Şimdi Ara

HEPSİBURADA 150/25 İndirim (Yeni Hesaplara)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
2
Favori
5.696
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 150/25 yeni hesap açanlara yapmışlar bu sefere direnin dostlar o tekrar 100 e düşecek!!!!
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Tabi canım çok ilgileniyorlar. Geçenki 100/25 kampanyasında motor yağı aldım, patlak geldi teslim almadım geri gitti. Dedim "yenisini yollayın, patlak gelmesi benim suçum mu", verdikleri her cevap hep kopyala yapıştır "ürününüz satıcıya geri gittiğinde kotrol edilecek, iadeye uygunsa paranız 2 iş gününde iade edilecek", sanki para iadesi istedim. Sonuçta para iadesi yapıldı, indirim güme gitti, motor yağı zamlandı, dımdızlak ortada kaldım.
  • Direnemiyeceğim dostum, o ürünü almam lazım.
    Beyaz eşya, telefonlara, elektroniğe %20 kadar gerçekçi bir indirim gelebilir, satışlar çok kötü. Almamaya direnen kazanır, kanmayın kuponlara.
  • Bugün (23 Mart) TV'de 100/25 reklamları dönüyordu. Bu bitince 24 Mart için 150/25'e mi çevirmişler?
  • hepsiburada baya zor durumda galiba. gittigidiyor da. ne oluyor bu sitelere anlayamıyorum. bu isteyerek yapılan bir indirim değil farkındayız dimi. bir ölücü olarak bu durumdan rahatsızım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almıyoruz aynen. O 100/25 gelecek! :)

• Hb kadar sacma sapan bi site yok kupon olmazsa ben o siteden bosey almam saticilar bile fake

• Almayın 100/25 gelir 1.2 güne

• benim en çok alışveriş yaptığım site hepsiburada. Herhangi bi sıkıntıda çok ilgileniyorlar ve ürünler orijinal

• quote:

Orijinalden alıntı: lanetcivciv

benim en çok alışveriş yaptığım site hepsiburada. Herhangi bi sıkıntıda çok ilgileniyorlar ve ürünler orijinal
    Gecen gun arkadasima maskara aldik agzi acik sonra bantlanmis ve ici kurumus sekilde geldi. 75 tlnin altinda hep 8 9 kargo var

• Müşteri hizmetlerine yazdınızmı ?
    Hemen güncel örnek vereyim geçen 100/25 indiriminde şampuanda almıştım büyük boy olarak aldım ama bana gelen normal boydu ve üretimi 2018 aralık tı bunu bildirdim para iadem yapıldı ve şampuan bende kaldı

• Direnecek gücüm kalmadı

• 100/25 olsa iyi olacaktı. gelsin alırız bişeyler

• quote:

Müşteri hizmetlerine yazdınızmı ?
    Hemen güncel örnek vereyim geçen 100/25 indiriminde şampuanda almıştım büyük boy olarak aldım ama bana gelen normal boydu ve üretimi 2018 aralık tı bunu bildirdim para iadem yapıldı ve şampuan bende kaldı
    Bildirsemde iade yapsada bi cacik olmaz

• lanetcivciv L kullanıcısına yanıt
    Yakında bir ürün aldım orijinal değildi adamlar satıcıyi çıkarmış sistemden taktir ettim.

• quote:

benim en çok alışveriş yaptığım site hepsiburada. Herhangi bi sıkıntıda çok ilgileniyorlar ve ürünler orijinal
    Tabi canım çok ilgileniyorlar. Geçenki 100/25 kampanyasında motor yağı aldım, patlak geldi teslim almadım geri gitti. Dedim "yenisini yollayın, patlak gelmesi benim suçum mu", verdikleri her cevap hep kopyala yapıştır "ürününüz satıcıya geri gittiğinde kotrol edilecek, iadeye uygunsa paranız 2 iş gününde iade edilecek", sanki para iadesi istedim. Sonuçta para iadesi yapıldı, indirim güme gitti, motor yağı zamlandı, dımdızlak ortada kaldım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi Band 4 için 154,9₺ şu dönemde iyi gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: spacenet

Tabi canım çok ilgileniyorlar. Geçenki 100/25 kampanyasında motor yağı aldım, patlak geldi teslim almadım geri gitti. Dedim "yenisini yollayın, patlak gelmesi benim suçum mu", verdikleri her cevap hep kopyala yapıştır "ürününüz satıcıya geri gittiğinde kotrol edilecek, iadeye uygunsa paranız 2 iş gününde iade edilecek", sanki para iadesi istedim. Sonuçta para iadesi yapıldı, indirim güme gitti, motor yağı zamlandı, dımdızlak ortada kaldım.

Alıntıları Göster
    Ben de 100/25 gunlerinden 32 lik Sepak 30 TL ye almistim. Bitmis gonderemiyorlarmis. Saka gibi 10 TL cek tanimlamislar. Paranizinda iade edelim demisler. HB de ayni urun su an kara borsa ve 65 TL civarinda. Kulliyen zarar.

• Hepsiburada elektronik indirimi ne zaman olur?

• kuponlarla birleşiyor mu ağalar?
  • teberruken kullanıcısına yanıt
    Birleşmez demiyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.