Şimdi Ara

Hep yatmak istiyorum. Uyku sorunum bitmiyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok uzun zamandır yegane sorunum bu beyler. Kendimi geliştirmeme, günlük hayattan, işimden zevk almama engel olan tek şey bu...

Hep yatmak istiyorum. Yeterince uyuduğum halde, hatta uyuyamadığım halde yine uyku halim var. Yatıp öyle oyalanmak istiyorum. Bilhassa her sabah 06.45'te kalkmam gerektiği için her gün bana zulüm geliyor...

Mesleğimde ilerlemek için yabancı dili geliştirmek, farklı yetkinlikler elde etmek için işten arta kalan zamanlarda ve iki günlük haftasonu tatilinde bir şeyler yapmak istiyorum, ama bu yatma isteği ve konfor alanının dışına çıkamamak, zamanımdan büyük çalıyor...

Etkin bir çareye ihtiyacım var, ben bununla nasıl başa çıkacağım? Günde 4-5 saat uyku yetsin, diğer zamanlarda kendimi geliştireyim istiyorum...

GÜNCELLEME: Bugün kitap okurken iki kere uyuya kaldım arkadaşlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HanKaĞaN -- 18 Şubat 2022; 19:29:40 >

• 4-5 saat az o tempoda yaşayacaksan 8 saat uyu sonra bak dalgana.Bu saatte elinde telefon fink atarsan internette uyku sorunun olur tabi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 18 Şubat 2022; 3:3:6 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bahsettiğim sorunlardan dolayı saat 9 gibi uyuyakalmışım, o yüzden bu saatte ayaktayım. Ayrıca zaten 8 saat civarı uyuyorum. İsteğim bunu 4-5 saate düşürmek...

• Bende de tam tersi bir durum var. Çalıştığım iş ve kendi işimden dolayı çok yoğun çalışıyorum ve uyumaya bile vakit bulamıyorum. Dün sabah 8'de kalktım ve şu ana kadar toplam 20 saat çalıştım. Yemek, yol ve molalara 4-5 saat harcamışımdır. Vücutta bu tempoya alıştı sanırım uykum gelmiyor. 1 gece uyuyup 1 gece çalışma düzenine geçtim.38 saat çalışıp 10 saat uyuyorum.

• BiletlerBiletxD kullanıcısına yanıt

8-9 ay oldu ben alışamadım yahu...

• Altta yatan başka sorunlardan kaynaklanıyor olabilir. Mesela uyku apnesi varsa ne kadar uyursanız uyuyun yetmez. Kaliteli derin uyku uyutmaz hatta dayak yemiş gibi kaldırır. Uyku kliniğinden randevu almanız iyi olur.

• Uyuduğun yeri değiştirmeyi deneyebilirsin. En azından yatağın diğer ucuna başını koy. Odandaki eşyaların yerini değiştir.

Aynı sıkıntı bende de var aslında. Benim imkanım olsa bu kyk yurdunda bir sn bile kalmam. Burda her geçen gün ızdırap gibi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Uyku apnesine sebep olacak fiziksel ya da sağlık sorunum yok hocam. Belirtilerinden ise sadece unutkanlık ve uykusuzluk olarak ikisi var...

Bugün kitap okurken iki kere uyuya kaldım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HanKaĞaN -- 18 Şubat 2022; 19:30:9 >
  • ben de bu şekildeydim kanka b12 şurup almış annem içtim hoşuma gitti kendimi toparladım bi kaç günün sonunda. Sende de muhtemelen kansızlık var

• HanKaĞaN kullanıcısına yanıt

Onu kendiniz bilemezsiniz hocam. Uyurken monitorize edilmeniz lazım. Hafif, orta, ağır gibi dereceleri var.

• kavalyedelikanlısı kullanıcısına yanıt

Benim b12 normal ama kansızlık var sanırım çünkü ben de o şekildeyim

• İlk önce hangi polikliniğe başvurmak gerekiyor?

• 7 buçuktan hatta 8den önce kalkan adam günden hiçbir verim alamaz birader kim ne derse desin

• hamza5806 kullanıcısına yanıt

Bizim müdür saat 6.30'da işe geliyor, ben 8'de iş başı yapıyorum. Adamın enerjisi öğlende işe gelmiş gibi. Bu nasıl oluyor?

maaşı kaç

Direk uyku kliniğinden randevu alabilirsiniz uyku bozukluğu şikayeti ile.

• Dersyoutube
    Taner Tolga Tarlacı Uyumak Çok Güzel #tanertolgatarlacı #survivorallstar2022 #survivor #acun #yasin
    https://www.youtube.com/shorts/XSMalefet1M?&ab_channel=broX
  • Bugün sordum polisomnografi için en az 2 ay sonrasına sıra veriliyormuş ya...

• hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Üstteki mesajın ile çeliştin be Hamza sende bir amatörlük var senide mi yuttu bu forum dengen mi şaştı kendine gel

O değilde sen işe mi girmiştin part time mıydı tam zamanlı mı geçen yanlış hatırlamıyorsam öyle bir konum vardı yada mesajın nasıl gidiyor hayat bu arada avukatlık okumuştun değil mi sen ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pekmez ve tahin ye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.