Şimdi Ara

Hepsiburada 250 TL alışverişe PO’dan 25 TL Yakıt Hediye (01-31 Mart)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
13
Favori
7.685
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 Mart 2020 00:00- 31 Mart 2020 23:59 (bu tarihler dahil) tarihleri arasında Hepsiburada’da chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri hariç tek seferde 250 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler, Positive Card anlaşmalı Petrol Ofisi İstasyonlarında geçerli 25 TL değerinde akaryakıt hediye koduna aşağıda belirtilen kampanya koşulları kapsamında hak kazanacaktır.
    Positive Card anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında geçerli 25 TL değerindeki hediye akaryakıt kodu, Hepsiburada’da yapılacak chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri hariç 250 TL ve üzeri (KDV dahil, hediye çeki, kargo bedeli hariç) alışverişlerde geçerli olacaktır.
    Kampanya müşteri bazında olup 250 TL ve üzeri Hepsiburada alışverişlerinden aynı müşteri yalnızca 1 kez hediye akaryakıt koduna hak kazanacaktır.
    Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılmasına rağmen fatura adresi, ticari ünvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Hepsiburada kazanılacak olan hediye kodunu haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir.
    Hediye akaryakıt kodları, 15 Nisan 2020 tarihinde, kampanya koşullarını sağlayan müşterilere, Hepsiburada tarafından e-posta yoluyla iletilecektir.
    Hediye akaryakıt kodunu kullanmak için kampanyaya Petrol Ofisi web sitesine giriş yapılarak müşterininhttps://www.petrolofisi.com.tr/kampanyalar/petrof-ofisi-hepsiburada’ da yer alan kampanya sayfası üzerinden Adını, Soyadını, GSM, Plaka ve Hepsiburada tarafından verilen kampanya katılım kodunun girmesi gerekmektedir. Kampanyaya katılan müşterilerin varsa Positive Card’ına yoksa GSM numarasına 25 TL değerinde yakıt hediyesi aynı gün içinde yüklenecektir.
    Positive Card’ı olan müşterilerin yüklenen yakıt hediyelerini kullanılabilmesi için kartın aktif olması şarttır. Positive Card’ınızı aktif hale getirip şifre alabilmek içinhttps://www.petrolofisi.com.tr/positive-card/online-islemler alanına gerekli bilgileri girmesi veya AKTIF yazıp, bir boşluk bıraktıktan sonra Positive Card üzerinde yer alan 16 haneli kart numarasını, AD ve SOYADINIZI aralarında boşluk bırakarak 7627’ye kısa mesaj olarak göndermesi gerekmektedir. ÖRNEK AKTİFLEŞTİRME MESAJI: AKTIF 7000190070001900 MEHMET YILMAZ.
    Petrol Ofisi hediye yakıt (akaryakıt/otogaz) kartları sadece Positive Card altyapısı ile uyumlu, anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından yapılacak yakıt (akaryakıt/otogaz) alımlarında geçerli olacaktır. Yüklenen puanlar nakde çevrilemez.
    Kampanyaya katılan müşteriler yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılırlar. Kampanya kapsamında Positive Card başvuru formu genel şartları geçerlidir. Kampanya başarılı katılımı 15.000 kişi ile sınırlıdır. Yüklenen puanların son kullanım tarihi 30 Nisan 2020 23:59’dur.
    Herhangi bir nedenle iptal veya iade edilen siparişlerde kod tekrar aktif edilemez.Bir kod sadece bir defa kullanılabilecektir.
    1 Mart 2020 00:00- 31 Mart 2020 23:59 (ilgili tarih dahil) (kampanya dönemi) süresince verilen siparişlerde herhangi bir değişiklik (sipariş iptali/geri gönderim vs.) yapılması hediye koduna hak kazanma durumunu etkileyebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 250 harcayacağım da ondan sonra kampanyaya katılan PO arayacağım da 25 lira yakıt alacağım. PO bulana kadar 20 lira yakar araba zaten. HB'den uzun zamandır bir şey almıyorum ne kupon var, ne puan var, kampanya namına hiçbir şey kalmadı burada. Fiyatlar da oldukça kazık. Daha geçen 100/25 verdi gittigidiyor hem de direkt ödeyeceğin tutardan indirdi. Trendyol 100/50 300/100 verdi geçen yıl. Peki HB ne yaptı? HB birkaç kart kampanyası yaptı bu civarlarda ona da illa şu kategoriden alacaksın diye şart koştu. HB iyice tok satıcı olmuş.
  • 250 harcayacağım da ondan sonra kampanyaya katılan PO arayacağım da 25 lira yakıt alacağım. PO bulana kadar 20 lira yakar araba zaten. HB'den uzun zamandır bir şey almıyorum ne kupon var, ne puan var, kampanya namına hiçbir şey kalmadı burada. Fiyatlar da oldukça kazık. Daha geçen 100/25 verdi gittigidiyor hem de direkt ödeyeceğin tutardan indirdi. Trendyol 100/50 300/100 verdi geçen yıl. Peki HB ne yaptı? HB birkaç kart kampanyası yaptı bu civarlarda ona da illa şu kategoriden alacaksın diye şart koştu. HB iyice tok satıcı olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben geçen ki kampanyadan aldım. Cep telefonuna yüklettim kart yok. 3 yada 4 poya sordum bilmiyoruz yapamıyoruz dediler. Müşteri temsilcisini arayayım sorayım dedim. Ya telefonu açana denk gelemedim yada mesai saatine. Yanmışmıdır acaba hakkım

