Şimdi Ara

HepsiBurada 100/20 İndirim 27-29.09 | İninal Kart (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
2
Favori
5.116
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana indirim yansıdı. Haber verene teşekkürler. (Şoktan fiziksel kartımı 3 gün önce almıştım.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ünlemeli -- 27 Eylül 2019; 23:25:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ctrlxs kullanıcısına yanıt
    İlk defa sanal kart oluşturup onunla deniyorum, sıkıntı bu yüzden olabilir mi? hepsiburada ya durumu yazdım.
  • Emin olamadığım için karta eft yapmadım henüz. En son indirimden faydalanan arkadaşlar saat kaç gibi alışveriş yaptı acaba ? Yukarıda ki arkadaş ilk defa oluşturduğunu ve indirim olmadığını belirtmiş. Bende ilk defa oluşturdum. Sıkıntı olur diye bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingOfShadows -- 27 Eylül 2019; 23:0:51 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quattron

İlk defa sanal kart oluşturup onunla deniyorum, sıkıntı bu yüzden olabilir mi? hepsiburada ya durumu yazdım.
    Son durum nedir acaba ? Ben de ilk defa sanal kart oluşturdum. Eğer siz de indirim olmuyorsa bende de olmaz büyük ihtimal.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arvelo

az önce kullandım. 5 den beri deniyorum. kk dan buna para atarken 2tl kesti, kart kullanım 2 tl kesi toplam 4 tl, 16 tl indirim olmuş oldu yani.

sepeti onaylıyorum bir türlü 3d kısmına geçmiyor bankayı arayın diyor. bankayı arıyorum tam 15 dk sonra müşteri hizmetlerine bağlanmayı buldum, bağlanma tuşuna basıyorum basmadınız deyip suratıma kapatıyor. hb yi arıyorum sıra numaranız 6 bekleyin deyip suratıma kapatıyor. kafayı yedim.

az önce denedim ve sonunda başardım. ne lanet bir şey bu. sanal kartı kullanarak yaptım. yaşınız banka kartına tutmuyorsa annenizin babanızın vs üstüne enpara cepteteb falan çıkartın da bu saçmalıklarla uğraşıp üstüne komisyon ödemeyin. delirdim resmen.
    Aynen dediğiniz gibi ancak kuruşlu para yüklemesi yaptırmadı, 2 + 2 + 0,85(kartta harcama sonrası kalan) 4,85 tl masrafla 15,15 tl indirim denk geldi, fena değil, kısa günün kârı

• Saat 23:45

Kart bilgilerini girince devam et deyince bir sonraki aşamada düşüyor. (merak etmeyin, devam et deyince hemen siparişi vermiyor, kart bilgileri girilen ekrandan sonraki aşamada düşüyor 20 lira indirim.)

ek: Sanal kart ücretsiz, sanal kart alın. Para göndermeyi de eft ücreti almayan banka hesabınızdan karta para gönderme olarak yapın. Yükleme ücreti ödemeyin, sadece aylık ücreti alır 2 lira

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuckulteli -- 27 Eylül 2019; 23:49:2 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Quattron kullanıcısına yanıt
    son ödeme aşamasında miktar düşüyor, kresi kartı gibi bilgileri giriyorsunuz (adınız soyadınız, ininal kart numarası vs, uygulamayı ilk kez kullanan için kart bilgilerini bulmak zor, ana karşılama ekranında sanal kartaa tıklayıp ayrıntılı bilgiler deyince kart bilgileri çıkıyor, tel numaranızı doğru verin zira bir kaç kez şifre geldi, ben bilgilerimi doğru girdim sıkıntı olmadı)
    siparişimi 2 saat önce verdim muhtemelen hâlâ yararlanılabiliniyordur, yararlanılmıyorsa olan 4 tl'ye olur
  • yalnız bu ininal kartlarla çok dolandırıclık yapılıyor, 15 tl için başımıza iş almayız inş
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

Saat 23:45

Kart bilgilerini girince devam et deyince bir sonraki aşamada düşüyor. (merak etmeyin, devam et deyince hemen siparişi vermiyor, kart bilgileri girilen ekrandan sonraki aşamada düşüyor 20 lira indirim.)

ek: Sanal kart ücretsiz, sanal kart alın. Para göndermeyi de eft ücreti almayan banka hesabınızdan karta para gönderme olarak yapın. Yükleme ücreti ödemeyin, sadece aylık ücreti alır 2 lira
    Hesapta para olmazsa nasıl alacak 2 TL'yi o zaman ? Bu 2 TL'yi ödemesek olmuyor mu acaba ? Eft ile para aktarmak ücretsiz. Satın alacağım ürünün fiyatı kadar eft yapar, alışverişi tamamlar bir daha da kampanya olana kadar da kullanmam. Olmaz mı böyle

• sanal kart nereden oluşturuluyor, siteden üye oldum kart ekle kısmında barkod istiyor. daha önce kullanmadım ininal

edit : uygulamada varmış sadece buldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 28 Eylül 2019; 0:8:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

Saat 23:45

Teşekkürler, bilgileri girip devam dedikten sonra indirim yansıyor.
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    sanal kartı mobil uygulamasından oluşturdum.
  • 20₺ kullanabildim. para yükledim. 2₺ kullanım hαrαç bedeli + para yüklerken 2₺ komisyon aldı (yükleme yerine kabul etmediği halde kuruş yeri koymuşlar. ptesi olsa eft olurdu.
  • Her alışverişte 2 TL para mı kesiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Matematik

Her alışverişte 2 TL para mı kesiyor?
    Aylık kullanım ücreti 2 TL kesiyor.
  • Dün akşam ininal den tutarı çekti, sipariş oluşmadı. Tutar azaldığı için tekrar sipariş de veremedim. Şimdi iade bekle.

• Bonus ya da yapıkredi bank sanal kart oluştursam olur mu indirim hocam?

• indirim bitmiş sanırım, 110TL lik sepetim var ancak indirim düşmedi.

• Bu kampanya için ininala üye olup sanal kart oluşturdum ama Kredi kartıyla yükleme yapamıyorum. "bakiye yükleme gerçekleştirilmedi" hatası alıyorum. Çözüm yolunu bilen var mı?

• Alacak bir şey bulamadığımdan kampanyadan faydalanmadım. Bir de uygulama üzerinden üye olurken davetiye kodunu girecekken süreniz doldu gibi bir şey çıkıp bu kampanyadan faydalanamadım. Yani 5 TL kazanacakken uygulama yüzünden kazanamadım. Bu durum sinir etti beni.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.