Şimdi Ara

hepsi kendi çekimim n8 ile

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • menemen foça seyrek musabey çavuşköy kozbeyli sasalı gibi köyler bartın merkez ve rusya moskova da çektiğim resimlerdir

daha çok var şimdilik bunları koydum
     hepsi kendi çekimim n8 ile hepsi kendi çekimim n8 ile hepsi kendi çekimim n8 ile hepsi kendi çekimim n8 ile hepsi kendi çekimim n8 ile hepsi kendi çekimim n8 ile hepsi kendi çekimim n8 ile hepsi kendi çekimim n8 ile hepsi kendi çekimim n8 ile hepsi kendi çekimim n8 ile hepsi kendi çekimim n8 ile hepsi kendi çekimim n8 ile hepsi kendi çekimim n8 ile hepsi kendi çekimim n8 ile hepsi kendi çekimim n8 ile hepsi kendi çekimim n8 ile hepsi kendi çekimim n8 ile hepsi kendi çekimim n8 ile hepsi kendi çekimim n8 ile hepsi kendi çekimim n8 ile

• herşey n8 telefonu aldığımda başladı o zamanlar en iyisiydi 12 mp kamerası için aldım amatör olarak fırsat buldukça çekmeye çalıştım her fotoya baktığımda çektiğim o anı hatırlıyorum
  • n8 in 12 mp kamerası olması çok iyi ama fotoğrafı odaklayamadıktan sonra hiçbir anlamı kalmıyor :d
  • dikkat ettim en iyi sonuç en güneşli havada oluyor ışığın çok önemi var ve ışık arkandan yansıyacak çektiğin objeye
  • quote:

Orijinalden alıntı: alituncer78

dikkat ettim en iyi sonuç en güneşli havada oluyor ışığın çok önemi var ve ışık arkandan yansıyacak çektiğin objeye

eline sağlık.
  • sade ve hoş elinize sağlık
  • Güzel fotoğraflar yalnız özellikle makro çekimlerde odaklama sorunu yaşamazsın buna dikkat etmen lazım bu konuya bir bak bunlarda benim N8 ile çektiğim fotoğraflar
    http://forum.donanimhaber.com/m_82745622/tm.htm
  • güzel fotolar.
  • alituncer78 kullanıcısına yanıt
    Eline sağlık hocam. :)
  • ellerinize sağlık
  • Guzel fotolar hocam tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel çekim, nostalji oldum bende zamanında n8 ile bir çok fotoğraf çekmiştim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eline sağlık hocam :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.