Şimdi Ara

Hepsi express 75 TL üzeri alışverişe 25 TL indirim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
3
Favori
3.394
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bankamatik kartla sipariş verilmiyor, mecbur kredi kartı kullandık. Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • akşama alırız dedik kaçırmışıız saatini  

• 19:45'te 75'lik sepet yapıp satın aldım. Arkasından sepette bir tane 25TL bir tane de 75/25 çıktı.

25'lik altlimitsiz olduğu için onu hemen kullandım. Diğerini kullanmaya zaman yetmedi.

• Bu sorun bir bende mi oldu bilmiyorum ama akşam beş gibi sepeti yaptım indirm görünüyordu sonra kayboldu boşa uğraştık

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • kaptan_tsubasa K kullanıcısına yanıt

Talep çok olunca 5 te once indirim reklamlarını kaldırdılar daha sonra süper market ve mini marketi alışverişe kapattılar güya saat sekize kadar indirim devam edecekti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tekrar aktif

• ne zaman açık gördük ki dün kapalıydı kaşar 15liraydı bugünde kaşar 9lira hiç açılmaz  

• Sipariş verdim. Hakmar dan geliyor bildiğim fiyatlar, markette neyse aynısı, güzel indirim oldu

• Arkadaşlar bu hafta ikinci kez 50/20 kişiye özel indirim geldi. Sanırım kuryeler teslimatta hatası alan müşterilere özel geliyor. Kart kayıtlı iken sipariş geçmeye çalışıyorum ve tüm kuryeler teslimatta hatası alıyorum, sipariş iptal olunca bildirim olarak kişiye özel kod geliyor. Denemekte yarar var.

• 75/25 indirim diğer sepet indirimleriyle bende birleşmedi. Şartlarda da birleşmez diyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.