Şimdi Ara

💟💟💟 hepsiburada 21 mart indirimleri [[ ANA KONU ]] (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
293
Cevap
14
Favori
45.004
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bunu gördüm ama orjinal gibi gelmedi bana. Bu fiyata orjinal olması mümkün mü ve bu firmadan alışveriş yaptınız mı daha önceden? Bu ürünü bende gördüm ama güvenemedim açıkcası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BusteID

Hepsiburada dambıl vs. ağır şeyleri horoz lojistikle mi yolluyor?

Edit: 10kg ürüne horoz lojistik diyor. Aras'a alışamamışken hayırlısı olsun.

Keşke hepsini Horoz ile gönderseler

Adamlar çamaşır makinasını geniş asansöre rağmen merdivenden çıkarıp banyoya kadar getiriyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • H.buradada chip para ve geri kalan parayi aynı anda kullanilabiliniyormu acaba 250 tl lik alışveriş in 100 chip gerisi kartan oluyormu

• aykutyok A kullanıcısına yanıt
    Bonus ve Axess'te oluyordu. Diğerlerini bilemiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

Orijinalden alıntı: legolas4121

indirimler gerçek değil hayal kırıklığı oldu benim için.

ürüne gre değişiyor hocam. 2 gün önce %20 indirimli saklama kabı vb ürünler aldım şu anda hepsi o aldığım fiyatlardan %10 15 daha ucuz bayağı zarar ettik 2 gün bekleseymişim iyiydi. iade etsem uğramak lazım tek tek geldi ürünler

evet ama elektronikde umdugumu bulamadım şişirme indirimler gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legolas4121 -- 21 Mart 2017; 20:15:5 >
  • biyikliadam kullanıcısına yanıt
    :) Ben önceki fiyatını bilmiyordum ilk çıktığı zamnlar çinden 400tl gibi bi paraya getirmiştimmondan bubfiyat görünce uygun sandım ;)

• ozcan_dk O kullanıcısına yanıt
    Şubeleri yok diye mağdur olanlar varmış, o yüzden tedirgin oldum. Dediğiniz gibiyse çok iyi. :)
  • BlackEagles2 kullanıcısına yanıt
    Hocam kesinlikle ve kesinlikle aşağıda linkini verdiğim xiaomi ürününü al. Bu ürünü eline aldığında kalitesini anlayacaksın. Bu ürün Belkin spigen gibi plastik değil, direk apple gibi alüminyum kasa, evladiyelik mükemmel ürün, ben 1 yıldır kullanıyorum. Ürünü kullanınca adamlar yapmış diyeceksin :)

http://www.hepsiburada.com/xiaomi-arac-sarj-cihazi-gri-metal-tasarim-2-usb-3-6-a-hizli-sarj-p-TELSARJXMIARACSARJ
  • quote:

Orijinalden alıntı: apsuvaa

Hocam kesinlikle ve kesinlikle aşağıda linkini verdiğim xiaomi ürününü al. Bu ürünü eline aldığında kalitesini anlayacaksın. Bu ürün Belkin spigen gibi plastik değil, direk apple gibi alüminyum kasa, evladiyelik mükemmel ürün, ben 1 yıldır kullanıyorum. Ürünü kullanınca adamlar yapmış diyeceksin :)

http://www.hepsiburada.com/xiaomi-arac-sarj-cihazi-gri-metal-tasarim-2-usb-3-6-a-hizli-sarj-p-TELSARJXMIARACSARJ

Çin den bile daha ucuz ve kargo bedava.İhtiyacı olan kaçırmasın bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: apsuvaa

bende tam spigen i alacaktım bitmiş. spigen 4,8 a bu 3,6 a sizce bişi fark eder mi çift cihaz şarj ederken

• teknikist kullanıcısına yanıt
    O fiyat aralığında Quechua Arpenaz 2+ veya Fresh & Black tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faldov -- 21 Mart 2017; 22:8:23 >
  • apsuvaa A kullanıcısına yanıt
    Ben bunu aldım memnunum. Hatta S4 batarya aldım DEJI marka o da çok iyi çıktı
    http://www.bataryashop.com/deji-arac-sarj-aleti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarkat -- 21 Mart 2017; 22:27:9 >
  • tavsiye edebileceğiniz laptop var mı ? 2000-2500 aralığında
  • kargo ücretini düşürmek için ne yapmak gerekiyor :)
  • Arkadaşlar merhaba,

Dün akşam aşağıdaki ürünü sipariş vermiştim. Satıcı hepsiburada idi ve %21 indirim kargo dahil 853 TL'ye düşmüştü. Bugün siparişimin iptal edildiğine dair bir e-posta aldım. Parasını iade edeceklermiş. Ayrıca üründe indirim de kalkmış.

Piyasaya göre çok büyük bir indirimi yoktu. Ereyonda da aşağıda yukarı aynı fiyata şu an satın alınabiliyor. Şimdi ben bu iptal için ne yapabilirim.

http://www.hepsiburada.com/electrolux-zusdelux58-ultrasilencer-zen-deluxe-aaa-toz-torbali-elektrikli-supurge-p-EVELECZUSDELUX58

• HB'nin en pis yanı. Bir sürü şey aldırıp işine gelmeyenleri iptal ediyor. Yarından itibaren iptal iade haberleri duyarız bol bol.
  • 20.5 kg krom döküm dambıl seti, 15 mm delta yer matı ve atlama ipi aldım. Kiloları verme ve hımbıllığı atma zamanı.

• akü alacaktım sepete attım akşam alırım dedim unuttum ya la
  • Malum öğrenci evi birkaç perde lazımdı. beraber birkaç market ürünüde aldım. hb 2(100%21)+2(100%10)+15tl ykb) ile perdeler 160 civarına geldi. Gelececek ay 35tl chip yatacağını düşünürsek 125tl çeşke birde hb kuponum olaydı.

• 21 Mart da kargoda dediği 6 üründen 3 tanesini gönderemedi :)
    madem sıkıntı olacak o zaman ne diye tarih veriyorsun ey hb.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.