Şimdi Ara

Hepsiburada 30TL Üzeri Kargo Bedava (HB ve Tüm Satıcılar) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
4
Favori
7.605
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    28 mart ta sipariş verdim hala göndermediler mesaj attım uygulamadan gönderin diye 2,7 tl çek yüklemişler ne işe yarayacaksa kargo 7,9 ken

Özürleri kabahatlerinden büyük!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mahalle esnafı bile 3-5 ₺ ye kargo yolluyorsa bu hb vatandaşı keriz yerine koyuyor demektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhantr26

Bu hediye çeklerini nasıl alıyorsunuz. Tedarik süresi içinde hediye çeki almışsınız.

Benim 15 gündür kargo kayıp, sonunda paramı iade ettiler, ama hediye çeki tanımlamadılar.

Bu çekleri nasıl alıyorsunuz, amiyane tabirle telefon acip herseferinde yalvarmak mi gerekiyor ?

Alıntıları Göster
    orda yazan süre çekin kullanım süresi
  • çinden ürün 1 dolara geliyorken istanbuldan gelen ürüne 8-10 tl kargo parası vermek komik!
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Yedikeresekiz, yazdığım dan bu cevabını nasıl çıkardın. Ben seni anlamadım, anlayan sana cevap versin. Benim sorumu anlayanda bana cevap versin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yedikeresekiz, yazdığım dan bu cevabını nasıl çıkardın. Ben seni anlamadım, anlayan sana cevap versin. Benim sorumu anlayanda bana cevap versin.
    ""Tedarik süresi içinde hediye çeki almışsınız.""
    demişsiniz

eğer orda yazan rakamlara göre bunu söylediyseniz o rakamlar çekin kullanılabileceği süre.
    ha ordaki rakamlara göre söylemediyseniz yazan arkadaş tedarik süresiyle ilgili hiçbi bilgi vermemiş. nerden bildiniz tedarik sresi içinde çeki aldığını

bilmem anlatabildim mi
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Mmorhan in iletisindeki foto ya bak. 2.70 tl. Nin altında ne yazıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Mmorhan in iletisindeki foto ya bak. 2.70 tl. Nin altında ne yazıyor.
    tamam işte tedarik süreci geciktiği için vermiş. 28 martta verdim diye yazmış. 15 gün geçmiş . ilk kez yaptığı bişi değil bu hb nın. vaadedilen kargo tarihini geçince veriyor ürün değeri küçükse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedikeresekiz -- 12 Nisan 2018; 22:51:40 >
  • conqierors kullanıcısına yanıt
    Merak etme çinden 1 dolara gelen ürünle türkiyede 8-10 tl kargo parası bu gidişle aynı olur yakında dolar zirve bile yapabilir mumla arıcaz mumlaaaaa 😬😬

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.