Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

HEP YAPMAK ISTEYIPTE BINBIR TURLU NEDENLE ERTELEDIGINIZ PROGRAM?

9
Cevap
0
Favori
295
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> HEP YAPMAK ISTEYIPTE BINBIR TURLU NEDENLE ERTELEDIGINIZ PROGRAM?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    366 Mesaj
    MERHABALAR,

Hep yapmak istediğiniz fakat birtürlü vakit ayıramadığınız HAYATIMIN PROJESİ diyebileceğiniz proje nedir?

Birbirimize yardımcı olarak projelerimizi hayata geçirebiliriz....

Saygılar,

|
    |
    Bir installe programı projem vardı geleceğe dönük devamlı geliştirebilecek (şuan beta aşamasında şimdilik sadece imzamdaki prgramın installer'ı olrak kullnıyorum)

fakat imzandaki program yzünden bir türlü vakit ayıramıyorum
    |
    |

Dil Okulu İngilizce
    Eğitim kategorisinin en çok satan #1. uygulaması
  • Binbaşı
    1685 Mesaj
    Photoshop - premiere
    Bir türllü zaman ayıramadım. Nedenini sorarsanız. Bir çok nedeni var bunun..
    |
    |
    Benimde Borsa Feedbacker projem var ama önce bir iktisat okumam gerekecek herhalde...
    |
    |

• Çavuş
    90 Mesaj
    Hala üzerinde düşündüğüm ve şu andada araştırmalarını sürdürdüğüm bir projem var. Yaklaşık 40 civarında kamera, bunların görüntülerini yakalayıp tek ekranda gösteren, ve akabinde kaydeden bir program. Elektronik altyapı tamamda programın yazımı aşamasında bisürü problem var.
    |
    |

Orjinalden alıntı: esli

Hala üzerinde düşündüğüm ve şu andada araştırmalarını sürdürdüğüm bir projem var. Yaklaşık 40 civarında kamera, bunların görüntülerini yakalayıp tek ekranda gösteren, ve akabinde kaydeden bir program. Elektronik altyapı tamamda programın yazımı aşamasında bisürü problem var.

Matrixin "flow motion" teknolojisi degil mi ya bu?Yanlış anlamış olabilirim de proeyi ama.
    |
    |

Iriver Clix 2 8GB RedLine
  • Yüzbaşı
    855 Mesaj
    Tam hayatım projesi denemez fakat windows içinde bulunan user.dat ve system.dat klasörlerini okuyan bir açabilken bir program yapmak istiyorum gerçi regedit veya registry editorler kısmen yapıyor fakat tamanını okumak isterdim

Tam bir hayal projesi olarak nitelendirilebicek( en azından şuanlık) bir projem var buprogram gerekli gördüğünde kendine kod ekeyebilen gerektiğinde çıkarabilen olacak
    |
    |
  • Çavuş
    90 Mesaj
    Sevgili arabian night bir nebze latife hissettim sanki mesajında. Hiçbir filmin hiçbir tekniği değil yapmaya çalıştığım. Ben kamera deyince sen film çekcez zannettin heralde. Yok bizimki ticari amaçlı bir proje. Bir sitede (apartmanlar topluluğu) güvenlik kameraları var. Bunların elektronik donanımla takip ve kayıtları çok maliyetli. Aynı işi Delphi de yapabilir. İşte benim yapmaya çalıştığım film çekmek değil, bu işi programlama yoluyla halletmek. Bu mümkün. Ancak Windows SDK konusunda profesyonel olmak lazım. Bu proje database e kayıt yazdırmak ve kaydı değiştirmek gibi bir iş değil. sistem programcılığı işi. Onun için kaynak arıyoruz. Yani film filan çekmeye niyetimiz yok.
    |
    |

• Binbaşı
    1810 Mesaj
    Cok ozur dilerim esli dostum.Ben senin dedigin seyi 3 boyutlu cekim olarak algıladım.Tamamen ayrı bisey yani.Zaten yazmıstım yanlıs anlamıs olabilirim diye.Benim projeden anlaıgım sey suydu:

|
    |

Iriver Clix 2 8GB RedLine
  • Binbaşı
    1678 Mesaj
    Trojan veya virus.
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
sohbet
SEO
üniversite
Lastik Fiyatları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.