Şimdi Ara

hep yanlış şıkkı işaretliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 28 dakika
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • berkellyum (3 mesaj) A NEW LIFE (2 mesaj) xaun (2 mesaj) trez (1 mesaj) ravbin (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (6 mesaj) Mobil (2 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • 2018 tyt türkçesini çözdüm 8 yanlış geldi. 5 tanesinde iki şık arasında kaldım ve hepsinde yanlış olanını işaretledim. denemelerde de her zaman iki şık arasında kaldığımda yanlış şıkkı işaretliyorum. bu olayı nasıl aşacağım gerçekten bilmiyorum.

Hep ilk düşündüğümü işaretliyorum ama diğer düşündüğüm de aklımda kalıyor. Bazı sorularda da diğer düşündüğümü işaretlediğimde cevap ilk düşündüğüm oluyor. Bu tarz ikilemdeki soruları da kontrol ederken cevap yanlış gelince anlık elim ayağım titriyor sinirden. Bu soruna bir çözüm var mıdır?

|
    |
  • İlk aklına geleni işaretle değiştirme isteği gelince aklına diğer denemelerde değiştirince yanlış yaptığını getir ben böyle yapıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • değiştirmeyince de yanlış çıkıyor aw

• 3 ağız 3 burun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şıkları değiştirmeyince doğru tutma oranı artıyo

• hocam ben de aynı sıkıntıyı yaşıyorum, 1-2 kez iki şık arasında kaldığım sorularda tam belirlediğimi işaretleyecekken diğerini işaretleyip doğru yapmıştım ama muhtemelen aşamayacağız bu sorunu :/

• xaun x kullanıcısına yanıt

hocam çok lanet bi sorun bu. artık soru çözerken "bu soruya B dicem ama kesin C" deyip çözüyorum ve o soruların geneli C çıkıyor genelde...

bazen de cevabı değiştirince bu sefer ilk işaretledigim oluyor vallahi delirmelik durum

• Öyle olursa dur bi nefes al 5 10sn duvarı izle sonra şıklara tekrar bak yine emin olamazsan işaret koy geç ama çok zaman kaybetme. 40.soruyu çözünce veya denemeyi bitirince geri dön işaratlilere bak çok kolaymış diyorsun genelde. Kısaca turlama taktiğini kullan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • berkellyum kullanıcısına yanıt

tytde yaşamamak dileğiyle...

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.