Şimdi Ara

HepsiBurada 100 TL HEDİYE ÇEKİ - Baharın Gelişini Kutluyoruz 6-10 NİSAN (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
264
Cevap
6
Favori
16.353
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 500 lirayı tamamlamak için çok fazla ürün alınca şöyle bir durum olabiliyor, uyarayım istedim. önceden benim başıma gelmişti.
    500 lirayı tamamlamak için aldığım ürünlerden 1-2 tanesi temin edilemedi ve parası iade oldu. iade olunca toplam alışveriş 500 liranın altına indi ve hediye çeklerini vermediler. siparişlerin çoğu daha önceden kargolandığı için iade işiyle de uğraşamadım ve dolayısıyla kapmanya yalan oldu.
  • Arkadaşlar 1040 liralık beyaz eşya alicam. Sepete ekledim. world ile 6 taksite alicam kargo ücreti ödememek için ama 62 lira kargo ücreti ekliyor. Neden olabilir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: timsahhh

Arkadaşlar 1040 liralık beyaz eşya alicam. Sepete ekledim. world ile 6 taksite alicam kargo ücreti ödememek için ama 62 lira kargo ücreti ekliyor. Neden olabilir..

aldıkların içinde kargo bedava olmayanlar vardır. pepsi kodu gir bitane.

• Pepsi kodunu nereden bulucam? Bilgim yok. Kampanya mı var?

• lastik alacağım.
  • Benimde başıma şöyle bir olay gelmişti, sepetimi oluşturdum ödemeyi yaptım ne göreyimmm, siparişimde 10 üründen 1 tanesi silinmiş ama parase karttan çekildi. Faturada da ürün görünmüyor. Mail attım, yetersiz beyinlinin biri cevap atmış, sipariş listenizde ne varsa o gönderilir diye. FAturada sorun yok diye. Büyük ihtimal derdimi anlamadı. Telefonla aradım, eleman kontrol etti, tuhaf karşıladı biraz durumu. Hata düzeltilecek dendi. 4tl de olsa alacam bu paramı sizden dedim. Ses seda çıkmadı. İNat değilmi, bimere yazdım, o da ilgili bakanlığa gönderdi. inceleme başlatıldı hesaplarda diye cevap geldi, ertesi gün para iadesi yaptılar. Ha yinede arada sırada alışverişim oluyor. ÜRün seçeneği çok. Bazen uygun fiyatlı ve kargo ücretsiz oluyor. ama işi sağlama almak lazım. özellikle büyük alışverişlerde.
  • Çok kez yazdım aslında kısaca toparlıyayım.

1-Hepsiburada.com sitesinden bu tarzda bi kampanyadan faydalanıyorsanız bi kere kayıtsız şartsız iyi takip etmeniz gerekiyor.
    Hediye çekleri hangi gün / hangi ay'da veriliyor. bir yerlere not edin. ister masa takviminizde , ister cep telefonunuzda ister mail'inizde. bunlar zor şeyler degil.

2-Yaptıgınız alışverişte olabildigince dikkatli olun, neyi ne aldıgınızı, nekadar ödediginize dikkat edin. özellikle sanal kart kullanın ve bu tarz alışverişlerde mümkün oldugunca hediye çekinizi kullanmayin.

3-Her ürün indirimde değil ama bazı ürünler indirimde. mesela takip ettigim bir ürün HB'de 200 TL fark ile satılıyor , ben başka bi yerde 200 tl uygun bulabiliyorum. alırken ürünlerizi araştırın fiyatlarını. Hediye çeki kazanıcam diye zarar etmeyin.

Sorun yaşadınız , herkes yaşıyor bi şekilde yapmanız gerekenlerde belli aslında benım izledigim yol şöyle.
    Önce yazılı olarak hepsiburada'ya ulaşırım, sorunumu aktarırım.

Ardından twitter üzerinden Ayşenur hanıma mesajımı atarım böyle bi konu var ilgilenirmisiniz diye söylerim. anında geri dönüş yapiyor ve daha hızlı sorun çözüme kavuşuyor.
    https://twitter.com/HBAysenur

Baktım olmuyor şikayetvar.com sitesinde bunlari bi güzel rezil ederim.

bugune kadar ki yaşadıgım tüm sorunları %100 olmasa bile %90'a yakın memnuniyetle çözüme kavuşmuştur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McCarty -- 8 Nisan 2013; 1:17:42 >

• Pepsi koduna ihtiyacım var. Yardımcı olurmusunyz..

• Tam motorola atrix alma vaktidir...