• 10 TL'den kod alınır
  • Satıcı hepsiburada olmak zorunda mı ?
  • kampanyaya katılan pozitif kart anlaşmalı po istasyon listesini nereden buluruz? istasyon istasyon dolaşacak mıyız?
  • Kod satacak arkadaşlar olursa ücret mukabilinde kod almak istiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çoğu Po'da kullanmak münkün.

• PO dan bir daha kampanya mı aman aman. Uzak dursunlar. 1 defa kampanyaya katıldım girmediğim benzin istasyonu kalmamıştı. Hiç kimsenin kampanyadan haberi olmaz, haberi olan pompacı indirimi makinede uygulamayı beceremez vs. Aman kalsın.

• Benzer kampanya ocak ayında da olmuşmuydu acaba kampanyanın linkini ve detayına nasıl ulaşabilirim?
  • Geçen kampanyada alışveriş yaptığım halde kod gelmedi alışveriş tutarı uymayanlara bile geldi sikayetvara yazdım alt limitsiz 25 lira verdiler kod gelmeyen olursa şikâyetvara yazın müşteri hizmetleri zaman kaybı sadece

• Herhangi bir kayıt varmı alışveriş yapsak otomatik geliyor mu kod? satıcı hepsiburada şartı varmı arkadşaalr bide?

• Kodlar ne zaman maillenir

• çaylaq kullanıcısına yanıt
    Hediye akaryakıt kodları, 15 Nisan 2020 tarihinde, kampanya koşullarını sağlayan müşterilere, Hepsiburada tarafından e-posta yoluyla iletilecektir.
    kodun süresi var mı acaba? bu gidişle harcayamayacağız benzin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: reactor1111

kodun süresi var mı acaba? bu gidişle harcayamayacağız benzin...
    30 Nisan son kullanım tarihi hocam maşallah po baya uzun tutmuş süreyi verdikleri 25 TL onu dahi nasıl kullandirmayız diye düşünmüşler

• Mail adresi unuttuysak veya fake maille aldiysak nasil olacak?

• Kodu giriyorum siteye daha sonra tekrar deneyin diyor aynı hatayı alan var mı acaba?
  • Hardwired kullanıcısına yanıt
    Olmuyor bende de.
    Ya tekrar deneyin, ya da sanal kart oluşturulamadı hatası alıyorum.

• mail gün içindemi gelecek. bana mail gelmemiş. benim gibi mail gelmeyen varmı?
  • Kodu gelen var mı?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.