyemi geri gönderiyorsun yoksa direk servisemi? anladığım kadar sen bir yıl önce aldığın ve arızalan ürünü HB geri göndermişsin oda servise göndermiş. bu ürün bende olaydı direk servise gönderirdim. aldığım siteye göndermek hiç aklıma gelmezdi. Daha doğrusu sitenin garentisi bitmemiş arızalı ürünle bu denli ilgilendiğini bilmiyordum. ben sadece bu tür ilginin mağazalarda olduğu sanırdım:) iyi oldu öğrenmiş oldum..

• Yarbay
    11608 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hasiki

quote:

Hocam bişey soracam, sen int. aldığın ürün arıza verince aldığın siteyemi geri gönderiyorsun yoksa direk servisemi? anladığım kadar sen bir yıl önce aldığın ve arızalan ürünü HB geri göndermişsin oda servise göndermiş. bu ürün bende olaydı direk servise gönderirdim. aldığım siteye göndermek hiç aklıma gelmezdi. Daha doğrusu sitenin garentisi bitmemiş arızalı ürünle bu denli ilgilendiğini bilmiyordum. ben sadece bu tür ilginin mağazalarda olduğu sanırdım:) iyi oldu öğrenmiş oldum..

herhangi bir garanti belgenizin ilk satırlarını okuyun... servise ya da satıcıya bildirme tarihinde başlar servis süreci, ayrıca eski konuları özellikle sıcak fırsatlar bölümünde böyle mesajlarla gündeme getirmeyiniz, özel mesajla da sorabilirsiniz
    |
    |

• Yüzbaşı
    489 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hasiki

quote:

madem hortlatmışsınız yazayım :).. Burada aldığım ürünün servisi olmadığı için HB ye gönderdim. Hem beni servis bağlamaz ben aldığım yere gidewrim sonuçta garantili diye satan onlar servise gönder bilmem ne bi ton uzaktan uğraş a gerek yok.. haa bulunduğum ilde servisi olsa oraya gidip sorar verirdimdi zaten :). Kaldı ki garanti belgesinde 2 yıl garantili yazısı var ve garanti dahilinde HB ye gönderim bi tüketici haklarını okumanızda bundan sonraki yaşamınızda lazım olacağı için yarar görüyorum :).

iade kabul edildi dediler 2 ay sonra,ondan sonra bi 1 ay da para iadesini almaya uğraştım yok havale gönderdik geri geldi dediler halbuki güncel diğer sitelerde aktif kullandığım IBAN no yu yazdım :). vs vs.

Her şey belgeleriyle mevcuttur bana ulaşan hepsiburada yetkilisine ya da siteden inanmayan arkadaşlara ispat da ederim . Neyse ben modemden engelledim HB yi ,diğer siteler hem daha ucuz hem de gerçekten daha ilgili .
    başka sorularınız için PM göndermeniz daha iyi olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoSS03 -- 24 Şubat 2013; 13:36:07 >
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Sohbet
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.