Şimdi Ara

Hepsiburada 175/25 ve 300/50 kombo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
3.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 ay
  • Cevaplayan Üyeler 12
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 11
  • Ortalama Mesaj Aralığı 37 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 7
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • berkaygen (11 mesaj) jujuuu (6 mesaj) aksoft (2 mesaj) ThesadisT (2 mesaj) Alperen1668 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5 mesaj) Mobil (21 mesaj) Mini (2 mesaj) Uygulama (2 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Hepsiburada 175/25 ve 300/50 kombo
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    478 Mesaj
    Sevgili arkadaşlar nereye yazacağımı bilemedim elbet aranızda bir bilen vardır diye sormak istedim, hepsiburada'dan 1500 liralık bir monitör almak istiyorum kartım da maksimum, indirim olur kupon olur bir fırsat var mı bildiğiniz acaba ? olursa çok makbule geçer çok teşekkürler.

Sevgili dostum ilk elestiriyi yapan arkadas 28 like a ulasmis . Hala herkese laf yetistiriyorsun, guzellikle izah ettik, neyin mucadelesi bu

Demek ki ekseriyet bu durumdan rahatsiz olmus, ama yeter degil mi yani ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    berkaygen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Sepetim 322tl
    25tl düşmediği gibi visa kart girdim 50tl de düşmedi

Dostum sen yok rezil bilmemne dersen konuyu bende uzatırım sen beğenmediysen bırak başkası varsa mail gelen o ilgilensin konuyla, eleştriyi adam akıllı ikinci mesajındaki gibi yazarsın anlayışla karşılarız herkes eleştiriye meraklı öyle milletiz.Dolayısıyla yapıcı eleştiri yapmak var birde yok rezil başlık konu anlatım vs gibi iğneleyi yazmak var

|
    |
    jujuuu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kişiye özel olabilir mail gelmişse oluyordur belki yada anasayfada yazıyor 25 lira size özel diye.50+30 şeklinde çekleri 30 liraya satanlar var görmüştüm çek satış bölümünde.

|
    |
    cokbaska kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam çek satış bölümüne bakabilirsin, ama hb şart değilse n11 benzer fiyatlardaysa onun çekini daha kolay bulabilirsin, satan kişilere link gönderip kontrol edebilirsiniz.

|
    |
    KemalSanlii kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ama bence senin yapman gereken "once" birincil olarak kendi hatan/eksigin veya bu elestiriye konu olan her neyse onu duzeltmek, bak ozur dilemek dahi demiyorum, ama belli ki karsindaki elestiriler cift haneli begeni aliyorsa ortada vardir bir sey

Onu yaparsin, sonrasinda da sen de bombala istersen, kimse bir sey diyemez, o da senin yapilan elestiriyi elestirme hakkindir

Ama sanki mevzunda haklisin da insanlar bosu bosuna boyle davranmis gibi davraniyorsun , farkli sayida insandan tepki gelmesinin sebebi bu zaten . Cunku burada acilan bir basliga insanlar "durup dururken" neden tepkili elestirel yaklassinlar

|
    |
    berkaygen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    konuda belirtilen tüm indirimler kişiye özel, 300/50 çok zor şartlara sahip zaten kazanmak imkansız artık

Hocam bu bir konu ve üyeler takipçiler faydalansın diye birşey edebiyat yarışmasına girmiyoruz sonuçta.alışveriş falan da yapmıyoruz karşılıklı bir işlem de değil hataymış yanlış anlatımmış çift haneli beğenilermiş benim için birşey ifade etmiyor.Yani uzatmayın falan diyorsunuz da tüm konulara yok yanlış konu anlatım vb tutumlarla girmene gerek yok airpods un sahtesi olmaz dediğiz gibi de.istersen de başvurursun yönetime yönetici olursun.

|
    |
    jujuuu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

17 temmuzda 160 liralık alışveriş yapmıştım, 20 lira indirimle 140 liraya glemişti ondan dolayı gelmiş olabilir 50 lira indirim.

|
    |
    b0Ni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Masal Oku
En ucuz kedi maması fiyatları
Radyo Dinle
Canlı Tv izle
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,297
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.