Şimdi Ara

Hepsiburada 150/25 TL indirim (Uygulamadan ilk kez alışveriş yapacaklara) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
4.564
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mağazadan mağazaya değişiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 çay aldım tşk

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagles2

Hb en son ptt ile gönderiyordu gecikme sorun olabilir.. Şubeler kapandı malum..
    Benimkinin satıcısı hb idiydi. Ptt kargoya 21 martta ürünü verdi. Ürün halen teslim edilen şubede görünüyor.

• zeynelr Z kullanıcısına yanıt
    O kadar amatör çalışıyorlar ki aklın hayalin durur, geldiğine şükret diyeyim daha da bir şey demeyeyim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni hesap açtım Bende de düşmüyor.
    Uygulama bir yerlerde kayıt tutuyor sanırım daha önce kampanyadan faydalanıldı diye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 sipariş verdim, birini tümden iptal etmişler

• kediye kaka kabı ve kum alcaktik. eşimin telden girdim. 25 tl indirim tanımlandı...
    Haber veren arkadaşa teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ENfER -- 5 Nisan 2020; 18:9:31 >
  • superhead kullanıcısına yanıt
    Siparişi uygulamadan yapıyorsunuz değil mi, tarayıcı olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: heamvivna

Siparişi uygulamadan yapıyorsunuz değil mi, tarayıcı olmaz.
    Tabi uygulamadan denedim olmadı
    Şimdi farklı bilgilerle yeni bir hesap açtım düştü şimdi

• Kargo şubeleri eve teslimat yapacak mı.En çok kullanılan firmalar aras, sürat, yurtiçi vs. sorun çıkartmasınlar sonra..

• İstanbul’da hepsiburada kendi kargosu getirmiyor mu siparişleri hala?

• Arkadaşlar selamlar 100 150 lira bandında bir Bluetooth kulaklık almak istiyorum düşündüğüm modeller qcy t5 ve airdots Hepsiburada indirimiyle qcy 135 liraya düşüyor önümüzdeki birkaç günde sanırım Hepsiburada mi fan festivali düzenlenecekmiş yüzde 30'a varan indirim olacağı söyleniyor sizce beklemek mi mantıklı yoksa 25 liralık kuponun süresi dolmadan almak mı teşekkür ederim şimdiden

• akmamba A kullanıcısına yanıt
    Ben dün qcy t5 modelini sipariş ettim. Sizede tavsiye ederim. Daha önce aldım kullandım. Telefonla görüşme performansı ve oyun modu performansı açısından airpots tan iki tık önde.
  • Peki hocam 135 e al diyorsunuz yani mi fan festivalindede göstermelik Hepsiburada indirimi olursa boşa gitmiş olur kupon 135 e alayım o zaman birde kulaklıktaki dokunmatik sıkıntılı diyorlar sorun edilecek derecede engel oluyormu acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akmamba -- 5 Nisan 2020; 22:37:34 >
  • akmamba A kullanıcısına yanıt
    Ben dün 129 tl ye almıştım. Diğer satıcılara bakın belki daha düşük satan vardır. En kötü karar, kararsızlıktan iyidir. Dediğiniz gibi göstermelik bir festival olabilir. Bilemiyoruz. Ayrıca dokunmatik hususu biraz alışkanlık istiyor. Bir kaç günde alışırsınız.
  • Peki hocam teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: historical2012

2 sipariş verdim, birini tümden iptal etmişler
    aynen benim de birini iptal etmişler
  • Uzaktan eğitim başlayınca çocuklar printerin kartuşlarını bitirdiler, dolum için elimde dolum kiti var ama renkli kartuş sıkıntı çıkartıyor sinir oldum. Bi kartuş seti alayım diyordum tam bunu kullanarak alalım en iyisi , yarın bir bakayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeNNiSeR

Uzaktan eğitim başlayınca çocuklar printerin kartuşlarını bitirdiler, dolum için elimde dolum kiti var ama renkli kartuş sıkıntı çıkartıyor sinir oldum. Bi kartuş seti alayım diyordum tam bunu kullanarak alalım en iyisi , yarın bir bakayım.
    yrın bakmayın bu gece son 150 25

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedikeresekiz -- 5 Nisan 2020; 23:29:51 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.