Şimdi Ara

Hepsiburada 25-28 Mart Hediye Çeki kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
2
Favori
3.799
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önceden bi arkadaş açmıştı ama neden silinmiş anlamış değilim. 220 tl lik bi alışveriş yapılarak maximum çekiyle 20 tl indirim ayrıca pepsi kargo bedava şifresi de kullanılabilir. Artı olarak da tabi 30 tl lik hediye çeki veriyo. Axess kartı olanlar da 10 tl chip para kazanabilir. 220 tl için 220-20-30-10=160 tl ve kargo bedava olur. Bence çok iyi bi fırsat.
    http://www.hepsiburada.com/Liste/CustomProducts.aspx?eid=3953

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atom-karınca -- 26 Mart 2013; 14:32:42 >

• Hediye çeki olayı kesin değil diye silindi biliyorum. Sitede bir şey yoktu en son.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vidar

Hediye çeki olayı kesin değil diye silindi biliyorum. Sitede bir şey yoktu en son.

Evet enteresandır anasayfada görünmüyo ama bu linkte görünüyo.
  • O link nasıl oluyor bilmiyorum ama çeki vermeme hakkına sahipler ondan dolayı böyle bir kampanya olduğunu zannetmiyorum. Telefonla ulaşılıp sorulabilir.

• İyide bu konuları açan arkadaşlar nereden buluyor bu linkleri?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MMistanbul

İyide bu konuları açan arkadaşlar nereden buluyor bu linkleri?
    var mıdır yok mudur şimdi :)
  • Müşteri hizmetleriyle yaptığım yazışmayı aynen aktarıyorum.

Soru: .. tarihinde yaptığım .. nolu siparişim için kullanılan ödeme kuponu ve hediye çeki hariç alışverişimin 200 tl yi geçmesine rağmen 30 tl lik çek hesabıma yüklenmemiştir. verdiğim linkte 200 tl ye 30 tl çek verileceği yazmaktadır.
    http://www.hepsiburada.com/Liste/CustomProducts.aspx?eid=3953 26.03.2013 08:48:24
    Cevap: Değerli Müşterimiz ;

25 Mart (00:01) ile 28 Mart (23:59) 2013 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 200 TL (kargo hariç) ve üzeri alışverişlerde 30 TL, 500 TL (kargo hariç) ve üzeri alışverişlerde 100 TL değerinde hediye çeki sunulmaktadır.Hediye çekleri sadece tanımlandığı tarihte üyelik hesabında görülür.

Kazanılan 30 TL ‘lik çekler 15-31 Mayıs 2013 ,
    Kazanılan 100 TL ‘lik çeklerin 50 TL ‘si 15-30 Mayıs 2013 , kalan 50 TL ‘si 15-30 Haziran 2013 tarihleri arasında tanımlanacak ve kullanılabilecektir.

Kampanya koşulları;http://www.hepsiburada.com/Liste/CustomProducts.aspx?eid=3953 üzerinde yer almakta olup, promosyon şartlarına uygun sipariş verilmesi durumunda, hediye çekleri promosyon metninde belirtilen tarihlerde üyelik hesabına yansıtılır.

*Kredi kartlı taksitli alışverişler dahildir.
    *Kampanyada en fazla 100 TL çek kazanılabilir.
    *Siparişte meydana gelebilecek değişiklikler (iptal/iade) , çek kazanım durumunu etkileyebilir.
    *Alışverişte alacak dekontu ve hediye çekleri haricinde ödeme tutarı; 30 TL hediye çeki kazanmak için 200 TL (kargo hariç), 100 TL hediye çeki kazanmak için 500 TL (kargo hariç) olmalıdır

Saygılarımızla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atom-karınca -- 26 Mart 2013; 14:30:53 >

• müşteri hizmetlerini telefonla aradım böyle bir kampanya sistemimizde görünmüyor dedi çalışan.

İsterseniz bekleyin ileleyen saatlerde tanımlanabilir dedi. Eğer bizde bir kampanya olursa ana sayfada illaki görünecektir dedi.
  • quote:

Hediye çeki olayı kesin değil diye silindi biliyorum. Sitede bir şey yoktu en son.