• quote:

Orijinalden alıntı: cancantürk

15-31 Mart arası 50 TL çekim yüklendi ve ben ıvır-zıvır alarak çeki harcadım. Aldığım ürünlerden birinin (şarzlı ışıldak) şarz kablosu içinden çıkmadı. Bende aradım m.hizmetlerini "form doldurun ve göndereceğimiz kod ile bize gönderin" dediler bende gönderdim. Bu gün baktım değişim yerine ürünü kafalarına göre iptal etmişler ve bana 1,5 TL çek yüklemişler. Ürünün bedeli 27 TL. Hediye çeki ile aldık diye böyle adilik yapılır mı? Aradım bastım kalayı ve ya ürün bedeli kadar çek tanımlayın ya da ürünü geri gönderin dedim. Fakat bir şey değişeceğinden umudum az. Nasıl bir yol izlersem olumlu sonuç alırım? deneyimi olan arkadaşlardan yorum bekliyorum.

Müşteri hizmetlerini aramam ve siteden attığım mesajlar sonucu ürün bedeli kadar hediye çeki hesabıma tanımlandı.

• HB'den Paraf ile taksitli alışveriş yaptığımızda yine otomatikman erteleme yapıyor mu arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbulsporlu -- 8 Nisan 2013; 20:50:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

TELEFON ALICAKTIM BEKLEDİM İYİKİ BEKLEMİŞİM

Hayırdır hocam, sen ne almayı düşünüyorsun ?

1 hafta önce Samsung Galaxy S3 adlım, GOLD kampanyası ile 1.000 TL'ye geldi. Tavsiye ederim, çok güzel cihaz.
  • bir önceki çek kampanyasının linkini bulamadım. Onun çekleri ne zaman yüklenip ne zaman siliniyordu onu bulmam lazım 27 Mart ta alışveriş yapmıştım
  • 8 martta milli piyango ve çek muhabbetinin aynı gün geçerli olduğu vakit alışveriş yaptım. çekler 15 nisanda gelecek denmişti, onu beklemedeyim ancak piyango biletinde sıkıntı mı var anlamadım.
    gelen promosyon kodunu nesine.com'a yapıştırıp kullandım ama bilet almaya kalkınca aldırmıyor. hb sitesinde otomatik yüklenecek diyordu ama bugün çekiliş var, hala bilet yok. bu kampanyadan biletini alan var mı?
    ayrıca yılbaşı bileti de bu kampanyaya dahildi, kampanya geçerlilik süresini 30 aralık olarak değiştirmişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanbulsporlu

HB'den Paraf ile taksitli alışveriş yaptığımızda yine otomatikman erteleme yapıyor mu arkadaşlar?

Var mı bilgisi olan?
  • Geçen ay paraf ile HB den peşin alışveriş yaptım. Erteleme veya taksit yapmadı. Halk bank sitesinde erteleme, taksit ve paraf günü ile ilgili sms ler var onlardan birini daha önce sectiyseniz, sectiginiz kampanya geçerli oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

quote:

Orijinalden alıntı: chatlaxs

geçen hafta kutlamadık mı biz bunu

o tam bir muamma. Çek kampanyası ana sayfada hiç yayınlanmadı, acaba verilecek mi çekler bekleyip görücez

hocam ne zamandı bu çeklerin tarihi? ben alışveriş yaparken MH ye sordum kampanya var dedi ama tarihini unuttum. bir de benim alışverişte bir ürünü tedarik edemediler, hediye çekine çevirdim o tutarı ama o tutar düşülünce çek sınırının altında kalıyor alışverişim. MH ye göre para iadesi istemezsem problem yok ama HB işte bilemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: @sL@N

bir önceki çek kampanyasının linkini bulamadım. Onun çekleri ne zaman yüklenip ne zaman siliniyordu onu bulmam lazım 27 Mart ta alışveriş yapmıştım

Bir önceki dediginiz sanırım bu ?

bahar kampanyası ;

http://www.hepsiburada.com/Liste/CustomProducts.aspx?eid=3953

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McCarty -- 9 Nisan 2013; 17:15:57 >
  • Merhaba,
    Worldcard larım ile yardımcı olabilirim.
    Selamlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

quote:

Orijinalden alıntı: @sL@N

bir önceki çek kampanyasının linkini bulamadım. Onun çekleri ne zaman yüklenip ne zaman siliniyordu onu bulmam lazım 27 Mart ta alışveriş yapmıştım

Bir önceki dediginiz sanırım bu ?

bahar kampanyası ;

http://www.hepsiburada.com/Liste/CustomProducts.aspx?eid=3953

Teşekkürler
    Evet bu kampanya bunun donanımhaber konusunun linki var mıdır?
    Kusura bakmayın.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.