Şimdi Ara

HepsiBurada 300 TL ya 30 TL (Maximum) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
0
Favori
5.737
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Siparişimden vazgeçtim. p.m ile ulaşan ilk kişiye indirim kodunu vereceğim.

Saygılarımla
  • Bir adet HB çek de bende var ve kullanmayacağım.
    morhipo ya da 724tikla çekiyle takaslamak isteyenler PM atsın lütfen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schauder -- 17 Temmuz 2011; 4:26:27 >
  • Ben de 1 adet çek alabilirim arkadaşlar. Valideye bulaşık makinesi alacak gibiyim.
  • Konuyu paylaşan arkadadaşa teşekkür ederim; ben de yararlandım, iyi oldu :)
  • 1 tane HB çekim var, her türlü tasaka varım
  • İsteyen kullansın.

TRCW9ABMX5UM
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukdanis

İsteyen kullansın.

TRCW9ABMX5UM

teşekkürler
  • Süre geçmedi mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ziraat maksimum var bende mesaj filan gelmedi nasıl yararlanabiliriz , veya kodu olan varmı bana verebilir araç navigasyon alayım diyorum,
  • quote:

Orijinalden alıntı: kAr_gA

Süre geçmedi mi?

Bugün son.
  • Çekini kullanmayacak olan varsa pm atarsa sevinirim..
  • hepsiburadayı sevmem.

işbankasından ingbanka transfer oluyorum yarın.

PM özelliğini kullanmıyorum forumda.

kullanan arkadaşa helali hoş olsun

Kampanya referans numaranızı başarıyla aldınız.

Kampanya detayları:

www.hepsiburada.com internet sitesinden yapacağınız 300 TL ve üzeri alışverişinizde referans numaranızı kullanarak 30 TL indirimden faydalanabilirsiniz.

İndirimden faydalanabilmek için referans numarasınınwww.hepsiburada.com alışveriş sayfasında “Çek No.” alanına girilmesi gerekmektedir.

Referans numaranız 17.07.2011 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Kampanya referans numarası tek kullanımlıktır.

Referans Numaranız:

RTB8HNX97VJ7

• Benim cek suresi gecmis diye üzeri cizilmiş, bu ara hb bana taktı :)
  • hepsiburada dan 10gün önce alışveriş yaptım hala çıkışa hazır yazıyor.
    ihtiyaç sahiplerinin işini göremeyeceksen geçici olarak satışımız yoktur deyip satışı durdursa daha dürüst bi ticaret olur bence. aldığım malzemelerden soğudum lanet olsun.
  • pm atana kodu verebilirim. hala devam ediyor mu bilmiyorum ama kampanya
  • quote:

Orijinalden alıntı: rabesantrata

hepsiburada dan 10gün önce alışveriş yaptım hala çıkışa hazır yazıyor.
    ihtiyaç sahiplerinin işini göremeyeceksen geçici olarak satışımız yoktur deyip satışı durdursa daha dürüst bi ticaret olur bence. aldığım malzemelerden soğudum lanet olsun.

süper hızlı gönderide tam 10 gün çıkışa hazır bekledi.. şimdi başka bi sipariş verdim bu süper hızlı gönderide deil ne kadar zamanda gelir bilmem artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: araman

quote:

Orijinalden alıntı: rabesantrata

hepsiburada dan 10gün önce alışveriş yaptım hala çıkışa hazır yazıyor.

süper hızlı gönderide tam 10 gün çıkışa hazır bekledi.. şimdi başka bi sipariş verdim bu süper hızlı gönderide deil ne kadar zamanda gelir bilmem artık

ne almıştın sen ordan bunlar çin ürünleri satan ggidiyor satıcısına dönmüşler onlar çinden gönderi yaptırıyorlar o yüzden uzayabiliyor direk çinden sipariş ver 10 gün içinde gelir. ama 2 günde alanda oluyor ozaman alınmaz bunlardan eskiden alıyordum 2 veya 3 günde gelirdi. kupon çalışıyormu acaba

• philips radyo ama s. hızlı gönderiydi ürün
  • quote:

Orijinalden alıntı: HayaL™

Hepsiburada 10 günü aşkın süredir doğru dürüst kargolama yapamıyor, birşey alırken dikkat edin derim.. Rezalet bir durum..!

Kesinlikle ! 5 Temmuz'da arkadaşa cep telefonu siparişini geçtik, 16 Temmuz'da elimize geçti...

Hepsiburada'nın taşınma durumu vardı, Ümraniye'de ki depolarından taşınıyorlardı. Sanırım bu iş biraz uzadı ve etkisini gösterdi muhtemelen. Bence düzelir ama olan bu 1-2 hafta içinde alışveriş yapana oldu...
  • Bankaya giriş yaptım banada kod verdi ama birşey almayacagım kullanacak olan varsa vereyim beyler, düzgün bir kampanya olursa x5 alma niyetindeyim ama 30TL indirim içinde alacak degilim.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.