Konuyu açan bendim ama konu başlığında ve PM'den gelen saçma sapan sorular ya da yalan söymekle ithaf edenler yüzünden başlığı sildirdim.

Resim ya da kampanya linki ilgili firmaya aitse bu onların sorunu.GG'ye girin bakın Opet kampanya bannerı neden yok?

En kötüsü ise herşeyde hazıra konduğunuz halde müşteri hizmetlerinin gözüne linki sokup onlardan hesap sormanız gerekirken burda paylaşanlardan hesap sormaya kalkmanız.Böyle devam edin....
  • quote:

Orijinalden alıntı: thundere

quote:

Konuyu açan bendim ama konu başlığında ve PM'den gelen saçma sapan sorular ya da yalan söymekle ithaf edenler yüzünden başlığı sildirdim.

Resim ya da kampanya linki ilgili firmaya aitse bu onların sorunu.GG'ye girin bakın Opet kampanya bannerı neden yok?

En kötüsü ise herşeyde hazıra konduğunuz halde müşteri hizmetlerinin gözüne linki sokup onlardan hesap sormanız gerekirken burda paylaşanlardan hesap sormaya kalkmanız.Böyle devam edin....

Kimse size hesap sormuyor hocam. Bizim merak ettiğimiz siteye bir yere banner eklediler ve sonra kaldırdılar mı?

• tam da telefon alacaktım.

gördüğüm iyi oldu ancak halen belli dğeil di mi kampanyanın kesinliği?
  • tam komedi bu hepsiburada yeminle

• OPET kampanyası
    *http://yardim.gittigidiyor.com/alici-rehberi/25-31-mart-yuzde-10-opet-worldcard-kampanyasi
    *http://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/opet-worldcard-gittigidiyor-kampanyasi/s-25/c-1316.aspx

GG'de banner yok.Aramayla da bulunmuyor.Hatta diğer kampanyalarda ürünü incelerken şu kadar bonus,world derken bu sefer o da yok.Ama bir gerçek var şu an kampanya devam ediyor.

Hepsiburada linkini ve resmini kaydedin, alım yapın.Çekler aktive olmazsa gereğini yaparsınız.
    Ayrıca biraz okuyun ve kampanyada yazan maddeleri tekrar tekrar sormayın.Burda kimse MH yetkilisi değil.Bu bilmem kaç bininci hediye çeki kampanyası...

• Arkadaşlar biraz önce sordum kampanya 28'ine kadar geçerlidir. içiniz rahat olsun
  • az önce bana gelen cevap şöyle.

Call centerdaki çalışan başka söylemişti ama bu mesaj kanıtı oldu,

Cevap: Değerli Müşterimiz ;

25 Mart (00:01) ile 28 Mart (23:59) 2013 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 200 TL (kargo hariç) ve üzeri alışverişlerde 30 TL, 500 TL (kargo hariç) ve üzeri alışverişlerde 100 TL değerinde hediye çeki sunulmaktadır. Hediye çekleri sadece tanımlandığı tarihte üyelik hesabında görülür.

Kazanılan 30 TL ‘lik çekler 15-31 Mayıs 2013 ,
    Kazanılan 100 TL ‘lik çeklerin 50 TL ‘si 15-30 Mayıs 2013 , kalan 50 TL ‘si 15-30 Haziran 2013 tarihleri arasında tanımlanacak ve kullanılabilecektir.

Kampanya koşulları;http://www.hepsiburada.com/Liste/CustomProducts.aspx?eid=3953 üzerinde yer almakta olup, promosyon şartlarına uygun sipariş verilmesi durumunda, hediye çekleri promosyon metninde belirtilen tarihlerde üyelik hesabına yansıtılır.

*Kredi kartlı taksitli alışverişler dahildir.
    *Kampanyada en fazla 100 TL çek kazanılabilir.
    *Siparişte meydana gelebilecek değişiklikler (iptal/iade) , çek kazanım durumunu etkileyebilir.
    *Alışverişte alacak dekontu ve hediye çekleri haricinde ödeme tutarı; 30 TL hediye çeki kazanmak için 200 TL (kargo hariç), 100 TL hediye çeki kazanmak için 500 TL (kargo hariç) olmalıdır

Saygılarımızla.

