Şimdi Ara

hepsi buradadan ps3 aldım nstc çıktı

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
29
Cevap
0
Favori
638
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Diğer >> hepsi buradadan ps3 aldım nstc çıktı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    642 Mesaj
    Forumda ikinci el ps3 çok fazla kozmetik olarak temiz bir pal makine bulabilirsiniz
    |
    |

Forumda bununla ilgili sayısız konu mevcut ..

Bana da kullanılmış elektronık urun göndermıslerdı seneler evvel ılk ve son oldu ..
    |
    |
    izmir bimeksten 750 tlye sıfır aldım oyunsuz slim kullanııcıyıdm süper silime geçtim daha iyi dahaz az ses ve daha az ısınma var banada pahalı geldi ama ps4 almanın şuanda tam vakti değil daha düzgün oyun yok seneye bakıcaz ps4 e
    |
    |
    - MSİ B450M GAMİNG PLUS ANAKART-- AMD RYZEN 5 1600 OC 4.00 GHZ- -MSİ GAMİNG X NVİDİA GEFORCE 1060 6 GB OC- -2X CORSAİR VENGAENCE LPX 8 GB 3000 MHZ RAM - -AKASA VENOM R10 RGB SIVI SOĞUTMA- -POWER BOOST RGB KASA-- SANDİSK SSD PLUS 250 GB- -WD BLUE 500 GB 7200 RPM HDD--AOC 24.5" G2590VXQ 75 hz 1 ms monitör -KONSOL-- PS4 SLİM 500 GB --AKSESUAR--LOGİTECH G 29--LOGİTECH G213 PRODIDY RGB KLAVYE--RAMPAGE KM RX9 GAMİNG MOUSE
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Hayırlı olsun,güle güle kullan
    |
    |
    |
    |
    - MSİ B450M GAMİNG PLUS ANAKART-- AMD RYZEN 5 1600 OC 4.00 GHZ- -MSİ GAMİNG X NVİDİA GEFORCE 1060 6 GB OC- -2X CORSAİR VENGAENCE LPX 8 GB 3000 MHZ RAM - -AKASA VENOM R10 RGB SIVI SOĞUTMA- -POWER BOOST RGB KASA-- SANDİSK SSD PLUS 250 GB- -WD BLUE 500 GB 7200 RPM HDD--AOC 24.5" G2590VXQ 75 hz 1 ms monitör -KONSOL-- PS4 SLİM 500 GB --AKSESUAR--LOGİTECH G 29--LOGİTECH G213 PRODIDY RGB KLAVYE--RAMPAGE KM RX9 GAMİNG MOUSE
  • Binbaşı
    1323 Mesaj
    |
    |
    3163 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: uA_Kado

quote:

Orijinalden alıntı: lycantrophic

PS4 almayın illa da en son çıkan, çok da aman aman olmayıp sıradan oyunlara 200 lira bayılıp onları oynayacağım demiyorsanız tabii. PS3 oynamamış bir adamı 2 sene rahat götürür. PS5 çıksın sonra da PS4 alınır. Gerek yok oyunu olmayan, PS3 oyunları yamalı bohça gibi çıkarılan bir sisteme o kadar para bayılmaya. 950 lira da verilmez tabii ama PS3'e.

Farketmedin sanırım bızde aynı seyı soyluyoruz kardes.900 tl verecek adam neden ps3 alsın.. Birde sen 200 tl yemi alıyorsun oyunları ? :)

Yok ya ben en son oyunlardan bahsediyorum. Yoksa PS4ün oyun birikimi olmadığı için bekleyip durmak gerekecek PS3'te hazır birikmiş oyunları oynamak varken. Neyse 900 verilmez PS3'e açık net, ama bence PS4'e de daha o kadar para verilmez, çoğunluk oyun çıksın diye bekleyip oturuyor, çıkacak oyunlar da Last of Us, GTAV filan. Hadi biraz daha iyi olur grafikleri de o kadar aman aman bir fark yok grafik olarak, oyunlar da birebir aynı zaten içerik olarak.
    |
    |

• Onbaşı
    19 Mesaj
    S.a kardeş neyde karar kıldın şimdi . Ps3 sıfır kutu mu aldın ?
    |
    |

HERKES RÜTBESİNİ BİLECEK!
  • Çavuş
    73 Mesaj
    800 tlye aldım 2 oyunlu bimeksten
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
192.168.1.1
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.