Şimdi Ara

Hepsi Suni Deprem Test Bölgesi Türkiye [Teoridir ne yapsa yeridir]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Suriye'ye yapılan müdahele, Irak'laştırma saldırıları, buna bağlı olarak boğazlarımızdan gemilerin elini kolunu sallaya sallaya geçmesi, 2016 da başlayan radar görünümlü şaibeli gemilerin boğazdan geçişi, ve bu kadar sıkıntının içinde 5.4 den aşağı düşmeyen depremler. Ve bir yanda HAARP Projesi dedikoduları. Daha düne kadar bunun hayal olduğunu düşünüyordum ama parçaları bir araya getirince, nasıl bir suni deprem kuşağının yaratıldığı ortada. Ülkede konuçlanan 15 ABD üssü, ve son yıllarda ufo olaylarında %50 artış, artık hiç bir şeye şaşırmıyorum. Resmen soykırım altındayız ve bunun izleyicisi AKP hükümetidir.

• 1509,1766 istanbul, 1856 girit, 1939 erzincan vb hepsini haarp yapmış demek, yüce Türk insanı hepsini çözmüş.

belli oldu istanbul depreminden sonra da haarp yaptı diyeceksiniz siz.

Allah önünüzde secdeye yatar, yarattığım beni geçmiş diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cheers darlin -- 30 Ocak 2020; 15:33:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cheers darlin kullanıcısına yanıt
    Gündemdeki güncel depremlerden bahsediyorum elbet doğal afet şeklinde gerçekleşenleri karıştırmayacak ve sazan yorumu yapmayacak kadar bilinçliyim. Tabi iddia cümleleri yerine kaynakları gözünüze gözünüze soksaydım böyle hönkürmezdiniz. Değmezsin sen gibiler o başka.Var ise o cesaret açarsın interneti araştırırsın.Video da var resim de var yazı da var. Dikkat etmiyorsun depremler 5.4 altına düşmüyor daha düne kadar bir fay hattından ve marmara dan bahsediliyordu maşallah son servis edilen haritada ülkenin nerede ise 3 tarafı fay hattı şeklinde resimler geziyor. Var ise yeteneğiniz iddiaları çürütn yaprak muhabbeti ile gelmeyin buraya sıfır bilginiz ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mulina -- 30 Ocak 2020; 16:49:26 >
  • mulina kullanıcısına yanıt
    sana cevap bile yazmayacağım, türkiyedeki fay hatlarının son 2 haftada oluştuğunu sanmaya devam et sen

• cheers darlin kullanıcısına yanıt
    hadi kardeşim hadi dol dolu yorumları olan insanların database hakkını gasp etme.
  • Zaten bu vaar olan fay hatlarının bir enerji ile tetiklenmesi teorisini savunuyorum kimsede megaton vuruş yapabilecek bir Canon var demiyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mulina -- 30 Ocak 2020; 19:21:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cheers darlin

1509,1766 istanbul, 1856 girit, 1939 erzincan vb hepsini haarp yapmış demek, yüce Türk insanı hepsini çözmüş.

belli oldu istanbul depreminden sonra da haarp yaptı diyeceksiniz siz.

Allah önünüzde secdeye yatar, yarattığım beni geçmiş diye
    Demek zaman yolculuğunu da bulmuşlar.
  • Omisis046 kullanıcısına yanıt
    Her şeyi bildiğini tüm şifreleri çözdüğünü sanan zevzekler yüzünden bu gün hiç bir konuyu bilinçli tartışamıyoruz, hayatınız dalga geçmekten ibaret. Her şeyi biliyorsanız aydın kafanızı da alın gidin buradan.
  • Hepsi Suni Deprem Test Bölgesi Türkiye [Teoridir ne yapsa yeridir]

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.