• haber veren arkadaşa teşekkürler
  • quote:

OPET kampanyası
    *http://yardim.gittigidiyor.com/alici-rehberi/25-31-mart-yuzde-10-opet-worldcard-kampanyasi
    *http://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/opet-worldcard-gittigidiyor-kampanyasi/s-25/c-1316.aspx

GG'de banner yok.Aramayla da bulunmuyor.Hatta diğer kampanyalarda ürünü incelerken şu kadar bonus,world derken bu sefer o da yok.Ama bir gerçek var şu an kampanya devam ediyor.

Hepsiburada linkini ve resmini kaydedin, alım yapın.Çekler aktive olmazsa gereğini yaparsınız.
    Ayrıca biraz okuyun ve kampanyada yazan maddeleri tekrar tekrar sormayın.Burda kimse MH yetkilisi değil.Bu bilmem kaç bininci hediye çeki kampanyası...

Boyle kesin konusmayin lutfen, yayinlanmamis bir kampanya icin (web sayfalarinda bir yerde link var ise sorun yok) aksini soylerseler hicbir hak iddia edemezsiniz. alisveris yapanlar problem cikabilecegini ve cekin yuklenme tarihi geldiginde cek yuklenmez ise kimseye hak iddia edemeyeceginizi, kosulsuz iade surenizin dolmus olacagini bilerek alisveris yapin.

MH nin verdigi cevap bir nebze umit vaad ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zengier -- 26 Mart 2013; 17:01:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: zengier

Boyle kesin konusmayin lutfen, yayinlanmamis bir kampanya icin (web sayfalarinda bir yerde link var ise sorun yok) aksini soylerseler hicbir hak iddia edemezsiniz. alisveris yapanlar problem cikabilecegini ve cekin yuklenme tarihi geldiginde cek yuklenmez ise kimseye hak iddia edemeyeceginizi, kosulsuz iade surenizin dolmus olacagini bilerek alisveris yapin.

Artık tartışmak istemiyorum.Herşey apaçık ortada...
    Bakın aşağıdaki kampanyada anasayfada yok.Yani yayınlanmadı.Sakın ha 20lik kodu kullanmayın sonra sizde mahkeme yoluyla yasal faizi ile geri alırlar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zengier

Artık tartışmak istemiyorum.Herşey apaçık ortada...
    Bakın aşağıdaki kampanyada anasayfada yok.Yani yayınlanmadı.Sakın ha 20lik kodu kullanmayın sonra sizde mahkeme yoluyla yasal faizi ile geri alırlar

Bu kampanya daha dune kadar ana sayfada idi; burda konusu da acildi, ayrica bu sayfada olmasa bile cek isbankasi online islemler tarafindan veriliyor, orada da rahatlikla gorulebilip bilgi edinilebiliyor konu hakkinda. Digerinde durum farkli, dedigim kesinlikle boyle olur degil, ama henuz hepsiburada tarafindan bu kampanya ile ilgili bir duyuru yapilmadi; sadece yayinlamayi unutmus bile olabilirler, veya mail ile bilgilendirme yapmis olabilirler. bunlari bilmeden kesin olur bisi olmaz demeniz ilginc. hadi yan cizdi; bizim oyle bir kampanyamiz yoktu dedi hp. ne yapilabilir ? hakem heyetine neyi gostereceksiniz ? yayinlanmamis bir ilani mi ? gonderilmemis bir maili mi ? satin alma kisminda da cek kazanimi ile ilgili birsey belirtilmiyor, o da belirsizlige tuz biber oluyor. alisveris yapcak olsan riski goze alsin diyoruz burada, kotu bisi demiyoruzya.

• 15 20 dakka sonra garip bir alışveriş yapacağım bakalım ne olacak 213 tl hardisk alıcam + 7 tl bir ürün ekliycem - 20 iş bankası ama alışveriş worldpuanlar kullanılarak yapılacak olursa , olmazsa da artık başka bir teknik uygularız . world puanlarla yapılan alışverişte hediye çeki veriyor mu hepsiburada.com ?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.