Şimdi Ara

HEPSİBURADA 150/30 (elektronik hariç her şey) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
2
Favori
13.298
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Banada öyle geldi hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baska kombolomasyon var mıdır?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sana özel 75 TL ve üzeri elektronik hariç alışverişine sepette 15 TL indirim!

• Teşekkürler 150/30 vermiş kullandım. Hemen

• 15/75 vermis.. biranin yanina tuzlu fistik siparisi vereyim bari...

• İng bank 25/150 ile de birleşiyor. Efsaneler kulübü üyesi olmayanlara 55/180 oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süpermarket Ürünlerinde Kargo Bedava.

• Dün kullanmadık,bugün bitmiş sanırım indirim düşmüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: fcnet

Dün kullanmadık,bugün bitmiş sanırım indirim düşmüyor.

5 dakika önce düşüyordu aslında bir anda gitti.

• Dün 150/30 du bugün 75/15 yapmış

• benim 150/30 indirirmi komple silmişler... bu hepsiburada niye böyle yapar anlamıyorum... ilerleyen saatlerde belki tekrar aktif olur...

• Dün vardı bugün kaybolmuş

• sacmalik 37.90 lik tkagidi ekledim 43 küsür oluyor fiyat artinca sepette indiriminde anlami olmuyor

• Öğlen vardı şimdi kaybolmuş
    Bitti mi kampanya acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: boran026

Öğlen vardı şimdi kaybolmuş
    Bitti mi kampanya acaba

kampanya bitti.. muhtemelen 24 saat sürdü.. bu gibi fırsatları ertelememek en iyisi HEPSİBURADA 150/30 (elektronik hariç her şey) 

• Sepetinde ürünler bekliyordu. Şu osram 10lu Led ampul mesela. 52 TL fiyatı. Yanında başka ürünler de var, toplamda 150 TL yi geçtiği için 30 TL indirim uygulanıyor, osram ampulün fiyatı 45 TL oluyor. Iyi fiyat alayım falan derken baktim, indirim yine var ama ürünlerin fiyatı normal haline çıkmış. Nasil oluyor diye baktım. Ürünlerin fiyatlarını daha yüksek bir fiyattan düşmüş gibi göstermişler. Atıyorum osram in mevcut fiyatı 60tlden 52 TL ye düşmüş görünüyordu, şimdi yine 52 TL ama 80 tlden 52 TL ye düşmüş görünüyor. Sepette ise 150 TL üstüne 30 TL indirim uygulanırken 52 TL üzerinden değil 80 TL üzerinden indirim uygulanıyor. Böylelikle üşürsün son indirimli fiyatı yine 52 TL. Böyle indirim mi olur yaw diye hesaba giriş çıkış vs yaparken baktım, indirim komple kalktı. Normal fiyatı 52 TL devam. Niye böyle ali cengiz oyunu yapar koca şirket anlamam. Indirim veriyorsan ver, vermiyorsan verme. Kimse sana hediye çeki vermedi demiyor ki zaten.

• Sana özel 75 TL ve üzeri süpermarket ve kişisel bakım alışverişine 15 TL indirim!

gelmiş

• 100/25 başlamış yine haberiniz olsun HEPSİBURADA 150/30 (elektronik hariç her şey) 

HEPSİBURADA 150/30 (elektronik hariç her şey)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antique -- 5 Mayıs 2021; 17:1:39 >
  • antique kullanıcısına yanıt

Eyvallah yararlandım bende evelsi gün 2 hesapta 100e 20 yapmıştım onlarda yoktu ama diğer hesaba gelmişti 45 de bonus vardı onu kullandım iyi oldu 😃

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.